Shazam Encore Full MOD APK [v12.3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Shazam Encore Full MOD APK [v12.3.0] 1 Shazam Encore Full MOD APK [v12.3.0] 2 Shazam Encore Full MOD APK [v12.3.0] 3 Shazam Encore Full MOD APK [v12.3.0] 4 Shazam Encore Full MOD APK [v12.3.0] 5 Shazam Encore Full MOD APK [v12.3.0] 6

Shazam Encore Full MOD APK [12.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Onun bulamadığı hiçbir şarkı yok.


Shazam Encore 12.3.0 APK AÇIKLAMASI


Shazam, en hızlı ve en doğru şarkı tanımlama uygulamasıdır. 50 milyon şarkıya kadar geniş bir Apple Music kitaplığıyla. Hangi şarkının çalındığını tam olarak bileceksin

Müzik dinlemek, modern insanlar için temel bir ihtiyaç haline geldi. Müzikle ilgili şeyler de hayatın çoğunu etkiler. Örneğin, zevkinize uygun bir şarkı duyarsanız, daha enerjik ve etkili bir şekilde çalışacaktır. Ancak beğenmediğiniz sesleri duyarsanız mutlaka olumsuz duygular getireceksiniz. Müzik pazarı büyüdükçe, günlük olarak yayınlanan şarkıların sayısı da artıyor. Bu nedenle tüm şarkıların adlarını bilemezsiniz.


Shazam Pro Apk


Bu dünyadaki tüm şarkıların isimlerini bilmek senin için zor. Müzik ile ilgili haberleri ne kadar okursanız okuyun, hepsini güncellemek imkansız. Bazı durumlarda, dışarı çıktığınızda veya bir kafede bulunduğunuzda, yanlışlıkla fikrinize uyan bir şarkı duyarsınız ama adını gerçekten bilemezsiniz. Köpek eve geldiğinde her şey biter ve ondan sonra artık sevdiğinizi bulamazsınız. Gerçekten bir müzik aşığının yaşadığı en korkunç duygulardan biridir.


Shazam APK İndir


Shazam Encore, şarkının adını bilmeme saplantısını aşmanıza yardımcı olacak bir uygulamadır. Her tür platformda en çok tavsiye edilen destek uygulamalarından biridir. Bu uygulamayı Android, iOS ve PC'de bulabilirsiniz. Ses yakalayabilen bir cihaz ile bu uygulamayı kullanmak mümkündür. Tüm tanıma sistemlerini kullanarak ses arayacaktır. Google'da bulunan neredeyse tüm müzikler bulunabilir.


Shazam Encore Apk son surum


Müzik, duyguları yücelten andır. Genellikle bu tür anlar saniyeler içinde olur. Genellikle bir şarkı yalnızca 3 dakika sürer, bu nedenle herhangi bir gecikme anın akıp gitmesine neden olur. Sakıncası yoksa şarkıyı çalan kişiye gidip adını sorabilirsiniz. Ama bu konuda garip hissediyorsanız, muhtemelen her şey gitmiştir.


Shazam encore apk full programlar


Shazam bunu anlar ve böylece kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarır. Uygulama simgesine tıklamanız yeterlidir ve hemen erişilebilir olacaktır. Ardından ekranın tam ortasında son derece büyük düğmeler olacak. Aslında tek bir düğme var. Düğmeye basmanız için caydırıcı bir şey yoktur. Tıkladıktan sonra, küçük bir "dinleme" satırı olacaktır. Bu, Shazam'ın şarkının melodisini dinlediği ve Google'da aramaya başladığı zamandır. Yalnızca yaklaşık 3 saniye, sonuçlar hemen ekranda görünecektir. O zaman şarkıya tıklamanız ve tekrar keyfini çıkarmanız yeterlidir. Veya bu şarkının adını uygulamanın Kitaplığında bulabilirsiniz. Daha önce aradığınız her şeyi kaydedecek ve bulduklarınızla eşleşen öneriler bile sunabilir. Bu gerçekten bir müzik aşığı için çok uygun bir araçtır.


Shazam Premium Apk


En çok aranan şarkıların listesini görmek için ekranın sağ tarafından kaydırmanız yeterlidir. En üstte görüntülenen, dünya çapındaki arama sonuçlarına göre hesaplanan bir sıralama olacaktır. Zamanın müzik trendlerine ayak uydurmak istiyorsanız onları dinleyebilirsiniz. Genellikle bu şarkılar çok popülerdir, bu yüzden bazen onları duymuşsunuzdur ve gerekli değildir. Diğer bölgeler için arama grafiklerini de görebilirsiniz. Yaşadığınız bölgeye göre kendinize ve arkadaşlarınıza uygun birçok şarkı bulabilirsiniz. Herhangi bir bölgenin müziğini seviyorsunuz, orada ne dinlediklerini ve bir şeylerin tadını çıkardıklarını görebilmek için o bölgeye bakın. Bu uygulama tüm Ülkelerin, tüm dillerin müziğini sağlar. Yani, anadili İngilizce olan biriyseniz ama gerçekten güzel bir Korece şarkı duyuyorsanız, onu hemen bulabilirsiniz. Veya sözsüz EDM şarkıları da bu uygulama sayesinde bulunabilir.


Shazam Encore'u İndirin (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android uygulama PicsArt Photo Editor Premium APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar