WinterCraft Hayatta Kalma Para Hileli MOD APK [v0.0.28]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
WinterCraft Hayatta Kalma Para Hileli MOD APK [v0.0.28] 1 WinterCraft Hayatta Kalma Para Hileli MOD APK [v0.0.28] 2 WinterCraft Hayatta Kalma Para Hileli MOD APK [v0.0.28] 3 WinterCraft Hayatta Kalma Para Hileli MOD APK [v0.0.28] 4 WinterCraft Hayatta Kalma Para Hileli MOD APK [v0.0.28] 5 WinterCraft Hayatta Kalma Para Hileli MOD APK [v0.0.28] 6

WinterCraft Hayatta Kalma Para Hileli MOD APK [0.0.28] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Silahlar üretin, bir üs kampı kurun ve ormanda hayvanları avlayıp yiyecek toplayarak sert kışta hayatta kalın.


WinterCraft 0.0.28 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Bu zor durumdan kurtulmak için tek şansınız, kısılıp kaldığınız kış ormanından bir çıkış yolu bulmak. Sabaha yetişme şansınız nedir? Bir kış ormanında geçen bir hayatta kalma oyunu olan WinterCraft, tehlikelerle kafa kafaya yüzleşmenizi gerektirir. Erzak toplayın, kamp yapın, vahşi hayvanların izini sürün ve karla kaplı ormanlarda gezinin!


WinterCraft v0.0.28 MOD APK


WinterCraft Hayatta Kalma oyununda karada yaşamak, maceralara atılmak, avlanmak, kaynak toplamak ve bir şeyler yaratmak gibi birçok heyecan verici şey sizi bekliyor. Yiyecek bulmak, karı eritmek, hayvanları avlamak ve ateş yakmak, hayatta kalmak için ihtiyaç duyacağınız becerilerdir. 


WinterCraft Para Hilesi


Ayrıca bu yetenekleri geliştirmeniz gerekecek. Vahşi doğada kışı atlatmak zor olabilir; ısınmak için ateş yakmanız ve odun eklemeye devam etmeniz gerekecek. Akşama hazırlanmak için yatağınızı toplayın. 


WinterCraft Altın Hilesi


Meyveleri, gövdeyi ve dalları, taşları ve kabuğu toplayın. Bir çift alet (bir balta ve bir kazma) oluşturun ve bunları kayaları parçalamak ve ağaçları kesmek için kullanın. Hayvanlar hem eti hem de derisi için avlanabilir.


WinterCraft Apk Hile


Hayatta kalmanıza ve başarılı olmanıza yardımcı olacak şeyler yapın. Seçimlerinizi yaptıktan sonra, devam etmek için Oluştur düğmesine tıklayın. Bazı öğeler kamp ateşi, bıçak ve tezgah kullanımını gerektirdiğinden dikkatli olunması önerilir. 


WinterCraft Apk indir


Ormanda yaşayan birçok farklı türde vahşi hayvan vardır. Hem otçullardan hem de etoburlardan oluşurlar. Seçmek zorunda olsaydınız kendinizi besin zincirinde nereye koyardınız? Rüzgar ve soğuk, bu ortamda hayatta kalma yeteneğinizin önündeki en zor engeller olacaktır. 


WinterCraft Apk Son Sürüm


Bir ateş yakın ve kalın giysiler hazırlayın. Kış boyunca, yaprak dökmeyen orman sonsuza kadar uzanıyor gibi görünüyor. Ama biz gelmeden önce burada yaşayan insanlar kimdi? Ayrıca, burası şu anda neden boş? İşiniz, şirket için bu özel bilgiyi bulmaktır.


WinterCraft indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Age of Dynasties APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar