Eden World Simulator Para Hileli MOD APK [v2022.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Eden World Simulator Para Hileli MOD APK [v2022.5] 1 Eden World Simulator Para Hileli MOD APK [v2022.5] 2 Eden World Simulator Para Hileli MOD APK [v2022.5] 3 Eden World Simulator Para Hileli MOD APK [v2022.5] 4

Eden World Simulator Para Hileli MOD APK [2022.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Silahların çeşitliliği, özellikle keskin nişancı tüfekleri, oyuncuların keşfetmesi ve tam olarak kullanması için en önemli ve mükemmel mekanizmadır.


Eden World Simulator 2022.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Sınırsız para hilesi
  3. Sınırsız kaynak hilesi

Eden World Simulator, oyuncuların tanıdık olmayan bir bölgede bir topluluk geliştirmenin simülasyon oyununa girdiği bir strateji oyunudur. Yaşamaya uygun ama olmazsa olmazlardan yoksun koşullar bulabileceksiniz. Böylece insanların hayatlarını daha iyi hale getirmek için yapabileceğiniz birçok şeyi bulabileceksiniz. Gerçekten de tamamen oyunun getirdiği işler yüzünden etkileneceksiniz.


Eden World Simulator v2022.5 MOD APK


Eden World Simulator'da oyuncular modern evlerin olmadığı, sadece bir deponun bulunduğu bir bölgeye taşınacak. Aynı zamanda, işiniz bu insanların yaşamlarını sürdüren farklı unsurları yeniden inşa etmek için o bölgeye yakın insanlarla birlikte olacaktır. Burası ağaçlardan içme suyuna kadar özgürce yararlanabileceğiniz unsurlarla dolu. Böylece, görevleri inşa ederek ve yürüterek geliştirme ilerlemenize karar verebileceksiniz.


Eden World Simulator Para Hilesi


Oyuna başladığınızda, döndürmekten diğer alanlara hareket etmeye kadar kontrol öğesi hakkında özel talimatlar alacaksınız. Bu işlem, çok karmaşık olmadığı için birçok nesne için mükemmel şekilde uygundur. Aynı zamanda yapmanız gereken ilk iş, topluluğunuzun ilk gelişimi için bir işaret olan bir kamp ateşi yakmaktır. Ayrıca, daha sonra ne yapmanız gerektiğini bilmeniz ve isteği yerine getirirseniz bir ödül almanız için de bir yerdir.


Eden World Simulator Kaynak Hilesi


Eden World Simulator'da kamp ateşi yapımını tamamladıktan sonra gerekli unsurları bulma sürecine başlayacaksınız. Yukarıda bahsedildiği gibi, bulunduğunuz alan tamamen yararlanabileceğiniz kaynaklarla dolu olabilir ve hareket alanınızın da sis nedeniyle belirli bir sınırlaması vardır.


Eden World Simulator Altın Hilesi


Kaynakları kaç kişinin toplayacağına karar verecek ve uygulama planının en iyisi olmasını sağlayacak kişi siz olacaksınız. Yeterli kaynağınız olduğunda, istediğiniz her şeyi inşa edebilirsiniz. Yeterince kaynak toplamak, kullanışlılıkları nedeniyle strateji oyunlarında her zaman takdir edilmektedir. 


Eden World Simulator Apk Hile


Aynı zamanda, kaynakların kullanımı çok farklı amaçlara göre sınıflandırılmaktadır. Topluluğunuz için gerekli olduğunu düşündüğünüz yeni binalar inşa etmekte özgürsünüz ve bu binalar kolayca tanıyabileceğiniz kadar verimlidir. Ek olarak, bazı tesisler etkinliklerini artırmak için yükseltilebilir, örneğin, kapasitesini artırmak için depoyu yükseltebilirsiniz.


Eden World Simulator Apk indir


Eden World Simulator'da kullanıcılar kamp ateşine tıkladıklarında etkileyici sayıda görev bulacaklar. Yani onu inşa etmek ilk önce yapmanız gereken bir şey ve tabii ki odun gibi bazı kaynaklar sağlayarak ateşini sürdürmek zorunda kalacaksınız. Campfire ayrıca, kolayca görebileceğiniz görevler gibi bazı unsurlarla birlikte gelir. Oyunda ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız kamp ateşine basarak bir şeyler yapmaya başlayabilirsiniz.


Eden World Simulator Elmas Hilesi


Bu bina, yapmanız gereken iş miktarını size bildirecek ve her talebin belirli bir açıklaması olacaktır. Görevler yapmak, topluluğunuzun bir dereceye kadar büyümesine ve oyunda olup bitenlerden haberdar olmasına yardımcı olacaktır. Aynı zamanda her bir görevi tamamladığınızda belirli sayıda ödül alacaksınız. Böylece sürekli olarak iş bitiriyor olacaksınız ve alacağınız iş sayısı gün geçtikçe artacaktır.


Eden World Simulator indir (MOD, Para / Kaynak Hilesi)


Bir önceki android oyun Hitman Sniper APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar