Ice Scream 6 Friends Mega Hileli MOD APK [v1.2.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Ice Scream 6 Friends Mega Hileli MOD APK [v1.2.3] 1 Ice Scream 6 Friends Mega Hileli MOD APK [v1.2.3] 2 Ice Scream 6 Friends Mega Hileli MOD APK [v1.2.3] 3 Ice Scream 6 Friends Mega Hileli MOD APK [v1.2.3] 4 Ice Scream 6 Friends Mega Hileli MOD APK [v1.2.3] 5 Ice Scream 6 Friends Mega Hileli MOD APK [v1.2.3] 6

Ice Scream 6 Friends Mega Hileli MOD APK [1.2.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların Robot'un tüm bakışlarından kaçınmak için kendilerini mini çubuklara dönüştürmeleri gerekiyor.


Ice Scream 6 Friends 1.2.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyunda düşmanlarınız size gelirse size saldırmazlar.
  2. Mermi Hilesi. Oyunda istediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, mermileriniz azalmayacaktır.
  3. Tuzak Hilesi. Oyundaki tuzak sayısı sınırsızdır.
Ice Scream 6 Friends Charlie, tuzağa düşme korkunuzu yenmenizi isterken, tüm yeteneklerinizi fethetmeye çalışıyor gibi görünüyor. Bu heyecan verici ve benzersiz bir macera oyunudur; oyuncu, bir dondurma fabrikasında mahsur kalan oyuncudur. Bu soğuk yerden kaçmak için dışarıdaki arkadaşlarınızla koordine olun. Siz de fabrikanın gerçek sahiplerinden birisiniz, ancak burada sıkışıp kaldığınız ve kendinizi zor kurtaracak bir yer bulamadığınız küçük bir boşluk var.


Ice Scream 6 Friends v1.2.3 MOD APK


Dışarıda iki arkadaş fabrika robotunu izliyor ve hızlı bir şekilde çıkabilmeniz için delikleri buluyor. Onlar senin varlığını keşfetmeden önce sakin kalırsan yardımı olur. Bu robotun anormallikleri tespit etmek için lazerlerle dolu keskin gözleri var. Yani onların gözlerini yakalarsak, hemen öleceğiz. Ice Scream 6 oyununda dikkat çeken şey, bu kişinin tarafındaki iki arkadaştan biriyle kolayca yer değiştirebilmenizdir. Değiştirmenin amacı bu çözümleri bulmaktır. Bu modern bir dondurma fabrikasıdır ve tek yol, mini Çubukları bu görevi yapabilmek için kodlamaktır. Büyük bir meydan okuma olacak ve bununla yüzleşmek zorunda kalacağız.


Ice Scream 6 Friends Para Hilesi


Bu oyunda, oyuncuların Robot'un tüm bakışlarından kaçınmak için kendilerini mini çubuklara dönüştürmeleri gerekiyor. Doğru dondurmayı yakalamak için kolu hareket ettirerek mücadeleyi gerçekleştireceğiz. Bu sizin işiniz olmadığı için bazı sınırlamalar ve yan etkiler yaşamanız oldukça normaldir. Oyundan yardım alabilmek için lütfen işi iyi tamamlayın.


İce Scream 6 ne zaman çıkacak


Bu oyundaki özel bir özellik, zorluğun zamanla artması ve bunu en akıllıca aşmanız gerektiğidir. Kolu hareket ettirmek de mekanik bir akışkanlık oluşturmak için çok zaman alacaktır. Ayrıca Robot her aktivitenizi de izliyor, bu yüzden küçük bir boşluk varsa oyuna devam etmeniz zor. Kolayca kaçabilmeniz için oyunda ipuçları sürekli görünecektir.


İce Scream 6 Mermi Hilesi


Robotun dikkatini dağıttıktan sonra, oyuncu hızlı bir şekilde kaçma fırsatını yakalayacaktır. Ücretsiz olması, size verilen görevin başarıyla tamamlandığı anlamına gelir. Ancak dış dünyaya adım atmadan önce buradaki sert yöneticilerle savaşmanız gerekiyor. Kaçmak için onları yaralayabileceğiniz silahlar kullanın.


İce Scream 6 Hile Apk


İşte, Ice Scream 6 Friends bize nefes nefese anlar yaşattı. Biraz korku, iyi koordinasyon ve durumu çözmek için entrikalar bu oyuna dahildir. O uçsuz bucaksız dondurma fabrikasında yaşamı sürdürmeye cüret eden sizlersiniz ve ayrıca sizin sayenizde hayatta kalmak için takdire şayan bir yetenek görüyoruz.


Ice Scream 6 Apk indir


Ice Scream 6 Friends Charlie size benzersiz bir hayatta kalma yeteneği gösteriyor. Büyük bir fabrikanın ortasında sıkışıp kaldınız ve keşfedilmeden önce durumu ustaca ele almanız gerekiyor. Gelişmiş yeteneklerini kullanarak ve verilen görevi ustaca tamamlayarak Robotu alt edin. 


Ice Scream 6 Apk Son Sürüm


Oyunun büyük ipuçlarını kullanın ve çıkmak için ekstra faydalı avantajlar kullanın. Bu devasa dondurma fabrikasından kaçmayı başaran herkesle sıkı bir şekilde savaşın. En etkili çıkış yolunu bulmak için tüm arkadaşlarınızla iyi koordine edin.


Ice Scream 6 indir (MOD, Tuzak / Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Crafty Lands APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar