Survivor Adventure Survival Island Reklamsız Hileli MOD APK [v1.03.260]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Survivor Adventure Survival Island Reklamsız Hileli MOD APK [v1.03.260] 1 Survivor Adventure Survival Island Reklamsız Hileli MOD APK [v1.03.260] 2 Survivor Adventure Survival Island Reklamsız Hileli MOD APK [v1.03.260] 3 Survivor Adventure Survival Island Reklamsız Hileli MOD APK [v1.03.260] 4 Survivor Adventure Survival Island Reklamsız Hileli MOD APK [v1.03.260] 5

Survivor Adventure Survival Island Reklamsız Hileli MOD APK [1.03.260] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Android uygulamasında klasik aksiyon oyunlarının şimdiye kadarki en iyi şekilde yeniden yapılan ve yenilenen yeni sürümü yayınlandı!


Survivor Adventure Survival Island 1.03.260 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız
Macera oyun türlerinin çoğu, oyun yapımcıları tarafından oyun sırasında birçok yeni ayrıntıyla zorlayıcı hikayelere getirilir. Bu nedenle, bu oyun türü her zaman olumlu geri bildirimler alır ve her yaştan birçok oyuncudan büyük tepki alır. Macera oyunlarını seviyorsanız, bugün oyun dünyasını kasıp kavuran bir oyun olan Survivor Adventure Survival Island'ı kaçırmayın. Bu, şu anda çok sayıda oyuncuyu katılmaya çeken macera oyunu türüdür.


Survivor Adventure Survival Island v1.03.260 MOD APK


Oyuncunun oyuna katılırken asıl görevi, ıssız bir adada vahşi bir dünyada hayatta kalmanın bir yolunu bulmaktır. Bu oyunda ayrıca eşya yapma, alet yapma, barınak yapma veya hayvan avlama gibi görevler de olacak; tüm ilginç şeyler burada yeniden bir araya gelecek. Bu ilginç oyunda birçok sürpriz bulalım.


Survivor Adventure Survival Island Para Hilesi


Survivor Adventure Survival Island, kullanımı kolay arayüzünün yanı sıra sürekli geliştirilen kullanışlı özellikleriyle gençlerin severek oynadığı bir oyun haline geldi. Oyunun ilk özelliği avlanma: Tehlikeli ve korkutucu hayvanların yaşadığı ıssız adalarda, tüm oyuncular avcı olacak ve hayvanları avlamaya çalışacak. Hayvanın sizi avlamasına izin vermeyin ve bu çok tehlikelidir. Sadece avlanmakla kalmayıp, oyunda filler, timsahlar veya diğer vahşi hayvanlarla birlikte bu adanın yaşamında evcilleştirilmiş vahşi hayvanlar da bulunuyor.


Survivor Adventure survival island APK Dayı


Her hayvanın farklı bir kişiliği ve mizacı vardır, bu nedenle oyuncu onu kolayca evcilleştiremez. Bu adadaki yemek çeşitliliği, oyuncuları açlıktan ölmekten alıkoyacak. Aletler, balta, çapa, mızrak gibi silahlar yapmak, oyuncuların adada hayatta kalmasına yardımcı olacak. Binalarınızı inşa edin - adadaki kendi barınağınız. Denizle çevrili bir adada ev inşa etmek kolay bir iş değildir. Sadece bu değil, aynı zamanda yeni yerler keşfedin, araçlar oluşturun ve inşa etmek için kaynaklar toplayın. Oldukça ilginç bir şey var, bu oyunda oyuncular hayvanlarla seyahat etmek için sandıklar yapabilirler. Bir sal, tekne, tekne inşa edin… ve her yere gidin.


Survivor Adventure APK -- PARA hilesi


Survivor Adventure Survival Island, macera oyunlarını seven çoğu oyuncu tarafından oldukça ilgi gören bir oyundur. Herhangi bir oyun türünün de sonunda kazanması için teknik bilgi ve strateji olması gerekir; bu oyun bir istisna değildir. Bu adada mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalabilmek için, deneycinin ormandaki kaynakları bulması, toplaması ve ormanda günlüğe kaydetmeden başlayarak, kullanılan ahşaptan alet ve silahlar üretmesi gerekir.


Survivor Adventure Survival Island Hile apk


Balta, çapa, mızrak gibi el sanatları yapmak veya gördüğünüz tüm faydalı kaynakları kullanmak. açlıktan ölme; hayatta kalın: kendinizi beslemek için mevcut tüm kaynakları toplayın. Kendinizi korkutucu ve tehlikeli canavarlardan korumak için kendi barınağınızı inşa edin. Ayrıca bir çiftlik kurmanız ve istediğiniz yiyeceği yetiştirmeniz gerekiyor. Her av tehlikelidir, bu nedenle oyuncuların hayatta kalmak için zırh ve silahlara ihtiyacı vardır. Son olarak, diğer kurtulanlarla birleşin. Genel olarak, Survivor Adventure: Survival Island'ın ayarı çok ayrıntılı değil. Ancak, oyun hala birçok renkle çok iyi tasarlanmış. Arsa özenle inşa edilmiş, yatırım anıtsal, grafikler güzel, açık dünyayı simüle ediyor. Oyuncuların seçim yapması için çok zorlu bir oyun. Gerçekleşen her savaşta, biraz gizemle karıştırılmış taze renkler kullanılır. Oyundaki her renk farklı öğeleri, ayrıntıları ve görüntüleri temsil eder.


Survivor Adventure Survival Island apk indir


Bağlam son derece modern ve silahlar çeşitli. Ayrıca, pek çok gerçekçi 3d grafik, daha az muhteşem değil. Oyuncular için harika deneyimler sunar. Dahası, bu uygulama herkes için mükemmel şekilde uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Oyuncular bu uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirler.Oyunun tasarım ve geliştirme ekibi tarafından titiz yatırım ve özenle. Survivor Adventure: Survival Island, oyuncuların seçmesi gereken en iyi macera oyunlarından biri haline geliyor. Sadece bu ilginç ve büyüleyici savaşa başlayalım. Bu kadar yüksek eğlence düzeyine sahip bir oyun, oyuncuları hayal kırıklığına uğratmayacaktır. İyi hissettiriyorsa, lütfen birlikte savaşmaları için herkesi tanıtın. Savaşa büyük bir güçle başlayalım. Tüm ilginç şeyler bu oyunda yeniden bir araya gelecek.


Survivor Adventure Survival Island indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Hücre Genişleme Savaşları APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar