Zombie Diary Para Hileli MOD APK [v1.3.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Diary Para Hileli MOD APK [v1.3.3] 1 Zombie Diary Para Hileli MOD APK [v1.3.3] 2 Zombie Diary Para Hileli MOD APK [v1.3.3] 3 Zombie Diary Para Hileli MOD APK [v1.3.3] 4 Zombie Diary Para Hileli MOD APK [v1.3.3] 5 Zombie Diary Para Hileli MOD APK [v1.3.3] 6

Zombie Diary Para Hileli MOD APK [1.3.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sefil ve hayal edilemez bir dünya ve efsanevi bir kişi hakkında bir tarih dönemini kaydeden bir günlük, insanlık nesiller tarafından bulundu.


Zombie Diary 1.3.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Zombie Diary, birçok değerli ödülü kazanmak için canavarlarla savaşan mobil kullanıcılar için harika bir aksiyon atış oyunudur. Bir grup canavar çılgınca kovalıyor ve öldürüyor, ayak seslerinizi durduruyor, bu yüzden devam edip onları yok etmeniz gerekiyor. Bir dizi vahşi canavar öfkeleniyor. Kendinizi maceraya kaptırmanız için sizi bekleyen yıkıcı bir savaş olan şiddetli anları yaşamak için oyunu hemen indirin. 


Zombie Diary v1.3.3 MOD APK


Olay MS 2013'te gerçekleşti, ikamet etmenin kötülükleri gerçekten patladı, bundan sonraki her şey başka birçok olumsuz sonuç getirdi. Zombiler hükmetmek için yükseliyor, şehrinizde dolaşıyor, her yer bir savaş alanı kanlı oluyor, her yer cesetlerle dolu. Dünyadaki tüm zombileri yok etmek için omuzlarınızda ağır bir yük olan hayatta kalan tek vatandaşsınız; Seni sonuna kadar yok etmeye çalışıyorlar. İnsanlığı kurtarma görevinin sizin ellerinizde olduğunu söylemek daha kolay; Yardım edemezsin ama insanlığa barış getirmek için çabalarsın. Hızla bir yerde silah bulun, alın ve savaşın, çok sayıda zombi ordularını yok edin.


Zombie Diary 1.3.3 Para Hile Apk


Ne tür silahlardan hoşlanırsın? Sersemletici silahlar, alevler, buz tabancaları, makineli tüfekler gibi seçebileceğiniz birçok silah vardır. Ana görevinizin, dışarıdaki zombilerle savaşmaya devam etmek için hayatta kalmak ve bundan sonra insanlığı kurtarmak için yolculuğa başlamak olduğunu unutmayın. Hızlıca ve en zombileri yok etmek için, sağladığımız oyunda bulunan kaynaklardan akıllıca yararlanmalı, silahları yükseltmek için çok para kazanmaya çalışmalısınız. Parayı, savaş yeteneğinizi artırmak için silah ve diğer pek çok destek ekipmanı satın almak için kullanabilirsiniz.


Zombie Diary Hile Apk


Zombie Diary, oyunculara zombileri yok etmek için özgürce donatabileceğiniz ve kullanabileceğiniz 24'ten fazla farklı silah türüne sahip birçok silah sunuyor. Oyun, oyuncuların savaşa katılmadan önce seçebilecekleri 5 farklı rolden oluşuyor, en çok sevdiğiniz rol, ardından tamamlamayı seçiyor. Oyundaki karakter, karakterin dövüşünü geliştirmek için kullanılabilecek beş beceriye sahiptir. Daha iyi dövüşmek için çok çalışın.


Zombie Diary APK Dayı


Oyunda ürkütücü ormanlar, harap şehirler, terk edilmiş fabrikalar ve insanların sıkıcı olmadan savaşabilmeleri için esneklik gibi çok çeşitli tasarlanmış dört harita var. Oyuncuların tüm görevler hakkında endişelenmeden özgürce tamamlayabilecekleri ve ödüller alabilecekleri birçok farklı görev var. Her farklı görev için ilgili bonusu alacaksınız. Görev ne kadar zorsa, para o kadar yüksek olur. Diğer birçok güce sahip çeşitli zombiler vardır; daha hızlı saldırabilirler, uzaktan saldırabilirler ve daha güçlü savaş yeteneklerine sahip olabilirler. Onlardan önce öznel olmamalısınız; aksi takdirde hayatta kalma şansı olmayacak; mümkün olduğunda hepsini yok edin. Oyuncular için bonus kazanmanın birçok yolu vardır; Gelecekte çok faydalı olacak çok para kazanmak için bu fırsatlardan yararlanmalısınız. Silah satın almak ve yükseltmek, karakter için savaş yeteneklerini geliştirmek için kostümleri yükseltmek, birçok farklı gerekli aksesuarı donatmak için kullanılır. Oyunun sonunda, sahip olduğunuz sağlık yüzdesi ne kadar yüksekse, o kadar fazla bonus alacaksınız.


Zombi oyunları APK


Oyundaki görüntü ve ses kalitesi oldukça özenle tasarlanmış, çizilen resimler oldukça detaylı, sesler her savaşta canlı bir şekilde yerleştirilmiş. Renkten bütünlüğe kadar canlı görüntüler, zombiler çirkin, karakterinizin kıyafetleri çeşitlidir. Bunun yanı sıra savaş silahlarının çeşitleri, çeşitli eylem mekanizmaları net bir şekilde gösteriliyor, savaştığınız haritanın sahneleri düzgün ve canlı bir şekilde gösteriliyor. Oyundaki ses mükemmel bir şekilde seçilmiş ve birleştirilmiştir, bu nedenle savaşın baskıcı ve şiddetli atmosferini daha net gösterir. Bir zombinin kükremesi, bir zombinin saldırısının sesi ve aktif silahınızın zombiye ateş etme sesi. Tüm bu harika kombinasyonlar, bu aksiyon atış oyununu olağanüstü bir başarı haline getiriyor.


Zombie Diary APK Son Sürüm indir


Oyuncular, saldırgan bir Zombi canavarıyla yüzleşen haritada savaş hissini yaşamak için oyunu hemen indirmelidir. Boş zamanınızı daha mutlu ve daha heyecanlı kılmak için, zorlu çalışma saatlerinden sonra rahatladığınızda kendinizi özgür hissedin. Umarım bu oyun ürünü oyunculara en fazla memnuniyeti getirecektir; Oyunla ilgili herhangi bir geri bildiriminiz varsa, lütfen hemen posta kutusuna gönderin.


Zombie Diary İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Nautical Life APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar