LIMBO Full MOD APK [v1.20]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
LIMBO Full MOD APK [v1.20] 1 LIMBO Full MOD APK [v1.20] 2 LIMBO Full MOD APK [v1.20] 3 LIMBO Full MOD APK [v1.20] 4 LIMBO Full MOD APK [v1.20] 5 LIMBO Full MOD APK [v1.20] 6

LIMBO Full MOD APK [1.20] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sistemin sunduğu sallanma, tırmanma, itme, çekme nesneleri kullanarak onları atlayarak yolculuğunuza devam edin.


LIMBO 1.20 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 44.99 TL olan bu oyun bedava
Limbo oyununu hatırlıyor musun? LIMBO ilk olarak sekiz yıl önce piyasaya sürüldü ve PC platformunda piyasaya sürüldü. Oyuncuların güçlü desteği sayesinde LIMBO, dünyadaki bağımsız oyun türü için harika bir simge haline geldi ve bu güne kadar büyüdü. Adı ünlü olmasa da oyun Playdead adını aldı, bu geliştirici için büyük gelir getirdi. 


Limbo apk oyun indir Club


Uzun süredir ortalıkta dolaşıyor, ancak Playdead, oyunculara eksiksiz bir deneyim sağlayan bu süper ürünü kısa süre önce mobil platformda piyasaya sürdüğünde Limbo adı daha da konuşulacak. Şu anda, bir internet mağazası için alışveriş yapmak veya bir bilgisayar masasında oturmak zorunda kalmadan Limbo'nun keyfini çıkarabilirsiniz.


LIMBO v1.20 MOD APK


LIMBO'nun hikayesi, bilinmeyen bir çocuğun kız kardeşini bulma yolculuğunu anlatıyor. O evsiz; Ailesi yok, bu yüzden yaşıyor ve kız kardeşiyle dilenmek için yalvarıyor. Bir gün, sadece karanlığın ve umutsuzluğun olduğu garip bir yerde uyandı. Ölüm yaklaşırken yanında kimsenin olmadığını anlar. Kaderinden vazgeçmeyerek, kız kardeşini hiçbir koşulda bulmaya karar verir. Karanlıkta, hafif ışık parlamalarını takip ederek ıssız bir ülkede yolculuğuna başladı. Hayatta kalmak ve kız kardeşini bulmak için ölü topraklarından kaçma kararlılığı gerçekleşecek mi?


LIMBO APK indir APK dayı


Oyuna başladığınızda başlangıç. siyah-beyaz bir sahne, yıkım ve korkutucu seslerle dolu. Parlak gözleri olan zayıf bir çocuk belirir ve omzunuzun ana karakteri olur. Oyunun sizin için herhangi bir talimatı yok, bu yüzden bildikleriniz sadece sonsuz bir yolculuk. Taşınma sürecinde, engellerin önünde birçok engelle karşılaşacaksınız.Limbo nasıl oynanır diye soruyorsanız okumaya devam edin.Sistemin sunduğu sallanma, tırmanma, itme, çekme nesneleri kullanarak onları atlayarak yolculuğunuza devam edin.


Limbo android oyun club


Ancak kurt, karga, dev örümcek, yılan gibi korkunç yaratıkların bulunduğu birçok tehlikeli alanı aşmanız gerekecek… Onlardan kaçamazsanız canınızı almaya hazırlar. Ayrıca, yol boyunca göller, derin delikler, uçurumlar vb. gibi tuzaklar da ortaya çıkar. Ardından, üstesinden gelmek için etrafta faydalı nesneler arayın. Ancak oyun size kimseyi önermeyecek, bu yüzden yakından bakmalı ve durumu çabucak halletmeyi düşünmelisiniz. Limbo apk indir. Belki bu yolculukta çok şey kaybedersiniz ama pes etmeyin, moralinizi yüksek tutun ve tüm zorlukların üstesinden gelin.


Limbo Full İndir


Sanat dünyasında yaşayacaksınız; 2D platformda sadece iki ana renk siyah ve beyazdır. Aynı zamanda bu sahne, cırcır böceği, ayak sesleri, gece nefesi gibi korkutucu seslerle birleştiğinde korku dolu bir dünya da yaratıyor. Bazen çocuğun ani ölümü sizi de korkutur. Cevapları bulmak için bu oyunu indirin ve deneyimleyin: Dünya nerede? Neden buraya getirildi? Ve kız kardeşin nerede? Ağ topluluğu tarafından çevrimdışı olarak sorulan soruları yanıtlamak için!


LIMBO indir (MOD, Tam Sürüm / Full)


Bir önceki android oyun City Smash APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar