Flip Range Para Hileli MOD APK [v2.14]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Flip Range Para Hileli MOD APK [v2.14] 1 Flip Range Para Hileli MOD APK [v2.14] 2 Flip Range Para Hileli MOD APK [v2.14] 3 Flip Range Para Hileli MOD APK [v2.14] 4 Flip Range Para Hileli MOD APK [v2.14] 5 Flip Range Para Hileli MOD APK [v2.14] 6

Flip Range Para Hileli MOD APK [2.14] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çeşitli binalardan, yatay çubuktan veya uçaktan 70'den fazla numara kombinasyonunu gerçekleştirmeniz gereken parkur ve akrobasi unsurlarına sahip bir oyundur.


Flip Range 2.14 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi
Flip Range – Hiç yüksek bir şeyin üzerinde durup aşağı atlamayı denediniz mi? Elbette, eğer bir yetişkinseniz, oldukça aptalcadır, ancak gençliğinizin en komik zamanlarından biridir. Parka gittiğinizde son derece yüksek bir kaydırak görürseniz ancak daha önce onunla çok fazla oynamışsanız. Sevmeyi ve kum havuzuna atlamayı düşünen çocuklar mutlaka olacaktır. 


Flip Range v2.14 MOD APK


Bu, bir oyun geliştiricisi için oldukça ilginç görünüyor, insanların bunu mobil cihazlarında test etmeleri için bir yol tasarladı. Alexander Bukharev, yeni ve ilginç fikirleri olan bir Rus oyun geliştiricisidir. Flip Range, oyuncuların az önce tarif ettiğim garip fikri denemelerine izin verilecek olanlardan biri. Aslında, bu yayıncının oyun mağazasında, neredeyse buna benzer birçok fikir var ve birçok insan da ilgileniyor.


Flip Range Para Hilesi


Flip Range, parkour kadar karmaşık değildir. Basitçe bir hareket gösterir, ama onu en güzel şey yapmalıyız. Görünüşe göre oyunda gerçek hayatta saçma hareketler gösterecek ama son derece güzel görünecek bu yüzden onu da affedebilirsiniz.  Aslında, bu oyun hem parkurun hem de akrobasinin iki unsurunu birleştiriyor. Yüksek bir cismin üzerinde duran karakteri kontrol edecek ve aşağı atlayacaksınız. 


Flip Range Altın Hilesi


Etrafta engeller var, bu yüzden dikkatli olmazsanız çok fazla güç kullanmak ve üzerlerine atlamak kesinlikle sizi öldürür. Oyun, nereye atlayabileceğimizi ve puan kazanabileceğimizi belirlemek için iki net çizgiye sahiptir. Oyun sadece puan kazanmak için düşmekle kalmıyor; Pikapları havada akrobasi gibi oynamanız gerekecek. Ne kadar karmaşık yaparsanız, o kadar fazla puanınız olur. Ancak güvenliğinize dikkat edin, güzel oynamak istemiyorsanız ancak ağınızı kaybederseniz hiçbir şey elde edemezsiniz.


Flip Range Hile Apk


Kontrol sisteminde, sağ tarafta sağ tarafta bir atlama talimatı olacak, sol tarafta ise ekranın altına yayılmış maksimum dört ila beş düğme olacak, böylece üzerine tıklayıp güzel hareketleri koordine edebilirsiniz. Oyuncuların binalar, yatay çubuklar veya uçak gibi yerlerde organize etmeleri ve gerçekleştirmeleri için 70'e kadar hareket vardır. Ayrıca kır, buzul veya çöl gibi birçok farklı bağlam da olacak. Oyuncular, oynadıkları spordaki en karmaşık hareketleri gösteren performansları sırasında etraftaki tüm güzel manzaraya hayran kalacaklar.


Flip Range Apk indir


Grafikler araziden manzaraya ve hareket efektlerine kadar çok güzel. Özellikle karakterler, ten rengini, saç rengini ve performans sırasında giydikleri kostümleri değiştirmek gibi ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Ayrıca ekranın köşesinde bulunan x2 butonu ile oyunun hızını arttırabilirsiniz.


Flip Range indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Lep's World 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar