Crafty Lands Karakter Hileli MOD APK [v2.6.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crafty Lands Karakter Hileli MOD APK [v2.6.6] 1 Crafty Lands Karakter Hileli MOD APK [v2.6.6] 2 Crafty Lands Karakter Hileli MOD APK [v2.6.6] 3 Crafty Lands Karakter Hileli MOD APK [v2.6.6] 4 Crafty Lands Karakter Hileli MOD APK [v2.6.6] 5 Crafty Lands Karakter Hileli MOD APK [v2.6.6] 6

Crafty Lands Karakter Hileli MOD APK [2.6.6] - Android için son süSonsuz geniş dünyaları yaratın ve keşfedin! Minecraft benzeri bir oyundur.


Crafty Lands 2.6.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Karakter Hilesi. Tüm karakterlerin kilitleri açıktır.
  2. Mızrak Hilesi
Elbette herkes hayalini kurduğu ama zor bulduğu güzel bir dünyada yaşamak ister. Artık Crafty Lands'ın devasa dünyasında yaratıcılığınızı serbest bırakabilirsiniz. Beğendiğiniz her şeyi yaratabilecek ve inanılmaz yapılar inşa edebileceksiniz. Aynı zamanda, oyuncular sevimli küp karakterleriyle birçok geniş ve benzersiz krallığı keşfedecekler.


Crafty Lands v2.6.6 MOD APK


Crafty Lands oyununda oyuncular bu oyun için herhangi bir kurala zorlanmayacaklar, ancak yaratıcı bir şekilde serbest bırakılacaklar. Kendi topraklarınızı yenileyip yeniden inşa edecek ve mevcut karelerle güçlü bir krallığa dönüşeceksiniz. İşlerinizi mükemmelleştirmek için o dünyanın her köşesini kullanmanız gerekiyor. Diğer topraklara uçmaktan savaşmaya kadar her şey basit ve sorunsuz bir şekilde yapılır. İşlerinizde veya işlerinizde zengin hayal gücünüzü kullanın.


Crafty Lands Para Hilesi


Yavaş yavaş, oyuncular çok bloklu büyük binalar inşa edecek ve büyük bir şehir veya parka sahip olacaklar. Crafty Lands, oyunculara her şeyi üretip inşa edebilmeleri için benzersiz araçlarla sonsuz deneyimler sunacak. Oyundaki her şey, oyuncuların bu eğlenceli dünyada kolayca oluşturup boşlukları doldurabilmeleri için basitleştirilmiştir.


Crafty Lands Karakter Hilesi


Oyun sırasında gerekli çalışmaları gerçekleştirmeniz için eksiksiz bir araç seti sağlanacaktır. Bu araç çubuğunda, kolayca seçebileceğiniz farklı renklerde kare bloklar var. Ayrıca kazma, ağaç kesme veya madencilik, dövüşme gibi faaliyetleri gerçekleştirmek için oyunun mevcut diğer silah, kazma, kimyasal kaplar, kürek gibi araçlarını kullanmanız gerekir.


Crafty Lands Mızrak Hilesi


Bu araçları, yapılarınızı oluşturmak ve birbirine yakın birden fazla yüksek bina inşa etmek için de kullanabilirsiniz. Arazinizdeki insanların seyahatlerini ve faaliyetlerini kolaylaştırmak için uzun nehirler ve çok sayıda yüksek dağlar oluşturmanız gerekir. Ve unutamayacağınız bir diğer heyecan verici şey, farklı hayvanlar ve yaratıklar için bir yaşam alanı yaratmaktır.


Crafty Lands Hile Apk


İşinizi yönetmeyi kolaylaştırmak için kendinizi temsil edecek bir karaktere ihtiyacınız var. Uygulamanın benzersiz özelliği ile oyuncular görünümlerini, cinsiyetlerini, ten rengini ve diğer özelliklerini seçerek kendi tarzlarında kendi karakterlerini özgürce oluşturabilirler. Ardından, takı, giysi, şapka ve beraberindeki diğer bazı aksesuarlar gibi karakter için aksesuarlar seçeceksiniz. Ya da kendinizi bir korsan ya da büyük bir savaşçı olarak temsil etmek için oyundaki mevcut karakterlerden birini seçebilirsiniz. Ayrıca oyun sırasında kazandığınız parayı karakter için daha güzel aksesuarlar ve ekipmanlar satın almak için kullanabilirsiniz.


Crafty Lands Apk indir


Herhangi bir oyunda, arkadaşlar veya akrabalar katılırsa, oyuncular daha mutlu hissedecek, bu nedenle Crafty Lands, oyuncuların özel bir oda oluşturmasına ve arkadaşlarını birlikte oynamaya davet etmesine izin veriyor. 


Crafty Lands Apk Son Sürüm


Mümkün olan tüm becerileri seçecek ve arkadaşlarınızla birlikte büyük hedeflerini veya zanaat becerilerini tamamlayacaksınız. Önemli yapılar inşa etmek için arkadaşlarınızla takım oluşturacak ve benzersiz blok yapıları keşfetmek için arkadaşlarınızı harika topraklara bir maceraya çıkaracaksınız.


Crafty Lands indir (MOD, Mızrak / Karakter Hilesi)


Bir önceki android oyun Spider Stickman Fighting APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar