Idle Brick Breaker Elmas Hileli MOD APK [v1.6.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Idle Brick Breaker Elmas Hileli MOD APK [v1.6.0] 1 Idle Brick Breaker Elmas Hileli MOD APK [v1.6.0] 2 Idle Brick Breaker Elmas Hileli MOD APK [v1.6.0] 3 Idle Brick Breaker Elmas Hileli MOD APK [v1.6.0] 4 Idle Brick Breaker Elmas Hileli MOD APK [v1.6.0] 5 Idle Brick Breaker Elmas Hileli MOD APK [v1.6.0] 6 Idle Brick Breaker Elmas Hileli MOD APK [v1.6.0] 7 Idle Brick Breaker Elmas Hileli MOD APK [v1.6.0] 8

Idle Brick Breaker Elmas Hileli MOD APK [1.6.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En sevdiğimiz çocukluk oyunumuza farklı bir hava katıyor!


Idle Brick Breaker 1.6.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi

Simülasyon oyunları şu anda oyun dünyasına hükmediyor. Idle Brick Breaker, özellikle o zamandan beri bu oyunların tonlarca ortaya çıktığı mobil oyunlar için geçerlidir. Diğer simülasyon oyunlarının büyük başarısı sayesinde artık piyasada bu oyunlardan çok sayıda var.


Idle Brick Breaker v1.6.0 MOD APK


Bunun kanıtı olarak Idle Brick Breaker, Tech Tree Games tarafından oluşturulmuş bir simülasyon oyunudur. Yeni olmasına rağmen şimdiden 50 binin üzerinde kuruluma ulaştı. 90'ların çocuğuysanız, muhtemelen Gameboys ve benzerleri olmuştur. Bu oyun ise klasik tuğla oyunlarında oynanır ancak boşta yönünü getirir. Burada farklı yeteneklere sahip yeni topların kilidini açabilirsiniz.


Idle Brick Breaker Para Hilesi


Simülasyon oyunlarını bu kadar popüler yapan şey, çok iyi olmalarıdır. Çoğunlukla benzersizdirler ve bu sadece genel popülerliklerine katkıda bulunur. Normları tekrar bozan bir oyuna güzel bir örnek Idle Brick Breaker'dır.


Idle Brick Breaker Elmas Hilesi


Bu oyun, top ve tuğlalarla oynayabileceğiniz klasik bir oyun tarzına sahiptir. Ancak bu sefer, topları vurmak için tuğlaları kontrol etmenize gerek yok! Paranızı artırmak için yeni topları toplamanız, yükseltmeniz ve kilidini açmanız yeterlidir. Bunun dışında kartları toplayabilir, her topun hızını ve gücünü yükseltebilir ve ayrıca avantajların kilidini açabilirsiniz. Idle Brick Breaker'da oynayabileceğiniz birçok seviye var! Bu oyunda milyoner olabilir misin?


Idle Brick Breaker Hile Apk


Klasik oyunlar her zaman oynamak için harika oyunlardır. Onları en son oynadığımızdan bu yana yıllar geçse bile çocukluğumuzu geri getiriyorlar. Idle Brick Breaker, en sevdiğimiz çocukluk oyunumuza farklı bir hava katıyor!


Idle Brick Breaker Altın Hilesi


Geliştiricilerin eski klasik oyunları geri getirdiğini ve yeni bir oyun yolu sağladığını görmek her zaman iyi bir şeydir. Bunu ya yeni öğeler ekleyerek ya da bazı bükülmeler ekleyerek yaparlar. Idle Brick Breaker adlı bu yeni oyunda kesinlikle durum böyle. 


Idle Brick Breaker Apk indir


Oyun, hepimizin daha önce oynadığı tuğla oyunlarının gelişmiş bir versiyonudur. Ancak bunda, topların veya tuğlaların yönünü kontrol etmek zorunda değilsiniz. Siz sadece topların kilidini açın, yükseltin ve pasif olarak para kazanın! Bu destansı değilse, ne olacağını bilmiyoruz! Bu oyunda milyarder olmaya çalışın!


Idle Brick Breaker indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Truckers of Europe 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar