Warriors.io - Battle Royale v5.97 Para Hileli MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Warriors.io - Battle Royale v5.97 Para Hileli MOD APK 1 Warriors.io - Battle Royale v5.97 Para Hileli MOD APK 2 Warriors.io - Battle Royale v5.97 Para Hileli MOD APK 3 Warriors.io - Battle Royale v5.97 Para Hileli MOD APK 4 Warriors.io - Battle Royale v5.97 Para Hileli MOD APK 5 Warriors.io - Battle Royale v5.97 Para Hileli MOD APK 6

Warriors.io - Battle Royale v5.97 Para Hileli MOD APK, Android için Warriors.io indir, sevgili minik askerlerin zafer için savaştığı heyecan verici çok oyunculu bir hayatta kalma oyunudur! Farklı silahlar kullanarak hayatta kalmak için savaşın ve maçı kazanın!


Warriors.io - Battle Royale AÇIKLAMASI


Warriors.io - Battle Royale Action, CASUAL AZUR GAMES oyun geliştirme stüdyosu tarafından yapılan ve yayınlanan aksiyon oyunları tarzında harika bir Android oyunudur ve Android cihazlarınızda oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.


Warriors io Battle Royale 5.97 Altın Hile APK

 

Warriors.io, zafer için savaşan popüler ve küçük askerlerle çok kişili popüler bir gerilim savaşıdır! Hayatta kalma savaşı, çeşitli silahlar kullanılarak ve savaşı kazanarak yapılır.Warriors.io - Battle Royale Nasıl Oynanır?Warrior Game: Battle Royale'de heyecan verici savaşlardan geçmeli ve kendinizi zorlu zorluklarla yüzleşmeye hazırlamalısınız.

Warriors.io, sevgili minik askerlerin zafer için savaştığı heyecan verici çok oyunculu bir battle royale oyunudur! Farklı silahlar kullanarak hayatta kalmak için savaşın ve maçı kazanın!


Warriors io Battle Royale 5.97 Para Hile Apk


Harika grafikler, izometrik bir kamera ve temelde "herkese karşı" bir hayatta kalma modu ile harika çok oyunculu aksiyon oyunu. Oyuncular, aralarından seçim yapabileceğiniz 68 olası karakter (ödüller ve bonuslar için açılabilir), 50 tür silah, savaşta avantaj elde etmeye yardımcı olacak çeşitli bonuslar, erkekler için eğlenceli ve havalı görünümler ve her şey hazır. Başka. Bu tamamen sıkıcı olmayan bir oyun sağlar. Aynı zamanda, haritanın boyutunu, yönetim kolaylığını, yüksek dinamikleri ve diğer birçok olumlu faktörü de hesaba katmalısınız.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar