Tank Hero Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.9.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tank Hero Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.9.5] 1 Tank Hero Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.9.5] 2 Tank Hero Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.9.5] 3 Tank Hero Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.9.5] 4 Tank Hero Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.9.5] 5 Tank Hero Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.9.5] 6

Tank Hero Ölümsüzlük Hileli MOD APK [1.9.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Basit bir kontrol mekanizması vardır ve tüm farklı oyuncu türleri için uygundur,


Tank Hero 1.9.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ölümsüzlük hilesi
En eğlenceli oyunlar olarak kabul edilen ve aynı zamanda oyuncunun isabet oranına veya kaçma yeteneğine meydan okur. Bu tür son zamanlarda moda oldu ve oyunu daha çeşitli hale getirmek için sayısız farklı varyasyon yapıldı. Bu türden bir oyun, eğlenceli ve esprili tanklar temasına sahip, ancak oyuncuların eğlenmesi için yıkıcı güce sahip Tank Hero'dur. Oyunun oynanışı basit ve kullanıcı dostudur, çünkü oyuncuların sadece sayısız düşman ve patrona karşı seviyelerden kaçmaya ve ilerlemeye odaklanması gerekir.


Tank Hero v1.9.5 MOD APK


Tank Hero, görünüşte sonsuz bir oynanışa sahiptir ve oyuncuların eğlenmesi ve keşfetmesi için eğlence dolu. Oyunun ana teması, geniş bir özelleştirme yelpazesine sahip tank yolculukları etrafında dönecek. Dahası, oyun seviyeleri birden fazla ortama göre kategorize ederek oyunun sonsuz görünmesini sağlayacak ve her seviyenin zorluğu zamanla kademeli olarak artacaktır. Oyuncu, kule, üstyapı ve beceri gibi çok çeşitli silah sistemine erişebilecek çünkü tanklar her kişinin tercihlerine göre serbestçe özelleştirilebiliyor.


Tank Hero 1.9.5 Para Hile Apk


Tank Hero'nun basit bir kontrol mekanizması vardır ve tüm farklı oyuncu türleri için uygundur, hatta oyuncular dikey modda oyunun tadını çıkarabilecekleri için oyunu daha ilgi çekici hale getirir. Tankı hareket ettirmek için oyuncuların yalnızca ekrana dokunmaları ve belirtilen herhangi bir yönde sürüklemeleri gerekir. Yine de, serbest bırakıldığında, en yakın hedeflere otomatik olarak saldıracaktır. Etkileyici olan şey, oyunun fazladan animasyon içermemesidir, bu nedenle oyuncular kaçma veya saldırı konusunda daha esnek ve çevik hale gelecektir. Ayrıca, oyuncular özel beceriler kullanabilir ve oyun, oyuncunun oyun ve özellikleriyle en iyi deneyimi yaşaması için tasarlanmış bir arayüze sahip olacaktır.


Tank Hero Ölümsüzlük Hile Apk 


Seviye çeşitliliği, oyuncuların çeşitli zorlukların ve benzersiz ortamların tadını çıkaracakları, birçok farklı saldırı stiline sahip ve yargılaması zor olan bir dizi farklı düşman eşliğinde, shoot them up türünün olağanüstü bir özelliğidir. Bununla birlikte, oyunun fetih kuralı farklıdır, tüm zorluklar birçok farklı ortamda sınıflandırılır ve yalnızca oyuncu ortamların son patronunu yok ettiğinde yeni ortamın kilidini açacaktır. Oyuncu başarısız olursa, ilerlemeyi sıfırlamaları ve o ortamın ilk seviyesinden başlaması gerekir.


Tank Hero APK Dayı


Tank Hero'nun özel mekaniği umut verici ve ilgi çekicidir ve oyunculara savaşabilecekleri yüzlerce farklı kombinasyon sunar. Oyuncu, tam bir tank oluşturmak için kule ve gövde gibi iki farklı parçayı bir araya getirebilir. Her bölümün bir dizi farklı varyasyonu vardır, bu nedenle oyuncunun dövüş stilini, oyuncuların deneyimlemesi için düzinelerce farklı beceriyle bile daha çeşitli hale getirir.


Tank Hero Mermi Hile Apk


Tank Hero, oyunculara güçlerini yeni zirvelere çıkarmaya yardımcı olan özel beceriler ve öğeler dahil olmak üzere birçok yeni özellik ve öğe sunar. Ayrıca, günlük görevler veya oyuncuların katılması için cömert ödüller içeren özel etkinlikler gibi yeni özellikler de tanıtılacak. Oyunu daha çeşitli hale getirmek ve oyuna daha fazla oyuncu çekmek için neredeyse yeni içerik her hafta güncellenecek.


Tank Hero APK para hilesi


Tank Hero, derinlemesine oynanış, esnek mekanizma, çeşitli aktiviteler ve oyuncuların keşfetmesi ve eğlenmesi için geniş bir tank özelleştirmesi yelpazesine sahip olduğu için umut verici bir oyundur. Son derece eğlenceli bir oyun arıyorsanız, o zaman oyun sizin için iyi bir seçim olabilir.


Tank Hero'yu İndir (MOD, Ölümsüzlük Hilesi)


Bir önceki android oyun Duskwood APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar