Aerofly FS 2020 Full - Tam Sürüm MOD APK [v20.20.43]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Aerofly FS 2020 Full - Tam Sürüm MOD APK [v20.20.43] 1 Aerofly FS 2020 Full - Tam Sürüm MOD APK [v20.20.43] 2 Aerofly FS 2020 Full - Tam Sürüm MOD APK [v20.20.43] 3 Aerofly FS 2020 Full - Tam Sürüm MOD APK [v20.20.43] 4 Aerofly FS 2020 Full - Tam Sürüm MOD APK [v20.20.43] 5 Aerofly FS 2020 Full - Tam Sürüm MOD APK [v20.20.43] 6

Aerofly FS 2020 Full - Tam Sürüm MOD APK [20.20.43] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular her uçak tipine karşılık gelen yüzlerce farklı içeriğe sahip bir meydan okuma sistemine sahip olacak.


Aerofly FS 2020 20.20.43 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 43.99 TL olan bu oyun bedava
Günümüzün mobil platformları, oyunculara sanal bir dünya aracılığıyla büyük bir dünyayı keşfetmelerine izin verirken, birçok farklı platformda çok fazla bilgi verecek kadar güçlendi. Neyse ki, bu makale bir uçuş simülatörü olan Aerofly FS 2020'yi tanıtacak ve oyuncuların uçsuz bucaksız gökyüzünü keşfetmeleri ve profesyonel pilotların çalışmalarını deneyimlemeleri için uygun bir seçim. Ayrıca, ünlü havayolları tarafından yaygın olarak kullanılan sayısız farklı uçağa sahiptir ve oyuncuların uçsuz bucaksız gökyüzündeki güzelliklerine ve hareketliliklerine hayran olmalarını sağlar.


Aerofly FS 2020 v20.20.43 MOD APK


Oyuncunun Aerofly FS 2020'deki ana işi pilot olmak, böylece kariyerlerini dünya çapında birçok havaalanında yapılan birçok uçuş veya sözleşmeyle inşa etmektir. Ayrıntılı ve profesyonel bir antrenman programı ekleyecek ve her oyuncunun tercihlerine veya tarzına bağlı olarak birçok farklı kontrol mekanizmasını tanıtacaktır. Bunu, oyuncuların görevleri tamamlamak için en cömert ödüller için rahatça araştırma yapmasına veya sözleşmelerle etkileşime girmesine izin veren derinlemesine bir kariyer sistemi izler. Bu oyunda en etkileyici şey, pilot olurken yaşanan en gerçekçi ve canlı duygudur; grafikler, kontroller ve pilotların protokolleri dahil her şey her açıdan mükemmel bir şekilde simüle edilmiştir.


Aerofly FS 2020 Hile APK


Bir simülasyon oyununun oyunculara bir alanda sağduyu ve bilgi vermesi beklenir ve oyuncular gerçek pilotlar olurken en etkileyici deneyimleri başarıyla sunar. Oyuncuların uçsuz bucaksız gökyüzünü keşfetmeleri için otomatik veya manuel kontrol mekanizmaları da dahil olmak üzere tüm bilgi unsurları sisteme getirilir. Üstüne üstlük oyundaki fizik her ayrıntıda kusursuz ve oyuncunun bu kadar düzgün ve kusursuz bir uçağı kullanabilmesi için sayısız işlemi tamamlaması gerekiyor. 


Aerofly FS 2020 Son Sürüm apk indir


Orada durmadan, iniş izni almak için her havalimanının kontrol kulesiyle iletişime geçmeleri ve oradan mükemmel bir sicille sözleşmeyi tamamlamaya devam etmeleri gerekiyor. Ek olarak, yakıt ikmali veya mal taşıma gibi uçak koruma süreçleri, oyun boyunca bir ortam veya profesyonel duygular yaratarak gerçek yaşam prosedürlerini takip eder.


Aerofly FS 2020 apk Oyun indir Club


Aerofly FS 2020, yalnızca pilot olmanın tüm süreçlerini veya deneyimlerini yeniden tasarlamakla kalmıyor, aynı zamanda farklı uçak türleri aracılığıyla büyük farklar yaratıyor. İnsanların yeni uçakların kilidini açtığı veya özelleştirdiği hangar mekaniğini tanıtacak ve sistem hem en yeni tasarımları hem de popüler havayollarını içerecek. Aralarındaki fark büyüktür ve bu hem kontrol bilgilerini hem de çalışmalarını etkiler. Sadece bu değil, aynı zamanda çeşitli görev ve amaçlar için çeşitli uçak türleri kullanılır ve bunlar kargo veya ticari uçaklar arasında farklılık gösterir. Harika olan şey, her bir uçak tipinin, uçaklarını uçsuz bucaksız bir gökyüzünde öne çıkarmak için renkler, tasarım, aksesuarlar ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli görünüm özelleştirmeleriyle birlikte gelmesidir.


Aerofly FS 2020 apk dayi


Oyunun kapasitesi ve gereksinimleri, büyük ölçüde şehirlerin ve havaalanlarının derin ve gerçekçi simülasyonu sayesindedir. İçindeki her şey ayrıntılı ve canlı bir şekilde çizilir ve oyuncu üzerlerinden uçtuğunda gerçekçi bir his verir. Ayrıca, tüm şehir otomatik olarak sokak ışıklarından veya binalardan renk alacak, gündüz ve gece sistemindeki inceliği gösterecek ve oyuncunun gözlerini uçuş simülatörü türüyle dünyaya genişletecek. Hatta bazı uçaklar özel etkileşimlere sahip olacak ve oyuncuların şehrin rengini çarpıcı hava hareketleriyle değiştirmesine izin verecek.


Aerofly FS 2020 Full Apk


Oyuncular heyecan verici anlar arıyorlarsa, Aerofly FS 2020, her uçak tipine karşılık gelen yüzlerce farklı içeriğe sahip bir meydan okuma sistemine sahip olacak. Hepsinin normal sözleşmelere kıyasla yeni kategorileri veya görevleri var ve oyuncuların kaydolmak veya özel ödüller almak için ayrılan süre içinde bunları tamamlamaları gerekiyor. Dahası, oyunda başarıya ve tamamlanan zorluk sayısına göre etkileyici ödüller verilecek ve oyuncular pilotluk kariyerleri boyunca daha özel içeriklerin kilidini açabilecekler.


Aerofly FS 2020 Apk indir


Oyuncular daha otantik bir pilot hissi istiyorsa, oyun sektördeki deneyimlerini geliştirmek için çeşitli kamera modları sunacak. Farklı kamera açılarıyla, deneyim farklıdır, tipik olarak oyuncuların tüm konsolları ve her farklı uçağın içini görebildiği kokpit görünümü. Üstelik oyuncular, kameralar aracılığıyla birçok durumda mutlak hassasiyet ve daha fazlası ile uçağı kolayca kontrol edebilirler.Aerofly FS 2020'nin özgünlüğü, derinliği ve mükemmelliği, uçuş simülatörü türündeki herhangi bir sıradan kavramın ötesine geçiyor ve oyuncu bu oyunda bir pilot olduğunda en yeni ve heyecan verici duyguları getirmeyi vaat ediyor.


Aerofly FS 2020 indir (MOD, Tam Sürüm - Full)


Bir önceki android oyun Idle Five Basketball APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar