Süper pixel Heroes 2022 Para Hileli MOD APK [v1.2.221]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Süper pixel Heroes 2022 Para Hileli MOD APK [v1.2.221] 1 Süper pixel Heroes 2022 Para Hileli MOD APK [v1.2.221] 2 Süper pixel Heroes 2022 Para Hileli MOD APK [v1.2.221] 3 Süper pixel Heroes 2022 Para Hileli MOD APK [v1.2.221] 4 Süper pixel Heroes 2022 Para Hileli MOD APK [v1.2.221] 5 Süper pixel Heroes 2022 Para Hileli MOD APK [v1.2.221] 6

Süper pixel Heroes 2022 Para Hileli MOD APK [1.2.221] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dövüşme sürecinde dövüş becerilerinizi sürekli geliştirmeli ve gücünüzü geliştirmelisiniz.


Süper pixel Heroes 2022 1.2.221 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Kurulumu : APK dosyasını kurduktan sonra zipten çıkardığınız OBB dosyasını android / data içerisine yapıştırın.

Super Pixel Heroes 2021 çevrimdışı bir oyundur ve internet bağlantısına ihtiyacınız yoktur. Super Pixel Heroes'daki savaşlar, güç şampiyonunu bulmak için küresel bir turnuva olarak düzenlenir. Güç turnuvasına katılan bir karakterin rolünü oynayacak, sırayla şampiyon unvanına yaklaşmak için rakipleri yeneceksiniz. Ancak, bu yol giderek daha zor hale gelecektir. Ne kadar çok rakibin üstesinden gelirsen, o zaman rakiplerin daha güçlü savaşçılar olur. Yani dövüşme sürecinde dövüş becerilerinizi sürekli geliştirmeli ve gücünüzü geliştirmelisiniz.

Süper pixel Heroes 2022 v1.2.221 MOD APK


Super Pixel Heroes 2021'deki ikinci fark, canlılığın olmamasıdır. Savaş sırasında rakip tarafından zarar görürlerse vücudundaki pikseller kırılacaktır. Bu onların bacak, kol ve kafa gibi kısımlarını kaybetmelerine yol açar. Yani kavganız başlar başlamaz. Düşmana çok hızlı bir şekilde saldırmak için acele ediyorsunuz, mevcut becerilerle onları ayırmaya çalışıyorsunuz ya da kazanmak için savaşmaya hazır olan engellere itiyorsunuz. Rakip önce size saldırırsa, saldırmak için bir an bekleyerek onları savunabilir ve saldırılardan kaçınabilirsiniz. Bir düşman tarafından yenilirseniz, savaşa yeniden başlamayı deneyin!


Süper pixel Heroes 2022 Para Hilesi


Super Pixel Heroes, Dinozorlar, Jungle Book kahramanları, Zombiler, Sci-fi Real, Shere Khan, Atom, Real Steel'den Zeus, King Zilla, Cyberpunk, Robocop gibi ünlü piksel kahramanları ve Sasha Banks, Kevin Ovens gibi ZOMBIE WWE gibi yeni karakterler sunar. AJ Styles,… Savunma yetenekleri var ve düşmanlara zarar vermek için özel yetenekleri var. King Zilla düşmanları bir süreliğine sersemletme yeteneğine sahiptir, Dinozorlar korumak için kalkan oluşturma yeteneğine sahiptir, Atom uzaktan saldırı gerçekleştirme yeteneğine sahiptir,… Bu karakter mevcut değildir. Kahramanların kilidini açma fırsatına sahip olmak için görevleri yerine getirmeniz, para kazanmanız veya diğer etkinliklere katılmanız gerekecek.


Süper pixel Heroes 2022 Apk Hile


Super Pixel Heroes oldukça basit bir oyun olsa da karakterler ayrıca ekipman, silahlar, nitelikler ve seviyeler ile tasarlanmış. Savaş sırasında oyuncular, dövüş yeteneklerini geliştirmek için ekipman toplayabilirler. Sistem, maçı her tamamladığınızda XP'yi ödüllendirecek ve bir dönüm noktasına ulaştığınızda değerli ödüller alacaksınız. Komik KO saldırılarıyla sizi kışkırtan rakipleri ezin. Savaş sırasında topladığınız Kanama, Kritik Hasar, Sersemletme, Kuvvet Alanı ve Engel Kalkanı gibi özel becerilerle onları kovalayın, tekmelemek veya rakiplerinize saldırmak için zıplayın, ardından hayatınıza son verin. Son Duruş ve Anında Ölüm tekniğine sahiptirler. Becerileri kullanmanın yanı sıra, oyun ekranını daha hızlı bitirmek için rakiplerinizi ateş topları, keskin tırtıklar gibi engellerin içine sokuyorsunuz.


Süper pixel Heroes 2022 Apk indir


Super Pixel Heroes'un diğer oyunlara göre ilk farkı grafiklerdir. Geliştiriciler, 3B platformda yüksek çözünürlüklü görüntüler kullanmak yerine, bunları yalnızca piksel olan piksel grafikleri kullanarak optimize ettiler. Ancak bu, bu oyun için bir fark yaratıyor ve birçok oyuncuyu kendine çekiyor. Savaş sırasında karakterin kol ve bacaklarının bir kısmı patlayacak ve artık kullanılamayacaklar. Super Pixel Heroes, karakterler becerilerini kullandığında ışık efektleri geliştirmeye veya patlamaya odaklanmaz, ancak yine de deneyim için güçlü bir izlenim bırakır.


Süper pixel Heroes 2022 Son Sürüm Apk


Genel olarak, Super Pixel Heroes yeni bir dövüş oyunudur ve size harika eğlence anları getirmeyi vaat ediyor. Üstelik bu oyunun boyutu oldukça hafif olduğu için düşük profilli birçok cihazda sorunsuz çalışıyor. Sadece Android 4.1 ve üzeri işletim sistemini kullanmanız yeterli, bu oyunu hemen buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Super Pixel Heroes 2022 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Beat Fire 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar