Fish.IO Enerji Hileli MOD APK [v1.5.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Fish.IO Enerji Hileli MOD APK [v1.5.1] 1 Fish.IO Enerji Hileli MOD APK [v1.5.1] 2 Fish.IO Enerji Hileli MOD APK [v1.5.1] 3 Fish.IO Enerji Hileli MOD APK [v1.5.1] 4 Fish.IO Enerji Hileli MOD APK [v1.5.1] 5

Fish.IO Enerji Hileli MOD APK [1.5.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her türden balığın bulunduğu uçsuz bucaksız okyanusa gitmenizi sağlar. Oyuncular küçük balıkları avlamak için süper balıklarını kontrol edecek ve en yüksek puanı kazanmak için onları yutacak.


Fish.IO 1.5.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Enerji Hilesi. Yüksek Enerji Kazancı

Büyük balığın küçük balığı yutacağını hiç gördünüz mü? Görmediyseniz, Fish.IO bu heyecan verici duyguyu yaşamanıza izin verir ve balığınız üzerinde kontrol sizde olur. Bu heyecan verici oyun büyük bir cazibe yaratıyor ve kazanmak için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekecek. Her oyunda ortaya çıkan zorluklar olacaktır ve bu yüzden bu oyunda muazzam baskıyı da görebilirsiniz. Daha da çekici yanı ise tüm arkadaşlarınızla kıyasıya bir rekabet içinde olacaksınız ve yarışmaya katılan bir ülkeyi temsil edeceksiniz.


Fish.IO v1.5.1 MOD APK


Fish.IO uçsuz bucaksız okyanusta geçecek ve burada binlerce canlı türü var. Okyanustaki balıklar farklı boyutlarda olacak ve renkler de okyanusu öne çıkaracak. Hemen oyunun sunduğu bir dizi mücadeleyi gerçekleştirebilecek bir süper balık seçmeniz ve oradan kendi yaratığınızı geliştirmeniz gerekiyor. Zorluklar her zaman gündeme gelir ve ayrıca en hızlı şekilde çözmeniz için destek özellikleri de vardır.


Fish.IO Para Hilesi


Beğendiğiniz bir süper balığı seçtikten sonraki adım, o balık için birkaç benzersiz tanımlayıcı özellik eklemektir. Daha küçük balıkları avlamayı veya temel silahları kullanmayı kolaylaştırmak için balıkları keskin nesnelerle besleyebilirsiniz. Öncelikle o balığın yönüne dikkat etmeniz gerekiyor ve etrafta tehlikeler olduğu için gözünüzü alamazsınız. Önce o balığın hayatını korumanız yardımcı olacaktır, çünkü yalnızca balık canlı olduğunda yeni zorlukların üstesinden gelme şansınız olacak.


Fish.IO Enerji Hilesi


Bir dizi önemli zorluk sunulur ve tek bir zorluğu unutmamak için bunları çözmeniz gerekir. Fish.IO, kötü bir durumda kullanabilmeniz için gerekli öğeleri destekleyen özellikleri aynı anda sağlar. Daha spesifik olarak, arkadaşlarınızla kıyasıya rekabet edeceksiniz ve farklı gruplardan balıklar bizim büyük düşmanlarımız olacak.


Fish.IO Hile Apk


Küçük bir balık avladığınızda buna karşılık gelen puanları kazanacaksınız ve aynı zamanda kontrol ettiğiniz balığın gövdesi de bir miktar artacaktır. Dişleriniz böyleyse, biraz daha büyük olan balıkları da avlayabilirsiniz. Ama bilmeniz gereken şu ki, diğer rakipler daha büyük bir balık boyutuna sahipse, hemen bize saldırabilirler. Cevap verme hakkımız yok ve o çemberin içinde olursak canımızı da kaybederiz.


Fish.IO Apk indir


Bu sert rekabet, okyanusu her zamankinden daha belirgin hale getiriyor. Her rakibin korkuları vardır ve birlikte bunlarla mücadele ederiz. Balığın boyutunu artırarak ve birkaç benzersiz savunma silahı ekleyerek balığınızı geliştirebilirsiniz. O balığın silahları kadar gücü de varsa, saldırıya uğramaktan korkmayacaktır.


Fish.IO indir (MOD, Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun NERF Superblast APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar