Coin Dozer Para Hileli MOD APK [v3.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Coin Dozer Para Hileli MOD APK [v3.6] 1 Coin Dozer Para Hileli MOD APK [v3.6] 2 Coin Dozer Para Hileli MOD APK [v3.6] 3 Coin Dozer Para Hileli MOD APK [v3.6] 4 Coin Dozer Para Hileli MOD APK [v3.6] 5 Coin Dozer Para Hileli MOD APK [v3.6] 6

Coin Dozer Para Hileli MOD APK [3.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Orijinal jeton itme oyunu Coin Dozer'ı oynayan milyonlarca insana katılın! Bu ücretsiz ve bağımlılık yapan jeton düşürme oyununun çılgınlığında ustalaşın.


Coin Dozer 3.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Dozer Doları
  2. Ücretsiz Booster
Coin Dozer – Free Prizes, her yıl ünlü olan efsanevi bir jeton düşürme oyunudur. Oyun birçok üstün özellikten ve olağanüstü seviyelerden geliştirildiğinden, oyun kısa sürede çok sevildi. Oyun, oyuncuları oyuna kaptıran ve dışarı çıkamayan çekici ama basit bir arcade türüne aittir. Ana göreviniz, rekabetten çarpıcı hediyeler almak için madeni paraları özgürce itmek. Oyun, benzersiz bir jeton düşürme oyunu oluşturmak için güzel efektlerle birleştirilmiş bir grafik sisteminden geliştirilmiştir.


Coin Dozer v3.6 MOD APK


Oyunun başında oyuncular, rahat bir his yaratan komik gülen yüzlere sahip parlak sarı paralara hayran kalacaklar. Bu jetonlar arayüzün üst kısmından itibaren sırayla olacak ve sizin kontrolünüz altında taşınacak ve jeton atmaya başlayacaklar. Ayrıca, madeni paralar dağınıklık olmadan eşit sıralara yerleştirilir. AE Coin Mania veya Deep Sea Slots oyununu daha önce deneyimlediyseniz, bu oyun türlerinin çeşitliliğini ve yeniliğini zaten biliyorsunuzdur. Coin Dozer yeni oyunculardan çokça sevgi aldı ve oyunculara bağımlılık yapan bir his veriyor.


Coin Dozer Para Hilesi


Oyuncunun görevi son derece kolay olarak tanımlanıyor ve herhangi bir sorun yaşamadan bir eli tamamen kontrol edebiliyorsunuz. Oyuncular parayı uygun pozisyonda bırakmaya başlamalı ve ardından mümkün olduğunca çok altın ve hediye toplamak için aşağı itmelidir. Bununla birlikte, oyuncular taraflara para düşmesinden de kaçınmalıdır. İlk seviyeden itibaren tekrar oynamak zorunda kalacaksınız.


Coin Dozer Dozer Dolar Hilesi


Oyuncu 40 jetonla başlarsa, oyun çok erken bitmeden daha fazla jeton almaya çalışın. Sadece altın sikke hediyeleri almakla kalmaz, aynı zamanda Coin Dozer oyuncuların oyuncak ayılar, elmaslar, saatler ve daha fazlası gibi hediyeler toplamasına da izin verir. Yeni oyunculara bir tavsiye, madeni paralar uygun pozisyondayken onları görmezden gelmemelisiniz; size birçok fayda sağlayacaklardır.


Coin Dozer Android Oyun club


Pek çok kişinin hala festivallerde oynadığı yazı tura atma makinelerini simüle eden bu şanssız oyun, yazı tura atıldıktan sonra çekici bir hediyeyi beklerken bir gerilim ve gerilim havası getirecek. Kazandığınız her bonus, daha da fazla jeton ve ödül getirmek için birçok muhteşem bonus öğesinin kilidini de açacaktır. Coin Dozer, oyuncuların birçok değerli eşyayı toplamak için birçok festival atmosferine katılmaları için birçok güzellik ipucu getiriyor. Ayrıca oyuncular, oyuna katılırken başarılarını artırmak için daha fazla eklenti ve yeni şeyler satın almalıdır.


Coin Dozer Hile Apk


Coin Dozer, sadece bozuk para atmak ve hediye almaktan öte bulmacalarla da oyuna biraz gerilim getiriyor. Oyuncunun çözdüğü her yapboz parçası, güzel bir hediye ile birlikte panoramik görüntünün kilidini açmanıza yardımcı olacaktır. İşlemler çok basit bir şekilde gerçekleştirilmesine rağmen, oyuna daha fazla dahil olması gereken oyuncuyu önemli ölçüde etkiler. Ayrıca oyuncular, festivallerden benzersiz ödüller ve ödüller için şanslarını denemek için şanslı tura katılırlar.


Coin Dozer Apk indir


Oyun mükemmel 3D grafikler üzerine inşa edilmiştir; oyunun çeşitliliğini artırmış ve oyunu mükemmel hale getirmiştir. Burada oyuncular kendilerini sınırsız altın sikke dünyasına kaptırabilir ve uzun süredir devam eden zengin olma arzularını tatmin edebilirler.


Coin Dozer indir (MOD, Dozer Doları / Ücretsiz Yükselticiler)


Bir önceki android oyun Rogue Match APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar