NERF Superblast Mega Hileli MOD APK [v0.9.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
NERF Superblast Mega Hileli MOD APK [v0.9.4] 1 NERF Superblast Mega Hileli MOD APK [v0.9.4] 2 NERF Superblast Mega Hileli MOD APK [v0.9.4] 3 NERF Superblast Mega Hileli MOD APK [v0.9.4] 4 NERF Superblast Mega Hileli MOD APK [v0.9.4] 5 NERF Superblast Mega Hileli MOD APK [v0.9.4] 6

NERF Superblast Mega Hileli MOD APK [0.9.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hem hızlı hem de eğlenceli arenalarda tercih ettiğiniz NERF silahıyla arkadaşlarınızla savaşın.


NERF Superblast 0.9.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hızlı Yeniden Yükleme, 
  2. Sınırsız Mermi Hilesi

NERF Superblast çılgın bir 3v3 çok oyunculu arenada arkadaşlarınızla savaşın! Oyun tarzınıza en uygun Blaster'ları seçin ve tek ve tek resmi NERF birinci şahıs nişancı oyununda çeşitli oyun modlarında savaşa katılın.


NERF Superblast v0.9.4 MOD APK


Yavaş ve hatalı olanlardan hızlı ve güçlü olanlara kadar çok sayıda türünün tek örneği NERF Superblast'ın kilidini açın. Eşsiz teçhizatınıza karar verdikten ve planınızı tamamlamak için gerekli Güç Kartlarını ekledikten sonra, her biri üç dakikadan fazla sürmeyen ışık hızında oyun seanslarına dalmanın zamanı geldi!


NERF Superblast Para Hilesi


Kendinizi Pinball Arena, Nerf Kalesi ve Tren Soygunu gibi çeşitli çılgın ortamlarda savaşmaya hazırlanın. Trophy Road ve Arena Pass'ta ilerleme kaydederek hem Blaster'larınızı hem de Power Card'larınızı geliştirebilirsiniz ve bunu yaparak NERF Superblast'ta Şampiyonlardan biri olma görevine hazır olduğunuzu gösterebilirsiniz.


NERF Superblast Mermi Hilesi


Oyunun devam eden gelişiminin bir sonucu olarak, NER Superblast yakında gelecek güncellemelerle ek Blaster'lar, Modlar ve Güç Kartları alacak. Tam olarak ne için tutuyorsun? NERF: Superblast arenasına girerken BLAST'a hazırlanın.


NERF Superblast Hile Apk


Düşmanlarınızı alt etmek ve her zafer için 10 puan toplamak için dünyanın farklı yerlerinden diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirin. Kazanan takım, 100 puana ilk ulaşan takımdır. Ama… sallanan devasa çekiçlere dikkat edin!


NERF Superblast Apk indir


Kazanmak için birlikte çalışmanız, 10 jeton almanız ve onları saklamanız gerekir. Ek olarak, Dev Pinball makinesine karşı dikkatli olun! Rakip üssü yok etmek için bu inanılmaz Vahşi Batı ortamında birlikte çalışmanız gerekecek. Güçlendiricileri toplayın, saldırılarınızı planlayın ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışın.


NERF Superblast indir (MOD, Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Ninjas Infinity APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar