Derby Stallion Masters Para Hileli MOD APK [v1.3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Derby Stallion Masters Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 1 Derby Stallion Masters Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 2 Derby Stallion Masters Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 3 Derby Stallion Masters Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 4 Derby Stallion Masters Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 5 Derby Stallion Masters Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 6

Derby Stallion Masters Para Hileli MOD APK [1.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, atlarını büyütüp geliştirip dünya çapında büyük ve küçük turnuvalara katılmaya yönlendirecekler.


Derby Stallion Masters 1.3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Elbette Derby Stallion Masters oyununun ne olduğunu bilmiyorsunuz , değil mi? Bu çok benzersiz ve çekici bir at yarışı simülasyon oyunudur. Ana amaç, dünya çapında güçlü, doyurucu ve en iyi atları yetiştirerek güçlü savaşçılar yetiştirmektir. Oyunun büyüklüğü, at yarışı meraklılarının bir bölümünün izlemesine, deneyimlemesine ve öğrenmesine yardımcı olan heyecan verici tutkulardan birini yeniden üretmesidir. Haydi gelin, bu mükemmelliği birlikte keşfedelim.


Derby Stallion Masters v1.3.0 MOD APK


Günümüzün modern zamanlarında geçen bir parçamız, yeni at yarışı sporu için güçlü bir tutkuya sahip. Bu sadece bir oyun değil, bunlar denemek için dersler. Buna dayanarak, sınırsız yaratıcılığa sahip programcılarımız burayı bu tutkuya sahip olanlar için bir yer haline getirdi. Yakıcı tutkularıyla duygularını tatmin et. Oyuncular o atın gerçek sahiplerini oynayacak, belirli eğitim görevlerini yapacak, atın bakımını yapacak. Daha da iyisi, oyuncuların kendilerinin hangi turnuvalara katılmalarına, hangi rakiplere karşı oynamalarına izin verme konusunda büyük bir kararı olacak… Bu deneyimler hayranlık uyandırıyor ve yardımcı olacak birçok harika ödül var. Dünya binicilik köyünün altın panosuna kayıt olduk.


Derby Stallion Masters Para Hilesi


İster güzel beyaz önlüklü bir at, ister asil simsiyah ceketli bir at olsun, oyuncular kendi atlarını seçebilecekler… İçinde bir sürü ilginç şey var. Kendi atlarımızı seçtikten sonra menüler yapıp onları eğitmemiz gerekiyor. Bu at için belirleyici kısımdır çünkü sahibinin eğitimi tam o atın üzerinde kendini gösterecektir. Derby Stallion Masters'da heyecan verici yönetim ve hizmet deneyimlerine katılın. Bundan sonra sadece bir atı yönetmekle kalmaz, aynı zamanda bir at çiftliği ile ilgilenmek zorunda kalırsınız. Dolayısıyla yönetim hayati önem taşıyor, ancak her yarış için makul bir zaman ayırmamız ve makul bir müsabaka listesi ayırmamız gerekiyor.


Derby Stallion Masters Hile Apk


Oyuncular, atlarını dünya çapında büyük ve küçük turnuvalara katılmaya yönlendirecekler. Her turnuvanın farklı bir seviyesi olacak, seviye de farklı, bu yüzden bizi yarışmak için doğru atları seçmeye zorluyor. Atlarımızı doğru şekilde uygulamak ve eğitmek için arkadaşlarımızdan akıllıca hareketler öğrenelim. Kendi çocukluk hayallerinizi kanatlandırmak için görevlerin ve başarıların dallarını tamamlayın.


At Oyunu Android apk indir


Oyun neredeyse tamamen ücretsizdir, bu nedenle oyuncuların para kazanma konusunda endişelenmelerine gerek yoktur. Derby Stallion: Masters, gerçekçi ve keskin görüntülere, çeşitli dokulara sahip HD kalitesine sahiptir. Ses, diğer oyunlar kadar çekici ve canlı. Ses ve görüntü arasındaki uyum kendi çekiciliğini yaratır.


Derby Stallion Masters hile nasıl indirilir?


Derby Stallion Masters'da oyuncuların kolayca görebileceği benzersiz ve özgün unsurlar. Haydi oyuna katılalım, birçok değerli deneyim ve beceri öğrenelim, oyunun içindeki büyüleyici şeyleri deneyimleyelim. Oyuncuların keşfetmek isteyeceği birçok heyecan verici şey olacak. Harika ve anlamlı.


Derby Stallion Masters indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Ace Academy Black Flight APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar