Transport It 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.2006]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Transport It 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.2006] 1 Transport It 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.2006] 2 Transport It 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.2006] 3 Transport It 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.2006] 4 Transport It 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.2006] 5 Transport It 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.2006] 6

Transport It 3D Para Hileli MOD APK [1.0.2006] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda oyuncular kendi işlerini kurabilir ve bu şehrin kötü şöhretli iş adamlarından biri olabilir.


Transport It 3D 1.0.2006 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Ücretsiz alışveriş
Transport It 3D – Tycoon Manager, bir tycoon boşta oyununu heyecan verici bir renk eşleştirme oyunuyla birleştirir. Bu yerde oyuncular kendi işlerini kurabilir ve bu şehrin kötü şöhretli iş adamlarından biri olabilir. Bu lojistik savaşta tüm şehirleri fethetmek için bir patron eksik. Araç filosu, hızınızı artırmak ve daha fazla ulaşım sağlamak için yükseltmenizi bekliyor.


Transport It 3D v1.0.2006 MOD APK


Bu dünyaya geldiğimizde, basit oynanışla oyuncuları cezbettik. İster küçük yaştaki çocuklar, ister uzun yıllar savaşmış gaziler olsun, herkesin savaşa katılabileceği bir milli oyun olarak kabul edilir. Spesifik olarak, genel olarak, oyuncu, malların doğru rengini doğru bekleme konveyörüyle eşleştirmeye devam edecektir.


Transport It 3D Para Hilesi


Doğru sıraya girdikten sonra anında hediyeler ve nakit alacaksınız. Bu, oyuncuların çok sayıda kamyon satın almasının temelidir; ateşi yakmak, giderek daha başarılı olan işlerini geliştirmek için de iyi bir fikirdir. Taşıma araçlarının eklenmesi sayesinde taşınan mal sayısı da önemli ölçüde daha fazladır. Sonuç olarak, yatırım yapmaya devam etmek için aldığınız para miktarı önemli ölçüde daha önemli hale gelir. İmparatorluğu genişletme fırsatı seni bekliyor.


Transport It 3D Hile Apk


Lütfen orada durma. Transport It 3D ayrıca size boşta oyun oynama imkanı sunar. Tüm para kazanma faaliyetleriniz her zaman ve her yerde sizin gözetiminiz olmadan otomatik olarak yapılabilir. Özellikle bunu yapmak için oyuncuların drone veya vinç satın almadan önce belirli sayıda seviyeyi geçmesi gerekiyor. Nakliye şirketinizin dünya pazarı ile rekabet etmesine yardımcı olmak için mükemmel bir araçtır.


Transport It 3D Apk indir


İş adamı boşta oyun ve eğlence dolu renk eşleştirmenin mükemmel kombinasyonu. Geliştirme stratejileri ile tüm bir nakliye şirketinin iş adamı haline gelin. Malların doğru rengiyle taşıma bandının rengini eşleştirmek ilk önemli görevdir. Şirketinizi yükseltmek için trenler ve kamyonlar gibi konveyör sisteminizi yükseltin. Daha fazla insansız hava aracına veya akıllı vinçlere sahip olarak bunu boşta bir imparatorluğa dönüştürün.


Transport It 3D indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun Fine Ski Jumping APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar