Asphalt 8 Airborne v7.0.0h Para Hileli MOD APK

Puan: 3.87 (Oylar: 24)
Asphalt 8 Airborne v7.0.0h Para Hileli MOD APK 1 Asphalt 8 Airborne v7.0.0h Para Hileli MOD APK 2 Asphalt 8 Airborne v7.0.0h Para Hileli MOD APK 3 Asphalt 8 Airborne v7.0.0h Para Hileli MOD APK 4 Asphalt 8 Airborne v7.0.0h Para Hileli MOD APK 5 Asphalt 8 Airborne v7.0.0h Para Hileli MOD APK 6

Asphalt 8 Airborne 7.0.0h Para Hileli MOD APK, Android için ücretsiz indirin! Oyunun içinde, herhangi bir zamanda kullanılabilecek 130'dan fazla farklı araba var.


Asphalt 8 Airborne APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın Hilesi. Altın kullanımında herhangi bir kısıtlama yoktur (sadece garaj alımı için)
    Oyunun iyi ağ koşullarında sorunsuz çalışması gerektiğinden, ağda en ufak bir kesinti de bile aksesuarlar satın alınamaz. Normal olarak satın almadan önce lütfen bir süre sabırla bekleyin.

Oyun çok yüksek teknolojilere sahip ve oynamak için modern cihazlara ihtiyaç duyuyor çünkü boyutu çok az değil, 1.8 GB'den az değil, bu da telefonunuzda çok yer kaplamasına neden oluyor.


Android Asphalt 8: Airborne nedir?


Asphalt 8 MOD Money oyunu, önceki Asphalt 7 sürümünün tamamlayıcı bir sürümüdür. Yine de, oyunun içinde arabayı birden fazla şekilde kontrol edebildiğiniz için oyunu daha heyecanlı ve güçlü kılan bazı yeni geliştirmeler ve özellikler eklenmiştir. , böylece telefonu ellerinizin arasında eğerek arabayı sola ve sağa eğebilirsiniz


Asphalt 8 Airborne 7.0.0h Para Hile APK


Oyunda kontrol


Ayrıca direksiyon simidini gerçek bir arabanın içindeymiş gibi çevirerek ve ekranda görünen semboller veya tuşlar aracılığıyla kontrol yöntemini de kontrol edebilirsiniz.

Ve son olarak, arabayı yönlendirmek için onlara basarak ekranın her iki yanında görünen okları kontrol edebilirsiniz. Olmak için araç kullanırken size en uygun yöntemi kullanın. Parayı alan yarışta ilk kazanan sizsiniz.

Yeni araba satın alma imkanı:


Yeni arabalar satın alabilirsiniz. Oyun birinciliği kazanmanız durumunda size üç yıldız, ikinci sırada ise size iki yıldız veriyor.

Üçüncü sırada, başka bir oyuncunun aracını imha etmek ve şu anda yardım almak gibi bazı kurallar konulursa alabileceğiniz diğer ikisine ek olarak yalnızca bir yıldız alacaksınız. Yola çıkın ve oyunda herhangi bir çit veya duvara çarpmayın.


Asphalt 8 Airborne 7.0.0h Seviye Hİleli APK Ve bu iki noktaya ulaşılamazsa, bir kayıp durumunda yıldız kaybetmeden yarışı tekrarlayabilir ve istediğiniz zaman alabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla WiFi üzerinden nasıl oynanır:


WiFi üzerinden tanıdığınız bir kişiyle oynayarak birden fazla yarışmacı oyun stilini kullanabilirsiniz. Ayrıca WiFi üzerinden birden fazla kişiyle oynayabilir ve rekabeti güçlendirmek için bir yarış ve meydan okuma yapabilirsiniz.

Ülke dışından başka biriyle oynamak istediğinizi varsayalım. Bu durumda, İnternet üzerinden, iletişim kurarak ve yarışı yöneterek oynayabilirsiniz. Asphalt 8 ağında çok oyunculu yarışlar da var ve ayrıca tekrarlanan kazanma ve rekor kırma durumunda daha büyük ödüller alacaksınız.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 24 Oylar ve 4 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
4
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Asphalt 8"

Tunar

2 yıl önce

Iyi oyun

"Asphalt 8"

Hüseyin

2 yıl önce

9999999 altın gonder

"Asphalt 8"

Ultraslan

2 yıl önce

Çok iyi

"Asphalt 8"

Mer

2 yıl önce

100000 altın gönder

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar