Death Rover Para Hileli MOD APK [v2.3.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Death Rover Para Hileli MOD APK [v2.3.9] 1 Death Rover Para Hileli MOD APK [v2.3.9] 2 Death Rover Para Hileli MOD APK [v2.3.9] 3 Death Rover Para Hileli MOD APK [v2.3.9] 4 Death Rover Para Hileli MOD APK [v2.3.9] 5 Death Rover Para Hileli MOD APK [v2.3.9] 6

Death Rover Para Hileli MOD APK [2.3.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Death Rover, heyecan verici ve gizemli bir bilim kurgu olay örgüsünün kapılarını aralıyor.


Death Rover 2.3.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Death Rover ile uzaylılara karşı çılgın savaşa açılacaksınız. Bu, yeni dövüşle birleştirilmiş Rovercraft'a benzer bir yarış oyunudur. Bu, galaksiyi kurtarmak için hem yarışçı hem de savaşçı olacağınız anlamına gelir. Arabanız birçok farklı gezegenin engebeli ve engebeli yollarında zıplıyor. Yüce uzay gemisinde savaşa katılın ve güzel dünyamızı koruyun. Eylem, zorluklarla ve zorluklarla dolu Beta-4 sisteminde gerçekleşir. Araba hayranıysanız, Death Rover uygun bir seçim olacaktır.


Death Rover v2.3.9 MOD APK


Olay, insanlar huzurlu bir hayat yaşarken uzak bir gelecekte gerçekleşir. Sonra aniden gezegenin dışındaki karışıklık haberini aldı. Profesör Lee'nin yardımıyla Death Rover'ın gezici filosu, kayıp insanı kurtarmak için hızla bir bildirim aldı. Kapana kısılmış insanlar galaksideki tüm gezegenlere dağılmış durumda. Takım arkadaşlarınızı acımasız savaşa sokmanız gerekiyor. Bu gezegenlerde salınması gereken tehlike çığlıklarını kurtarın. Sevgili savaş arabanızı ayın üzerinden geçirin ve ayın rotalarını keşfedin.


Death Rover Para Hilesi


Death Rover, heyecan verici ve gizemli bir bilim kurgu olay örgüsünün kapılarını aralıyor. Dünya insanları galaksinin ötesindeki uzak gezegenlere ayak bastığında, zombi ordularının ve uzaylı yaratıkların varlığını keşfettiler. Ama aynı zamanda insan keşif macerasının niyetlerini de durduramadılar. 


Death Rover Altın Hilesi


Sadece araba yarışına katılamazsınız. Ayrıca buradaki iblisleri yok etmek için savaşa da katılmanız gerekiyor. Bu savaş, gelecekte insanlar keşiflere açık olacak kadar yeterli bilimsel bilgiye sahip olduklarında gerçekleşecektir. Birçok düşman bize kötü niyetle saldırıyor.


Death Rover Apk Hile


Aksiyonu bir araya getiren yarış oyunu ile farklı bölümlere ayrılan oyun ekranı artık garip bir şey değil. Death Rover bir istisna değildir. İlk başta, buradaki tüm vampirleri yok ettikten sonra, sevgili mavi dünyaya savaşmak için ayak basacaksınız. 


Death Rover Elmas Hilesi


Bir sonraki gezegenin kilidini açacaksınız. Aydan Jüpiter, Merkür, Satürn, … gezegenler bu evrende mevcuttur. Her dünya farklı arazi ve iklime sahip olacak. Yanan çölün kapladığı yerler var. Veya kar ve buzla kaplı beyaz yollar. Her gezegenin farklı yerçekimi ve engelleri olacaktır. Oyuncuların işini zorlaştırın.


Death Rover Hile Apk


Death Rover'a gelince, size yedi farklı araç türü sağlanacak. Ay cipinden, ay tankına, geziciden, yarış arabasına kadar… hepsi mevcut. Bu tankların bileşenleri depoda veya dükkanda sizin tarafınızdan seçilecektir. Dövüş yeteneklerini artırmak için onları daha yüksek seviyelere yükseltelim. 


Death Rover Apk indir


Arabayı, bir bileşenin maksimum seviyesi olan 5. seviyeye göre özelleştirebilirsiniz. Yükseltilmiş tekerlekler, dürbünler, sigortalar, anten çubukları, güç kutuları vb. Farklı araçlar ayrıca ek aksesuarlarla birlikte gelir. Burada gezegenlerin arazisine uygun arabaları seçin. Motorlar, hızlandırıcılar ve jetler de daha fazla dikkat gerektiriyor.


Death Rover indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Bee Robot Car Game APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar