Ninja Warrior 2 Para Hileli MOD APK [v1.11.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Ninja Warrior 2 Para Hileli MOD APK [v1.11.1] 1 Ninja Warrior 2 Para Hileli MOD APK [v1.11.1] 2 Ninja Warrior 2 Para Hileli MOD APK [v1.11.1] 3 Ninja Warrior 2 Para Hileli MOD APK [v1.11.1] 4

Ninja Warrior 2 Para Hileli MOD APK [1.11.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bugüne kadarki en inanılmaz seviye ile maceraya dalacaksınız.


Ninja Warrior 2 1.11.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Ninja Warrior 2, oyunculara profesyonel bir samuray deneyimi yaşatır. Bugüne kadarki en inanılmaz seviye ile maceraya dalacaksınız. Size harika RPG tarzında diğer sürümlerden daha fazla seviye getiriyoruz. Şimdi, tüm rakipleri yenmek için bu gizli üsse girin. Sadece bu da değil, birçok kontrol noktasından geçerek bu yolculuk kaydedilebilir.


Ninja Warrior 2 v1.11.1 MOD APK


Ninja Warrior 2 dünyasına ilk geldiklerinde oyuncular şaşıracak ve bu eşsiz oyuna adapte olacaklar. İlk bakışta basit gibi görünse de sizi karşılayan zorluğun üstesinden gelmek hiç de kolay değil. Buraya geldiğinizde samurayınızı bariyerlerden kurtarmalısınız. Oyunu her zamankinden daha riskli yapan da bu.


Ninja Warrior 2 Para Hilesi


Orada durmayın, karşı karşıyasınız, modern silahlardan gelen devasa güce sahip düşmanlar. Bu, PVP oyununun bir özelliğidir. Özellikle, alev makinesi sizin için elimizdeki en güçlü rakip. Özellikle oyuncunun hayatını etkileyen doğrudan bir saldırı etkisine sahip olmakla kalmaz, yaydığı ateş de tüm stratejinizi ve müttefiklerinizi etkiler.


Ninja Warrior 2 Hile Apk


Alev silahlarının bu gücüne karşı koymak için, özel silahlar, shuriken ve kunai vermek için Ninja Warrior 2 tarafından tercih ediliyorsunuz. Bununla birlikte, oyuncu rakibin tarafına atabilir, nihai zaferi elde etmek için düşmanı yenmenize yardımcı olacak bir bulanıklık dalgası koz haline gelir. 


Ninja Warrior 2 Silah Hilesi


Savaş burada bitmiyor ve korkunç patron savaşları ile diğer alanlara adım atacaksınız. Kazanabilirseniz, kazanana bir sonraki alanı açmanın anahtarını vereceğiz. Özel olan şey, daha sonra, seviye ne kadar karmaşıksa, ödülün de harcadığınız çabaya değer olmasıdır.


Ninja Warrior 2 Hile Apk


Ninja Warrior 2, dövüşte size yardımcı olacak ödüllerin yanı sıra oyunculara karakterin sağlığını yükseltme ayrıcalığı da veriyor. Her kaynak topladığınızda veya belirli sayıda puan elde ettiğinizde, sağlığınız önemli ölçüde artacaktır. Sadece bu değil, aynı zamanda strateji ve sürprizlerle dolu akıllı saldırılarla saldırı gücünüz de önemli ölçüde artırılacak.


Ninja Warrior 2 Apk indir


Bununla kalmayıp, birçok çekici beceri, sonuna kadar bizimle kalmanız için sizi cezbedecektir. Düşmanın manzaralarından kaçmak için heyecan verici gizli modu kullanabilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda bu özel beceriyi, düşmana karşı sessizce komplo kurmak için de kullanabilirsiniz, bu da onları hızlı bir şekilde tepki verip başarısız olmalarını engeller.


Ninja Warrior 2 Apk Dayı


Ninja Warrior 2'nin oyunculara bıraktığı ilk izlenim, bundan daha göz alıcı olamayacak grafik sistemi. Spesifik olarak, renk dizileri, mükemmel bir çalışma yaratmak için oldukça yüksek bir doruğa kadar karıştırılır. Sadece bu da değil, konu grafikler olduğunda, son derece canlı ses arka planını nasıl gözden kaçırabiliriz? Oynandığında, en profesyonel samurayın dövüş atmosferine dalacaksınız ama daha az eğlenceli olmayacaksınız. Diğer birçok RPG oyununa kıyasla onu farklı ve garip yapan da budur.


Ninja Warrior 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Farming PRO 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar