Oto Gangsterleri Mega Hileli MOD APK [v1.19]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Oto Gangsterleri Mega Hileli MOD APK [v1.19] 1 Oto Gangsterleri Mega Hileli MOD APK [v1.19] 2 Oto Gangsterleri Mega Hileli MOD APK [v1.19] 3 Oto Gangsterleri Mega Hileli MOD APK [v1.19] 4 Oto Gangsterleri Mega Hileli MOD APK [v1.19] 5 Oto Gangsterleri Mega Hileli MOD APK [v1.19] 6

Oto Gangsterleri Mega Hileli MOD APK [1.19] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Auto Theft Gangsters olan bu suç oyununu mutlaka deneyin.


Oto Gangsterleri 1.19 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı modu (sokakta)
  2. Hızlı yürüyüş hilesi
Oto Gangsterleri, oyuncunun sokaklarda dolaşan bir gangster olarak tasvir edildiği bir aksiyon oyunudur. Ancak, bu makalenin başından itibaren bunun Rockstar Game tarafından yayınlanan Grand Theft Auto'nun resmi sürümü olmadığını doğrulamamız gerekiyor. Bu, Android platformunda yayınlanan Doodle Mobile Ltd.'nin hafif bir yeniden çevrimi ve değiştirilmiş versiyonudur.


Oto Gangsterleri v1.19 MOD APK


Ancak, oyuncuları gerçekten eğlendiren şey, çözmeniz gereken bir takım sorunların olduğu güzel Liberty şehrinde geçen oyundur. Karanlık çeteler, yasadışı ticaret ve tehlikeli suçlular, hepsi kanunsuz bir şehir, çürümüş şeyler şehri oluşturur. Bu güzel ama tehlikeli şehirde adalete geri dönmeniz veya zarar görenlere adalet getirmeniz gerekecek.


Oto Gangsterleri Para Hilesi


Aynı türdeki aksiyon oyunlarının yanı sıra Oto Gangsterleri, şehirde dolaşmanıza ve size verilen görevleri en kısa sürede gerçekleştirmenize de olanak tanır. Oyuncular tüfekler de dahil olmak üzere çeşitli silahları kullanabilirler. Bununla birlikte, motosikletler, arabalar ve hatta helikopterler gibi yolda bulunan çeşitli araçların kullanımı da vardır. Oyuncu aynı zamanda bir gangster oynadığı için, şehri suçlarsanız veya mahvederseniz de polisten kaçmalısınız. Gotham City'de bunu yapan Batman gibi oldukça işe yaramaz polisler yerine adaleti yerine getirmekten başka kimse sizi affedemez. Bu güzel Liberty City, bu oyunun mükemmel bir kopyası olacak. Barlar, lokantalar veya üst düzey kumarhaneler en gerçekçi şekilde inşa ediliyor.


Oto Gangsterleri Hız Hilesi


Bu oyunun en önemli özelliği büyüleyici hikayesi ve etkileyici grafikleridir. Ünlü bir yayıncı olmasalar da, Doodle Mobile Ltd zihinsel zekalı çocuklarına da son derece özen gösterdi. Özellikle Auto Theft Gangsters, en yeni 3D grafikler ve canlı ses ile donatılmıştır. Şehir haritaları en gerçekçi şekilde oluşturulmuş, oyuncuların bu güzel şehirde her köşeyi keşfetmeleri oldukça uzun zaman alacak. Farklı bir tarza sahip bir yarış oyunu bulmanız gerekiyorsa, bu sizin için en iyi cevap. Auto Theft Gangsters ile işiniz sadece savaşmak değil, en lüks arabaları, tutuklanmış suçluları ve onlara karşı silahları süreceksiniz. Sadece arabaya bin ve hayal bile edemeyeceğin çılgın şeyleri yap.


Auto Theft gangster APK Android oyun CLUB


Bir gangster olarak oynayın, suikast serileri veya diğer yasa dışı faaliyetleri gerçekleştirmek için şehri dolaşacaksınız. Yavaş yavaş, diğer suçlularla savaşarak ve bir dizi zor görevi tamamlayarak, her yerde tanınmış bir gangster olacaksınız. Oto Gangsterleri, aksiyon ve atış oyununun mükemmel bir birleşimidir, şehirde hareket etmekte, herkese saldırmakta, araba çalmakta ve daha fazlasını yapmakta özgürsünüz. Nakit ödülü almak için görevleri tamamlayın, ardından bunları silah satın almak ve düşmanlara ateş etmek için kullanın.


Oto gangsterleri APK Dayı


GTA V benzer oyunlara örnek olabilecek bu oyunda şehrin sokakları kargaşa içinde. Tanınmış tüm suç aileleri arasındaki bir savaş, kasabayı küstahlık, sürgün, cinayet ve intikam altında kendi kendini yok etmeye götürür. Kasabaya çete savaşından hemen önce varıyorsunuz ve şimdi büyük yeraltı dünyasının saflarında yükselme fırsatınız var. Arabaları çalın, kilit noktaları yumruklayın ve hatta ün kazanırken vaftiz babalarını vurun ya da sadece fast food yiyin ve her trafik ışığına uyun - bu size kalmış.


Oto Hırsızlığı Gangsterleri apk indir


Oto Gangsterleri, Doodle Mobile Ltd'nin en yeni aksiyon oyunudur. Oyun Play Store'da ücretsiz olarak mevcuttur, mod sürümü web sitemizde mevcuttur, böylece Auto Theft Gangsters modunu aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Oto Gangsterleri, GTA serisine oldukça benzer bir oynanışa sahip. Oyunun getirdiği çete dünyasının hikayesinde ana karakter olacaksınız. Oyun, tehlikelerle dolu canlı bir şehir olan Vegas'taki inanılmaz derecede karmaşık Mafya dünyasından yararlanmaya odaklanıyor. Yeraltı dünyasında, oyuncular kendilerini kara para aklama, uyuşturucu ve suçların olduğu devasa kumarhanelere atacaklar.


Oto Gangsterleri hile apk


Şu anda oyun, Google Play uygulama pazarında ücretsiz olarak sunuluyor. Sadece bir ayda, Auto Theft Gangsters 500.000 indirmeye ve olumlu incelemeye ulaştı. Rockstar'ın eski versiyonundan sıkıldıysanız, bu, gişe rekorları kıran bu özel aksiyon filmi için mükemmel bir alternatif. Bunun GTA klasik serisinin yalnızca kısaltılmış bir versiyonu olduğunu unutmayın. Ancak, eğlence için bir oyuna ihtiyacınız varsa, bu yine de harika bir seçenek olabilir.


Oto Gangsterleri İndirin (MOD, Tanrı Modu / Hız Hilesi)


Bir önceki android oyun Soccer Star 2022 World Cup Legend APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar