Fidget Spinner.io Para Hileli MOD APK [v200.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Fidget Spinner.io Para Hileli MOD APK [v200.8] 1 Fidget Spinner.io Para Hileli MOD APK [v200.8] 2 Fidget Spinner.io Para Hileli MOD APK [v200.8] 3 Fidget Spinner.io Para Hileli MOD APK [v200.8] 4

Fidget Spinner.io Para Hileli MOD APK [200.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuna girmek aynı zamanda gerçek zamanlı bir maçta dünya çapında yüzlerce diğer oyuncunun olduğu bir arena açmaktır.


Fidget Spinner.io 200.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Fidget Spinner.io oyunu ilhamını jiroskoptan aldı ve onu şiddetli bir rekabete dönüştürdü. Oyuna girmek aynı zamanda gerçek zamanlı bir maçta dünya çapında yüzlerce diğer oyuncunun olduğu bir arena açmaktır. Skor tablosundaki en dayanıklı topaç olmak için diğer rakipleri yenmek için yeteneklerinizi kullanmak zorunda kalacaksınız. Oyuncunun çekiciliği nedeniyle gözlerini ekrandan alamamasını sağlar. Çekiciliği hissetmek istiyorsanız, oyunu deneyimleyelim!


Fidget Spinner.io v200.8 MOD APK


Fidget Spinner.io'da, döndürücünüzü kontrol edecek ve büyük bir harita üzerinde hareket ettireceksiniz. Oyun basit; çok sayıda insanın olduğu sanal bir alanda spinner'ınızın mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmasına yardım etmeniz yeterli. 


Fidget Spinner.io Para Hilesi


Tek yapmanız gereken nokta toplamak için jiroskopunuzu kontrol etmek ve ayrıca daha büyük jirolardan gelen baloncuk saldırılarını önlemek. Noktalar haritanın her yerinde; rastgele gizlenirler veya başka bir ölü döndürücüden düşerler. Birisi öldüğünde, onu canlı yemeye çalışın, aksi takdirde diğer jiroskoplar onu çabucak yiyecektir. Daha fazla nokta yediğinizde, döndürücünüz mümkün olduğunca büyüyecektir.


Fidget Spinner.io Altın Hilesi


Kontroller de yeni başlayanlar için çok kolay. Ekrandaki kontrol düğmesine dokunmanız ve çarkı istediğiniz yöne hareket ettirmeniz yeterlidir. Kesinlikle unutulmaması gereken bir şey de şu ki, spinner noktanız küçük olduğunda diğer oyunculara dokunmamalısınız, hemen kaybedersiniz. Bedeniniz yeterince büyük olduğunda, nokta aramak yerine, daha küçük spinner için avlanmaya gidin. Diğer rakipleri alt edebilmek için her zaman hızlı ve ustaca hareket etmeyi unutmayın çünkü onların gözünde hala av olacaksınız.


Fidget Spinner.io Hile Apk


Fidget Spinner.io, çok güzel görünen döndürücüyü ortaya çıkarmaya yardımcı olan beyaz bir arka plana sahiptir. Döndürücünün tasarımı da çok çeşitli ve renklidir, bu da oyuncuyu son derece heyecanlı hissettirir. Haritadaki noktaları her yediğinizde ses de güzel.


Fidget Spinner.io Apk indirFidget Spinner.io'nun özgürce seçebileceğiniz harika ve sevimli bir spinner koleksiyonu getirdiği söylenmelidir. Her seviye sadece noktaları yemekle kalmaz, aynı zamanda haritada para toplamanız gerekir. Ardından, daha fazla spinner satın almak için sahip olduğunuz paraları kullanın. Her bir spinner, tasarım ve renk açısından benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır, batman, panda, gibi bir çok tür olarak adlandırılabilir… Daha fazla spinner açmak için çok sayıda jeton toplamaya çalışın ve her mücadelede öne çıkmanızı sağlayın.


Fidget Spinner.io Apk Son Sürüm


Oyunun seçebileceğin üç modu var: meydan okuma modu, yapay zekaya karşı oyna ve çevrimiçi oyna. Online mod ile birlikte oynadığınız diğer rakiplere karşı bir maça katılacaksınız. Ayrıca, skor kovalamaca yoluyla oyuncular arasındaki etkileşimi daha ilginç hale getiren çok oyunculu destek de var. Skor tablolarında en iyi dönenlerden biri olmak için yarışmanız gerekecek. Tüm çevreyi fethetmek için en iyi stratejinizi bularak rakibinizi yenmeyi unutmayın. Sadece daha küçük bir alanla başlamanız, ardından boyutu hızla artırmanız ve hepsinde ustalaşmanız gerekiyor. Çok çekici, değil mi?


Fidget Spinner.io indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Blade Crafter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar