Dev Empire Tycoon 2 Para Hileli MOD APK [v2.7.13]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dev Empire Tycoon 2 Para Hileli MOD APK [v2.7.13] 1 Dev Empire Tycoon 2 Para Hileli MOD APK [v2.7.13] 2 Dev Empire Tycoon 2 Para Hileli MOD APK [v2.7.13] 3 Dev Empire Tycoon 2 Para Hileli MOD APK [v2.7.13] 4 Dev Empire Tycoon 2 Para Hileli MOD APK [v2.7.13] 5 Dev Empire Tycoon 2 Para Hileli MOD APK [v2.7.13] 6

Dev Empire Tycoon 2 Para Hileli MOD APK [2.7.13] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. oyuncunun aksiyon, macera, bulmaca, boşta kalma, dev kralı ve diğer birçok tür dahil olmak üzere farklı bilgisayar oyunları yarattığı ve geliştirdiği yetenekli oyuncular ve yayıncılar için çevrimdışı bir iş simülatörüdür.


Dev Empire Tycoon 2 2.7.13 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Daha fazla para harcadığınızda;
  3. Gerçek parayla ücretsiz alımlar.

Çocukken İslami, belli bir oyunu oynarken. Hiç harika bir oyun yapmayı ve bir oyun yapımcısı olma arzusunu düşündük mü? Ama büyüyoruz ve o zaman rüyayı unutuyoruz. Ama şimdi DevTycoon 2 oyunuyla her şey mümkün. Bu, önceki kardeşin başarısının ardından oyunun ikinci kısmı. Yayıncı BoomDrag Games tarafından başlatılan bu az bilinen bir yayıncıdır, ancak oyuncular için son derece kaliteli oyunlar sunarlar. Oyun, simülasyon türünde olup, bir oyunun lansmanına ve o oyunun başarısına veya başarısızlığına kadar bir oyun yaratma sürecini yeniden yaratma sorunu etrafında döner. Bir oyun içinde oyun yaratmanın daha iyi bir yolu var mı? Öyleyse DevTycoon 2'yi indirmeden kendinize bir oyun yaratabilmek ve çocukluk hayalinizi gerçekleştirebilmek için ne bekliyorsunuz?


Dev Empire Tycoon 2 v2.7.13 MOD APK


Kendi oyun imparatorluğunu yaratma arzusu olan bir programcı rolünü oynayacaksınız. Ama şu anda hiçbir şeyin yok. Harika bir oyun yaratmak için ona katılalım. Oyun basit bir oynanışa sahip ancak hızlı zeka gerektiriyor. Birkaç seçimle değil, hemen başarılı olamaz. Ne tür bir oyunun ne gerektirdiğini bilmelisin. Örneğin, bir yarış oyunu yaratırsınız, ancak hikayeye ve görevlere çok fazla odaklanırsınız ve yeni oyun ve grafikleri unutursunuz. Bu, oyununuzu çekici hale getirecek ve para kazanmayacaktır. Bu yüzden, oyunun başarıya ulaşması için nasıl oyun yaratacağınız konusunda akıllı olun.


Dev Empire Tycoon 2 2.7.13 Para Hile Apk


DevTycoon 2, birçok oyuncu ve uzman tarafından büyük beğeni topluyor, bu yüzden oyunun ilginç özelliklere sahip olduğunu görelim.

Tarihçe: Oyun, tarih boyunca oyun endüstrisinin oluşumunu ve gelişimini kapsayacaktır. Tarihi öğrenmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

Çeşitli Tür: Oyuncular, Aksiyon, RPG, Strateji gibi farklı türlerle en sevdikleri oyunları oluşturmakta özgürdür. Başlangıçta, oyuncu bir oyun için yalnızca bir tür seçebilir, ancak daha sonra oyuncu isteğe bağlı olarak oyunu daha ilginç hale getirmek için birden fazla türü bir araya getirebilir.

Öğrenin ve Yaratın: İyi bir oyun yaratmak, pek çok şeyi öğrenmek için uzun bir süreçtir. Oyun size bilgi teknolojisinin birçok yönüne erişim sağlayabilir. Gelişmek için oyuncuların fikirlerini dinlemelisiniz. Oyunda, bir oyun piyasaya sürüldüğü her seferinde övgü ve eleştiri alacak. Daha sonraki oyunlar için geliştirmek üzere oyuncu yorumlarından çok şey öğreneceksiniz.


Dev Empire Tycoon 2 Hile Apk


Geçen yüzyılın geleneksel 2D pikselleri. Yayıncı, önceki sürümde son derece başarılı olan grafik stilini koruyor. Ancak aynı zamanda oyunculara yeni bir bakış açısı kazandırmak için oyundaki doku tamamen değiştirildi. Efektler ayrıca oyuncuların bakışlarını çekmek için klasik Piksel tarzında yapılmıştır. Oyundaki müzikler de geçmiş yılların birçok ünlü oyununun müziklerini seçmiştir. Oyun yaratıcısı ve yapımcısı olmak ister misiniz? Bu nedenle, kendi oyun imparatorluğunuzu kurmak için hemen DevTycoon 2'yi indirmekten çekinmeyin.


Dev Empire Tycoon 2 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Zombi Oyunları MAD ZOMBIES APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar