Gas Station Junkyard Simulator Para Hileli MOD APK [v3.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Gas Station Junkyard Simulator Para Hileli MOD APK [v3.6] 1 Gas Station Junkyard Simulator Para Hileli MOD APK [v3.6] 2 Gas Station Junkyard Simulator Para Hileli MOD APK [v3.6] 3 Gas Station Junkyard Simulator Para Hileli MOD APK [v3.6] 4 Gas Station Junkyard Simulator Para Hileli MOD APK [v3.6] 5 Gas Station Junkyard Simulator Para Hileli MOD APK [v3.6] 6

Gas Station Junkyard Simulator Para Hileli MOD APK [3.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hurda toplayarak veya her şeyi bir şahesere dönüştürerek rahat bir hayata başlamak isteyenler için cennettir.


Gas Station Junkyard Simulator 3.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Gas Station Junkyard Simulator, hurda toplayarak veya her şeyi bir şahesere dönüştürerek müreffeh bir hayata başlamak isteyenler için cennettir. Oyun aynı zamanda gerçekçi ve sürükleyici bir 3D grafik motoru kullanır, böylece herkes istediği gibi işleri yürütürken ve zenginleşirken iyi vakit geçirir.


Gas Station Junkyard Simulator v3.6 MOD APK


Gas Station Junkyard Simulator oyununda önemsiz satın alırken fiyat rekabeti, oyuncuların çok ihtiyaç duyduğu fiyatlardan tasarruf edebileceğinden hayati önem taşır. Ayrıca ucuz hazineler bulacak kadar şanslı da olabilirler, daha sonra birçok şey için kurtarma becerilerine bağlı olarak onları geri dönüştürüp iki veya on kata satabilirler. Ayrıca, farklı bir benzin istasyonunu da işletebilir ve ilk hamlelerini yapmak için daha fazla şeyi makul bir fiyata satabilirler.


Gas Station Junkyard Simulator Para Hilesi


Oyunun grafik kalitesi birinci sınıftır ve bir benzin istasyonunu çalıştırırken herkesin deneyiminin her zaman eksiksiz olmasını sağlamada olağanüstüdür. Bu arada, su veya daha fazlası gibi görsel efektler de ayrıntılıdır ve her etkileşimi ilk dokunuşta daha gerçekçi ve derinlikli hale getirir. Grafik öğesi ayrıca birçok ilginç role sahiptir ve oyunculara kariyerlerinde sınırsız sürprizler getirmeyi vaat eder.


Gas Station Junkyard Simulator APK hile


Hurdaları başyapıtlara dönüştürmek zordur, ancak sonuçlar umut vericidir ve oyunculara bunları satarken çok para kazandıracaktır. Ancak, uygun yedek parça bulmaları veya satın almaları, ardından işlere yeni bir güzellik yaratmak için küçük detayları yıkamaları veya onarmaları gerekir. Fiyatları birkaç seviyeye ayrılmıştır, bu nedenle oyuncu onları satmak için her zaman mükemmel durumda yapmalıdır.


Gas Station Junkyard Simulator APK dayı


Akaryakıt istasyonu, müşterilere en mizahi bir şekilde hizmet vermede oyuncunun tercihlerine veya ihtiyaçlarına bağlı olarak birçok yeni mağazaya sahip olacak. Hangi öğelerin gerekli olduğuna karar verebilir ve daha fazla bonus kazanmak için müşterilere manuel veya aktif olarak yakıt ikmali yapabilirler. Oyuncunun odaklanmasını veya işe yatırım yapmasını sağlamak için her faaliyet veya işin sonuçları olacaktır.


Gas station simulator apk download android oyun club


Oyuncu, benzin istasyonundaki birçok şeyi ikmal etmek veya araçları düzgün bir şekilde hareket ettirmek istiyorsa, sürüş şarttır. Oyun birçok şeyi simüle edecek ve sürüş mekanikleri birçok ayrıntıda mükemmel, böylece herkes birçok açıdan hayranlık uyandırırken ferahlatıcı ve rahatlatıcı bir zaman geçirecek. İşin komik yanı, arabaları silahlarıyla yok edebilmeleri ve müşterileri daha az dağınık hale getirmek için yenebilmeleri.


Gas Station Junkyard Simulator Apk indir


Gas Station Junkyard Simulator, insanlara simülasyon türünde yeni keşifler yapmak ve onlara bir benzin istasyonu veya geri dönüşüm sitesi işletmek hakkında daha fazla bilgi vermek için birçok gerçekçi unsur kullanır.


Gas Station Junkyard Simulator indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Gas Station Inc. APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar