Real Indian Cars Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v10.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Real Indian Cars Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v10.0.1] 1 Real Indian Cars Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v10.0.1] 2 Real Indian Cars Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v10.0.1] 3 Real Indian Cars Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v10.0.1] 4 Real Indian Cars Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v10.0.1] 5 Real Indian Cars Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v10.0.1] 6

Real Indian Cars Simulator 3D Para Hileli MOD APK [10.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hint ortamından ilham alan bir araba simülatörü oyunudur.


Real Indian Cars Simulator 3D 10.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Real Indian Cars Simulator 3D, yolda bir arabayı gerçeklik gibi sürme sürecini simüle eder. Oyuncular bir arabayı gerekli yerlere kontrol edecek ve araba ormanlar ve tepeler gibi tüm arazilerden geçecek. Bu nedenle, oyuncular dikkatli sürmeli ve tehlikeli yollara odaklanmalıdır. Oyundaki Hint arabaları dar yokuşlar ve virajlı yollar için iyi tasarlanmış.


Real Indian Cars Simulator 3D v10.0.1 MOD APK


Real Indian Cars Simulator 3D'de oyuncu, Hint arabalarından oluşan bir koleksiyon satın alabilir. Yakıt, hız, nitro gibi araç performans bilgi panelini görebilirsiniz. Klasikten spora, pek çok renk seçeneğiyle birçok farklı araba var. Yamaç yollarında sürmek için gerçek arabaları seçmenin heyecan verici hissini yaşayacaksınız. Böyle zorlu virajları geçmek bir sürücü için kolay bir iş değil. Gerçekçi oynanış nedeniyle oyun bağımlılık yapacak.


Real Indian Cars Simulator 3D Para Hilesi


Zorluklarla dolu çeşitli yarış pistleri var. Oyuncu, verilen süre içinde görevi başarıyla tamamlamalıdır. Oyuncular, müşterilerin onları almak için bekledikleri yerlere arabayı kontrol edecek ve siz onları bulundukları yerlere götürecek ve görevleri tamamlayacaksınız.


Real Indian Cars Simulator 3D Araba Hilesi


Real Indian Cars Simulator 3D, gerçekçi dağ sahnelerini simüle ederek oyuncuların en gerçekçi alanda sürüş deneyimi yaşamasını sağlar. Oyunun görevlerinde sürüş yeteneğinizi gösterebilecekler ve arabayı tehlikeli yollardan ve yoldaki engellerden kontrol etmek için yeterli güvene sahipsiniz. Oyuncuların trafik kurallarına uyması ve sürüş sırasında kurallara hakim olması gerekir.


Real Indian Cars Simulator 3D Hile Apk


Sürüş sırasında tamamen odaklanacaklar ve yolda görünen işaretlere dikkat edecekler. Oyuncular arabayı çalıştırmak için makul bir yol kullanmalıdır. Deneyimli ve iyi eğitimliyseniz, görevi verimli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Eğer yeniyseniz, o zaman bu, profesyonel bir sürücü olma alıştırması yapmak için uygun bir oyundur.


Real Indian Cars Simulator 3D indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Theft City APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar