Supermarket Village Para Hileli MOD APK [v1.3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Supermarket Village Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 1 Supermarket Village Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 2 Supermarket Village Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 3 Supermarket Village Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 4 Supermarket Village Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 5

Supermarket Village Para Hileli MOD APK [1.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların üst düzey teknolojiyle müreffeh bir köy inşa edebilecekleri ve hatta en müreffeh ve güzel yönetim için her şeyi muhteşem bir şekilde yönetebilecekleri geniş bir oyun sunuyor.


Supermarket Village 1.3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Menü MOD
  2. Sınırsız Elmas Hilesi
  3. Cevher yeterli olmadığında bile harcamaya devam edebilir
  4. Sadece hata mesajını yoksay

Supermarket Village, oyuncuların zengin öğelerle gelişen bir köy inşa etmeleri için zengin içerikli ve sürekli genişleyen bir yönetim simülasyon oyunudur. Oynanışının öne çıkan özelliği, birçok faktörün kapsamlı birleşimidir ve köyü kendi kendine yetecek hale getirmek için birçok şey inşa edebilirler. Her insanın yaratıcılığına bağlı olarak, modern ve konforlu bir köy yaratmak ve hatta büyüleyici keşifler için her şeyi dekore etmek an meselesidir.


Supermarket Village v1.3.0 MOD APK


Oyuncuların Supermarket Village oyununa geldiklerinde yapmaları gereken ilk şey, işleri yavaş yavaş genişletmek veya büyütmek için gerekli temelleri atmaktır. Her platform farklı kullanımlar için tasarlanmıştır, ancak performansı artırmak veya belirli öğeleri üretmek için birçok yeni varyasyonları olacaktır. 


Supermarket Village Para Hilesi


Pek çok yeni tesis, oyuncunun ilerlemesine göre kademeli olarak açılacak ve platformların köyün gelişimindeki tam potansiyellerini veya değerlerini gerçekleştirmeleri için kullanımları bol miktarda olacak.


Supermarket Village Altın Hilesi


Oyuncular mükemmel bir arz ve talep döngüsü oluşturmak istiyorsa ve dışarıdan ithal etmeye ihtiyaç duymuyorsa, çiftlikler başlamak için en iyi yerdir. Çiftlikleri yavaş yavaş genişletebilirler ve birçok şeyi özel alanlarda yetiştirebilirler, buradan sürekli olarak toplarlar veya dükkanlarda satarlar. 


Supermarket Village Hile Apk


Zamanla, çiftlikler için yeni ekipman ekleyebilirler ve daha sonra oyuncunun manuel müdahalesine gerek kalmadan her şeyi otomatik olarak mükemmel hale getirebilirler. Çiftliklerden sonra oyuncular, çiftliklerden topladıkları ürünleri yerel halka satmak için Süpermarket Köyü'nde daha fazla süpermarket inşa edebilirler. 


Supermarket Village Apk indir


Öğelerin çeşitliliği de kullanılması gereken bir avantajdır ve hatta birçok ek oyun yöntemiyle geliri artırır. Ayrıca oyuncular, özellikle köylülerin ihtiyaç duyduğu veya sevdiği eşyalar olmak üzere, dışarıdan daha fazla yeni öğe ithal edebilir ve bunları daha yüksek bir fiyata satarak kar elde edebilir.


Supermarket Village Apk Son Sürüm


Oyuncu, çiftliğin yanı sıra, izin verilen sürede birçok şeyi üretebilen çok amaçlı fabrikalar kurarak süpermarketleri ürünlerle çeşitlendirebilir. Tabii ki, bu eşyalar ev eşyaları veya insanların her zaman istikrarlı bir yaşam sürmesini sağlamak için çok amaçlı araçlar olabilir. 


Supermarket Village Elmas Hilesi


Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak çeşitli yeni fabrika çeşitleri açılacak ve onlara süpermarketteki ürünleri çeşitlendirmek ve gelirlerini artırmak için daha fazla fikir verecek. Süpermarket Köyü'ndeki yapıların inşası veya planlanması, insanların ruh halini değiştirmeye veya malların taşınmasını daha kolay hale getirmeye yardımcı olacaktır. Derinlemesine dekorasyon sistemi sayesinde ister bir çiftlik, ister süpermarket veya fabrika olsun, herkes tüm köyü en yaratıcı veya derli toplu tasarımlarla tasarlayabilir. İhtiyaçlara veya üretim hatları oluşturma yöntemine bağlı olarak, oyuncular herhangi bir mimariyi veya alanı etkili bir şekilde planlamak için her zaman etkili yöntemlere sahip olacaktır.


Supermarket Village indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Coach Bus Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar