Riding Extreme 3D Para Hileli MOD APK [v1.85]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Riding Extreme 3D Para Hileli MOD APK [v1.85] 1 Riding Extreme 3D Para Hileli MOD APK [v1.85] 2 Riding Extreme 3D Para Hileli MOD APK [v1.85] 3 Riding Extreme 3D Para Hileli MOD APK [v1.85] 4 Riding Extreme 3D Para Hileli MOD APK [v1.85] 5 Riding Extreme 3D Para Hileli MOD APK [v1.85] 6

Riding Extreme 3D Para Hileli MOD APK [1.85] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuları zorluklarla ve çok sayıda rakiple arazi bisikleti yarış ekranına getiriyor. Çevresel faktörlerden kaçınacak ve kullanmak için çok para kazanacaksınız.


Riding Extreme 3D 1.85 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Riding Extreme 3D, diğer oyuncuları geçerek bisikletinizi sürmenin ve istediğiniz yere ulaşmanın heyecanını verir. Bisikleti kolayca kontrol edebilecek ve başarısız olmanıza neden olabilecek çevresel faktörlerden kaçınabileceksiniz. Aynı zamanda oyun sırasında yükseltme yaparak ve yeni bisikletler için öneriler alarak daha etkileyici hızlara da ulaşabilirsiniz.


Riding Extreme 3D v1.85 MOD APK


Oyuncuların Riding Extreme 3D'de buldukları deneyim, 3D ortamda bisiklete binebildikleri için onları tamamen büyüler. Bu ortamda farklı yükseklikteki arazi veya çok sayıda ağaç gibi birçok farklı çevresel faktör vardır. Ayrıca okun gösterdiği yönde bisiklet sürmeye çalışacak ve hedefin orası olduğundan emin olacaksınız. Hedefe ulaşmak, belirli bir miktar para kazanmanıza ve istediğiniz eşyaları satın almanıza yardımcı olabilir.


Riding Extreme 3D apk para hilesi


Oyuncuları çekebilecek ilginç bir nokta, arabayı kontrol etmek için kullanabilecekleri bakış açısıdır. Birinci şahıs bakış açısıyla, oyuncu tamamen bir bisikletçiye dönüşüyor ve bölümü en iyi şekilde tamamlamak için farklı zorluklardan geçiyor. Ek olarak, kontrol, herkesin ustalaşabileceği ekranı kaydırmaya ve dokunmaya odaklanmıştır. Görevleri, karakterin bitiş çizgisine ulaşmasına yardımcı olabileceklerinden emin olmaktır.


Riding Extreme 3D APK indir Android oyun Club


Riding Extreme 3D'de yapmanız gerekenleri öğrendikten sonra oyunun ilk bölümüne geçecek ve bildiklerinizi bölüme uygulayacaksınız. Spesifik olarak, oyuncu diğer oyuncuları hızlı bir şekilde sollamak için arabanın hızını mümkün olduğunca çabuk kontrol edecek ve artıracaktır. Bölümün sonuna ulaşabilecek, yüksek bir rampa görebilecek ve bu sayede hızlı bir şekilde uçabilecek ve farklı değerlere sahip sayılara dokunabileceksiniz.


Riding Extreme 3D Apk oyun İndir Club


Dokunduğunuz sayıya bağlı olarak alınan miktar da tamamen farklıdır ve diğer bir deyişle farklı seviyelerde çok para kazanabileceksiniz. Aynı zamanda oyuncular, oyuncuların ekranın son konumuna ulaşmasını engellemek için farklı zorluklarla karşılaşacaklar. Doğru hareket etmek için karakterinizi kontrol etmeniz ve hareket etmek için güvenli bir yer seçmeniz gerekecek. Aksi takdirde çevredeki elementlere çarpabilir ve seviyeyi durdurabilirsiniz.


Riding Extreme 3D Apk Hile


Oyuncular için dezavantaj yaratan faktörlerin yanı sıra, oyuncular yine de bazı faydalı faktörleri göz önünde bulundururlar. Bunlardan biri, değişen yüksekliklere sahip arazidir ve çevrenin zaman içinde değişmesi nadir değildir. Ayrıca kısa sürede elde ettiğiniz hız ile birçok farklı rakibinizi tamamen alt edebilirsiniz. Oyunda ekstra vuruş puanı almak için diğer oyuncuları da vurabilirsiniz.


Riding Extreme apk indir


Oyuncuların Riding Extreme 3D'yi deneyimlerken fark edecekleri bir nokta, geçebilecekleri ortamların çeşitliliğidir. Oyunda ortaya çıkan seviye sistemini bilecekler ve her farklı parkur, yeni seviyelere uyum sağlamak zorunda oldukları için sizi şaşırtacak. Aynı zamanda her biri size belirli bir miktar para veriyor ve bunu farklı şekillerde kullanabileceksiniz.


Riding Extreme 3D Apk Dayı


Diğer oyuncuları kazanmanıza ve istediğiniz pozisyona gelmenize yardımcı olan faktör hız faktörüdür. Her yükseltme ile artan hız yüzdesini artırabilir ve direksiyon ve bitiş bonusları gibi bazı öğeleri yükseltmeye devam edebilirsiniz. Ayrıca, şanslıysanız, farklı tasarım ve renklerde bisikletlerle bazı teklifler alabilirsiniz. Bisikleti isteklerinize göre değiştirebileceksiniz.


Riding Extreme 3D apk indir para hilesi


Oyuncular büyüleniyor çünkü gerçekçi bir dünyada birçok araziyi ve bitiş çizgisine ulaşmak için diğer rakipleri aşmak zorundalar. Rakiplerin sayısı oldukça fazla ve elde ettiğiniz arazi özelliklerini ve hızı onları alt etmek veya nakavt etmek için kullanacaksınız. Bazı rampalar, yüksek mesafelere uçmanıza ve ödüle karşılık gelen bir puan katsayısına sahip bir alana inmenize izin verir. Zamanla ortamın değişmesine neden olan farklı seviyelerden geçeceksiniz ve buna uyum sağlamaya çalışacak ve en iyi performansı elde edeceksiniz.


Riding Extreme 3D indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dead Effect APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar