World Conqueror 2 Mega Hileli MOD APK [v1.3.10]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
World Conqueror 2 Mega Hileli MOD APK [v1.3.10] 1 World Conqueror 2 Mega Hileli MOD APK [v1.3.10] 2 World Conqueror 2 Mega Hileli MOD APK [v1.3.10] 3 World Conqueror 2 Mega Hileli MOD APK [v1.3.10] 4 World Conqueror 2 Mega Hileli MOD APK [v1.3.10] 5

World Conqueror 2 Mega Hileli MOD APK [1.3.10] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. II. Dünya Savaşı ve Soğuk Savaş sırasında birçok önemli seferi gerçekleştirecek bir general olacaksınız.


World Conqueror 2 1.3.10 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Madalya hilesi
  2. Mağazadaki herhangi bir eşyayı satın alabilir ve madalya almak için ana sayfadaki komutanı seçebilirsiniz.

Kazananlar veya kaybedenler olsun, gerçekleşen dünya savaşları da çok büyük sonuçlar doğurur. Ayrıca filmlere, müziklere, tablolara vs. konu oldu. Savaşın kaderini belirleyen kişinin kendiniz olduğuna hiç inandınız mı? World Conqueror 2'yi tasarlayan oyun geliştiricilerinin geçmişine dayanmaktadır . Hadi bu oyun hakkında bir şeyler öğrenelim!


World Conqueror 2 v1.3.10 MOD APK


Oyun, EasyTech yayıncısının önceki sürümlerinden geliştirildi ve yükseltildi. İkinci dünya savaşı bağlamını yeniden yaratan oyuncu, ana karakterlerin, parlak ve yetenekli generallerin, birliklerin konuşlandırılması ve düşmanı yenmenin rolünü oynuyor. Aynı zamanda hava, kara, donanma da dahil olmak üzere bir orduya komuta etme hakkına sahipsiniz… Kuvvetleri makul bir şekilde dağıtmak, hedefi yok etmek, düşmanın ilerlemesini püskürtmek, savaşı kazanmak görevi ile.


World Conqueror 2 Para Hilesi


Oyun bağlamında öne çıkan bir nokta, ana savaş alanının birçok ülke ve bölgeye dağılmış birçok farklı yerde olmasıdır. Oyuncuların tüm savaş yerlerini kendi başlarına keşfetmelerini gerektirir. Savaşta taktik zeka ile askerleri kontrol etme yeteneği, birliklerinizin daha az canlılık, hasar ve yüksek verimlilik kaybetmesine yardımcı olur. Böylece 2. dünya savaşı sırasında meydana gelen savaşların ve özel olayların her döneminin tarihini daha iyi anlayacaksınız.


World Conqueror 2 Madalya Hilesi


World Conqueror 2, birçok oyuncunun aşina olduğu bir savaştır. Burada güzel olan şey, oyunun oyunculara yüksek düzeyde keşif sağlaması; arka arkaya birçok zorluk meydana gelir ve farklı silahlara, askeri potansiyele, savaş düzenlerine sahip ordularla savaşır… topografik. Kilit hedefleri yok edin, yiyecek deposunu, mühimmatı yok edin ... düşman malzemelerini önleyin. Oyunun ana görevi, dünya barışını sağlamak için bölgeyi işgal eden işgalcileri yenmektir. Savaşmak için askeri stratejinizi piyade, topçu, tank zırhı ve deniz piyadeleri dahil ritmik bir güç kombinasyonunda kullanmanız gerekecek. Seviye ne kadar yüksek olursa, zorluklar o kadar karmaşık ve tehlikelidir; farklı güçlerin korelasyonu, oyuncuların birliklerini yükseltmelerini, silahlarını donatmalarını, … güçlerini önemli ölçüde artırmalarını, testi geçmelerini - yeni seviyelere meydan okumasını gerektirir.


World Conqueror 2 apk hile


World Conqueror 2, 2. Dünya Savaşı bağlamında ayarlanmış bir dünya haritası kullanır, bu nedenle faaliyetlerin kapsamı oldukça geniştir. Oyuncular karada, denizde veya havada savaş alanını özgürce seçebilirler. Özellikle, tüm avantajlar düşmana yönelik olduğunda, nihayetinde birbirinize karşı müttefikler oluşturabilirsiniz. Oyun ayrıca oyuncuların stratejiler geliştirmesine, her bir birimin güçlü ve zayıf yönlerinin üstesinden hızlı bir şekilde yok olan bir rakip kadroya karşı yüksek verimlilikle izin verir.


World Conqueror 2 apk indir


Bununla birlikte, oynama sürecindeki görevler inanılmaz derecede çeşitli ve zengindir, bu nedenle oyuncular sürekli olarak etkilenir ve uzun süre oynarken sıkılmazlar. Ayrıca, orduya komuta etmek için kendi doğal yeteneklerine sahip generallerle donatıldınız. Bu nedenle, onların güçlü yönlerini geliştirmek için eğitmeniz gereken beceriler ve avantajlar. Özellikle generallerinizi yükseltmek için ganimet toplayın.


World conqueror 2 apk Dayı


World Conqueror 2, dünya tarihini anımsatan unsurları ve yüksek dövüşü birleştiren bir oyundur. Bu nedenle, hafif aksiyonlu bir oyun serisi, canlı ses, güzel grafikler, heyecan verici zorluklar vb. arıyorsanız, bu büyüleyici deneyimlerle oyunu kaçırmayın.


World Conqueror 2'yi İndirin (MOD, Ücretsiz Alışveriş / Madalya Hilesi)


Bir önceki android oyun Mini Golf King APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar