My Friend Pedro Hileli MOD APK [v1.11]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
My Friend Pedro Hileli MOD APK [v1.11] 1 My Friend Pedro Hileli MOD APK [v1.11] 2 My Friend Pedro Hileli MOD APK [v1.11] 3 My Friend Pedro Hileli MOD APK [v1.11] 4 My Friend Pedro Hileli MOD APK [v1.11] 5 My Friend Pedro Hileli MOD APK [v1.11] 6

My Friend Pedro Hileli MOD APK [1.11] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hikaye, karısı ve çocukları kötü adamlar tarafından kaçırılan Pedro'nun onları kurtarmak için yaptıklarını konu alıyor


My Friend Pedro 1.11 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm Kilitler Açık
Mermi ve muzla yolculuğa katılmak ister misin? Hızlı ve verimli bir şekilde keyfini çıkaracaksanız, My Friend Pedro ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olacaktır. Bu piyasada çok popüler olan bir aksiyon oyunudur. Çekici atış ekranları, oyunculara coşku ve heyecan dolu anlar yaşatacak.


My Friend Pedro v1.11 MOD APK


Hikaye, karısı ve çocukları kötü adamlar tarafından kaçırılıp tehdit edildiğinde belli bir aile hakkındaydı ve neredeyse hayatını kaybedinceye kadar yalnız kaldı. Size yardımcı olabilmek için Pedro adındaki nazik bir arkadaş, karınızın, çocuklarınızın ve geçmişinizin intikamını almak için ayağa kalkmanıza yardımcı olacaktır. Kalbindeki ateşle, sadece silah seslerinde boğulan ve kanla dolu bir dizi korkunç intikam getirdin.


My Friend Pedro Mobile APK


Bir arkadaşının yardımıyla oyuncu tek tek intikam anına girmiştir. Uzun bir yolculuktan sonra birinin gölgesini görün ve onu silahla vurun. Çok cesursun ve birçok savaşla yüzleşmeye cesaret ediyorsun. Birçok hikayeden sonra intikam alacak kadar nefret dolu ve kendine güvenen biri oldun. Sahip olduğunuz deneyimin yanı sıra bildiğiniz atış becerilerini de uygulayın, daha isabetli atış yapabilmek için bu oyuna başvurun.


My Friend Pedro apk Android Oyun Club


Bu oyunun birçok seviyesi ve birçok farklı aşaması var. Her parça farklı bir oyun tarzıdır. Ayrıca My Friend Pedro, kolaydan karmaşığa doğru 37 farklı seviyeye ayrılmıştır; her farklı oyuncunun yeteneğine bağlı olarak, kendileri için doğru gelen ve yapabileceğimden emin olan bir seviye seçme hakkına sahip olacaklar.


My Friend Pedro İndir Türkçe Yama


Düşmanı bombalama sürecinde, oyuncular her dönüş ve açı boyunca çok esnek ve profesyonel koreografi öğeleri uyguladılar. Bu şeyler birçok insan üzerinde derin bir etki bırakacak; her şeyden önce, bu oyuna başkalarının dikkatini ve ilgisini çekecek. Oradan daha fazla müşteri çekebileceksiniz. Görevi tamamladıktan sonra daha fazla puan ve daha değerli ödüller alacaksınız.


My Friend Pedro Apk Hile


Karanlık ruh hali, birçok insanın sevdiği bu özel özellik sayesinde, bu oyuna gerçekten çok resmi ve zarif, tamamen farklı bir görüntü yarattı. Karakterler çok küçük de olsa detaylı bir şekilde tasarlanmış ama bir çok işlevi var. Bu karakterin keskin nişancı seviyesi çok yüksektir. Akıllı ve incelikli grafik tasarım yoluyla başarılı imaj oluşturma, her oyuncunun kalbinde özel bir vurgu yarattı.


My Friend Pedro Apk indir


Bu oyun, oyunculara bir dizi korkutucu silah sesi verdi, özellikle arka plan müziği canlı ve oldukça çekici olduğundan, oyunculara daha fazla motivasyon ve daha fazla heyecan veriyor, oynarken sıkılmıyorlar. Dahası, kendilerini oyuna sokmak daha kolay olacak ve oyuncuların mümkün olduğunca rahat ve doğru bir şekilde silah atabilmeleri için savaşın koşullarını hissetmelerine yardımcı olacak.


My Friend Pedro indir (MOD, Premium Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Empires & Puzzles APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar