Tank Combat War Battle Para Hileli MOD APK [v2.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tank Combat War Battle Para Hileli MOD APK [v2.0.1] 1 Tank Combat War Battle Para Hileli MOD APK [v2.0.1] 2 Tank Combat War Battle Para Hileli MOD APK [v2.0.1] 3 Tank Combat War Battle Para Hileli MOD APK [v2.0.1] 4 Tank Combat War Battle Para Hileli MOD APK [v2.0.1] 5

Tank Combat War Battle Para Hileli MOD APK [2.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Farklı deneyimler yaratmak için arabanızı farklı arazilerde savaşa getirin.


Tank Combat War Battle 2.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Genelde sadece insan dövüş oyunlarıyla karşılaşıyorsunuz. Hiç arabalarla dövüş oyunları oynadın mı? Tank Combat War Battle, tanklar arasında şiddetli bir savaş başlatacak. Dövüş makineleri size sağlamlık ve sabit bir montaj tekniği sağlar. Sayısız farklı tankın dünyasında kaybolun. Görünümden işleve çeşitlilik gösterir. Rakibinizin araçlarını yenin ve diğerlerini öldürerek puan kazanın. Yolda iki farklı rakibin filosu toplanacak. Rakibinize çarptığı sürece düşük veya yüksek menzilli atışlar yapın. Zafer sadece 1 numaralı araba için.


Tank Combat War Battle v2.0.1 MOD APK


Bir araba tutkunuysanız, Tank Combat War Battle'daki arabaların ihtişamından memnun kalacaksınız. Tank ordunuz diğerlerini izlemeye devam edecek. Düşmanlarınız aynı zamanda dünyanın her yerinden klasik tanklardır. Bilgilendirilmiş kararlar vermek için stratejileriniz varsa, bu yardımcı olacaktır. Rakiplerinizle savaşabilecek uygun arabaları seçin. Patlayıcı sesle birleştirilmiş düz stil arayüzü, her çekimde gerçekçi bir his yaratır. Tankınız daha küçük olsa bile endişelenmeyin. Dövüş tarzınıza uygun silahları seçin.


Tank Combat War Battle Para Hilesi


Tank Combat War Battle ile tek başınıza savaşmak zorunda kalmayacaksınız. Eşlik ederek, her zaman yanınızda olan bir asistan olacaksınız. Bu yardımcılar uçan arabalar veya diğer mini tanklar olabilir. Arazi ne kadar engebeli olursa olsun, güvenle savaşmanız yardımcı olacaktır. Size zarar veren rakipleri öldürmeye odaklanın. Savaşırken seçenekleri çeşitlendirmek için birçok farklı top ve füze donatın. Tanklarınız ayrıca keskin gözlerle donatılmıştır. Ölümlü gözlerden güçlü güç, şiddetli dövüş ruhu yayan.


Tank Combat War Battle Tank Hilesi


Tank Combat War Battle size en temel şekle sahip bir tank verecektir. Senin işin rengi seçmek, bakmak ve arabanın namlusunu tasarlamak… Önceden tasarlanmış arabalar var ve fiyatı daha yüksek olacak. Bu arabaların kilidini açmak için yeterli parayı toplamak için birkaç seviyeden geçmelisiniz. 


Tank Combat War Battle Hile Apk


Tank Combat: War Battle'ın tasarımı, birçok farklı şekil ve renkle çok çeşitlidir. Lütfen beğeninize göre seçim yapın, böylece araba ilk bakışta sahibinin kim olduğunu anlar. Tasarım ne kadar agresif olursa, savaş alanına adım atarken o kadar güçlü olur. Tankınız için gerekli özellikleri tamamen yükseltin.


Tank Combat War Battle Apk indir


Tank Combat War Battle'daki tankın birincil ekipmanı, bir savaş için gerekli tüm unsurları sağlıyordu. Ancak daha zorlu rekabetle başa çıkmak için mümkün olduğunca tankınızı yükseltmeniz gerekir. Seviye 1'in altındaysanız, tankınız büyük bir namlu ve üç minyatür sigorta ile yalnızca küçüktür. Ardından, sonraki seviyeler daha fazla koruyucu zırh, alev makinesi ile donatılacak… Ayrıca şok tabancaları, roketatarlar, zehirli top spreyi ve daha fazlası var. Otomobilin tasarımı da daha anıtsal ve devasa hale getirildi. Seviye ne kadar yüksek olursa, aracın gücü ve hasarı o kadar büyük olur.


Tank Combat War Battle Apk Dayı


Farklı deneyimler yaratmak için arabanızı farklı arazilerde savaşa getirin. Tank Combat: War Battle sizi uçsuz bucaksız bir çam ormanına götürür. Orada sabahtan akşama kadar savaşabilirsiniz. Ya da görkemli antik kalıntıların bulunduğu Akdeniz kıyısı. Kurak vahşi yaşam veya müreffeh bir şehir. Tank Combat: War Battle'da birbirinizle savaşmak için uzaya çıkabilirsiniz. Ancak benzersiz yerler doğal olarak gelmez. Bu konumların kilidini açmak için paraya, statüye ve eşyalara ihtiyacınız var. Yeterli savaş yeri toplamak kolay bir iş değil.


Tank Combat War Battle indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Motorsport Manager Mobile 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar