World Conqueror 3 Madalya Hileli MOD APK [v1.6.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
World Conqueror 3 Madalya Hileli MOD APK [v1.6.4] 1 World Conqueror 3 Madalya Hileli MOD APK [v1.6.4] 2 World Conqueror 3 Madalya Hileli MOD APK [v1.6.4] 3 World Conqueror 3 Madalya Hileli MOD APK [v1.6.4] 4 World Conqueror 3 Madalya Hileli MOD APK [v1.6.4] 5 World Conqueror 3 Madalya Hileli MOD APK [v1.6.4] 6

World Conqueror 3 Madalya Hileli MOD APK [1.6.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Savaş başlamak üzere. En güçlü lejyonlar mükemmel bir komutanı bekliyor


World Conqueror 3 1.6.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız Madalya Hilesi

Modun mükemmel çalışması için, oyundan çıkın ve ikinci kez oyuna girin!

Strateji oyunları, zamandan bağımsız olarak her zaman telefondaki en popüler oyunlardan biridir. Ve bir tarih aşığıysanız, özellikle önceki dünya savaşlarını ve orduyu dünyayı fethetmeye yönlendiren yetenekli bir general olma hissini yaşamak istiyorsanız? O halde tanıtmak üzere olduğum oyun kesinlikle size yakından ilgilendirecek! Bu, "Easy Tech" adlı çok tanıdık oyun yayıncısının World Conqueror 3 isimli oyunu. Bu, oyun şimdiye kadar piyasaya sürüldüğünden beri çok olağanüstü bir savaş strateji oyunudur! Komutan! Savaş başlamak üzere. Ordunuza liderlik edin ve dünyayı birlikte fethedin!


World Conqueror 3 v1.6.4 MOD APK


World Conqueror 3, diğer strateji oyunlarına benzer bir oyuna sahiptir. Komutan olacaksın ve kendi ordunu kurmaya başlayacaksın! Oyuna girdikten sonra, oyunun özellikleri hakkında ayrıntılı olarak yönlendirileceksiniz, böylece World Conqueror 3 dünyasına hızla entegre olabilirsiniz. World Conqueror 3'te kendinize çok şanlı bir askeri kariyere sahip olacaksınız!


World Conqueror 3 1.6.4 Para Hile Apk


İçinde, farklı boyutlarda 150 askeri görevle birlikte üç farklı zorluk seviyesine bölünmüş 32 tarihi harekattan geçmeniz gerekecek. Kendinizi soğukkanlı tutun! Usta ordu komutan becerilerinizi kanıtlamak için beş meydan okuma modu ve toplam 45 meydan okuma vardır. Burada, ordunuzu zafere götürmek için bir liderin tüm düşünce, yetenek ve niteliklerini gösterme fırsatına sahip olacaksınız!


World Conqueror 3 Madalya Hilesi


Ordunuzun gücünü daha da artırabilmek için generallerinizi yükseltin, yeni beceriler öğrenin ve dünyanın dört bir yanındaki prestijli askeri akademilerden daha fazla general kiralayın. Şehirlere verilen görevleri başarıyla tamamlayarak ve ardından şehrin limanlarında tüccarlarla uğraşarak önemli ekonomik kaynaklar elde edebileceksiniz. Kendiniz de gerçek dünyadan daha büyük harikalar inşa edebilir ve sonra daha da ileri gidebilir ve büyük uzay aracıyla geniş galaksileri keşfedebilirsiniz!


World Conqueror 3 Kaynak Hilesi


World Conqueror 3'teki savaşlar dört tarihi dönemden geçecek, 1939, 1943, 1950 ve son olarak 1960 savaşları, bu süre boyunca dünyada çok fazla dalgalanma yaşanacak ve siz de dünyayı değiştiren bir adam olabileceksiniz! Savaşa katılırken istediğiniz milleti seçebilirsiniz. Buna ek olarak, farklı ülkeler seçmek size değerli başarılar elde etmeniz için farklı ödüller de getirecektir. Savaşlarda geçirdiğiniz zamanlar, yaşanan gerçek zamanlardır.


World Conqueror 3 Hile Apk


Böylece 2.Dünya Savaşı, Soğuk Savaş ve Modern Savaş olmak üzere üç savaş yaşayacaksınız. Ve toplamda, ordunuzla askere alabileceğiniz 200 ünlü generalin yanı sıra savaşa katılan 50 ülke var. Oyuna entegre olan 148 askeri birimin sayısı ve her biri 35 general, düşmanları yenmek için kullanabileceğiniz özel beceriler. Gelen teknolojiler, uzay silahları olarak henüz ortaya çıkmamış şeylerin yanı sıra konvansiyonel silahlar, deniz kuvvetleri, hava kuvvetleri, füzeler, nükleer silahlar gibi gerçeklikten alınmıştır. Kazanmak istiyorsanız harikalar da çok önemli bir rol oynayacak.


World Conqueror 3 herşey sınırsız


Oyunu doğrudan kontrol etmek için World Conqueror 3, savaşa katılmak için orduya liderlik ederken AI'nın sizin yerinize geçeceği otomatik savaş özelliğini de destekliyor. Dünya haritası kusursuzdur ve ihtiyaç duyduğunuz bilgileri alabilmeniz için kolayca yakınlaştırılabilir ve uzaklaştırılabilir. Elbette, World Conqueror 3, indirmeye ve kendi imparatorluğunuzu yaratmaya değer bir strateji oyunu olacak!


World Conqueror 3'ü İndirin (MOD, Sınırsız Madalya Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Barber Shop Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar