Transport Tycoon Empire Hileli MOD APK [v1.9.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Transport Tycoon Empire Hileli MOD APK [v1.9.1] 1 Transport Tycoon Empire Hileli MOD APK [v1.9.1] 2 Transport Tycoon Empire Hileli MOD APK [v1.9.1] 3 Transport Tycoon Empire Hileli MOD APK [v1.9.1] 4 Transport Tycoon Empire Hileli MOD APK [v1.9.1] 5 Transport Tycoon Empire Hileli MOD APK [v1.9.1] 6

Transport Tycoon Empire Hileli MOD APK [1.9.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tren istasyonları, havaalanları ve her türlü liman dahil olmak üzere ulaşım kralı ve şehir kurma simülatörü.


Transport Tycoon Empire 1.9.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Ödül Hilesi
  2. Reklamsız

Transport Tycoon Empire olmak için arabaları toplayın, mal taşıyın, sözleşmeleri tamamlayın ve hatta şehir inşaatını yönetin! En etkili tekniği keşfedin; mallarınız gezegendeki her liman kentindeki her tren istasyonunu, havaalanını ve rıhtıma bunalacaktır. Ulaşım imparatorluğunuzun kara, deniz veya hava sınırı olmayacak.


Transport Tycoon Empire v1.9.1 MOD APK


Transport Tycoon Empire oyununda ilgi çekici insanlarla ve konumlarla dolu, sürekli değişen bir haritada ulaşım sözleşmelerini yerine getirmek için trenleri, kamyonları, gemileri ve uçakları toplayın. Kargo gemilerinizle her limanı fethedin, ulaşım isteklerinizi yerine getirin ve küçük şehrinizi büyütün. İster köprüler kuruyor, ister çevreyi koruyor, eğlenceli bir tema parkı sağlıyor ya da mükemmel bir uzay merkezi inşa ediyor olun, başaracaksınız!


Transport Tycoon Empire Para Hilesi


Ücretsiz Transport Tycoon Empire sim'imizde trenlerle sınırlı değilsiniz. Ulaşım kralı, tüm ulaşım modlarında uzmandır. Kuruluşunuz genişlemeye hazır olduğunda, yolculuklarında tren kondüktörlerini veya gemi kaptanlarını idare etmek için ek sevk görevlilerini görevlendireceksiniz.


Transport Tycoon Empire Altın Hilesi


İyi lojistik, harika trenlere ve kamyonlara sahip olmak kadar hayatidir ve zirvede olmak istiyorsanız, usta bir lojistik kralı olmanız gerekir. Ve iyi bir iş yaptıktan sonra, trenler ve kamyonlar edinebilecek, yeni uçaklar veya tekneler satın alabilecek ve şehrinizin ve gezegeninizin sunduğu daha büyük zorluklara hazırlanabileceksiniz!


Transport Tycoon Empire Hile Apk


Tycoon deneyiminizden eksik bir şey yok mu? Malzemeleri taşımak, çeşitli müteahhitlere yardım etmek… Önemli iş hayatınızın temeli ve mirası nedir? Oyun bir sandbox şehir inşaat simülatörü içeriyor! Küçük şehrin belediye başkanı olacak ve daha fazla arazi satın alarak, yeni binalar inşa ederek ve seçtiğiniz her yerde toplu taşıma için yollar yaparak onu geliştireceksiniz. 


Transport Tycoon Empire Apk indir


Şehrinizi güzelleştirecek, firma merkezinizi geliştirecek ve temel tren ulaşım hattı simülatörünüze biraz daha boyut kazandıracaksınız. Kargo filonuzu kullanarak toplanan öğeleri işlemek ve dünya çapında trenler, düzlükler, kamyonlar ve gemiler göndermek için fabrikalar oluşturacaksınız.


Transport Tycoon Empire indir (MOD, Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Cozy Islands APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar