Idle Planet Miner Para Hileli MOD APK [v1.10.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Planet Miner Para Hileli MOD APK [v1.10.1] 1 Idle Planet Miner Para Hileli MOD APK [v1.10.1] 2 Idle Planet Miner Para Hileli MOD APK [v1.10.1] 3 Idle Planet Miner Para Hileli MOD APK [v1.10.1] 4 Idle Planet Miner Para Hileli MOD APK [v1.10.1] 5 Idle Planet Miner Para Hileli MOD APK [v1.10.1] 6

Idle Planet Miner Para Hileli MOD APK [1.10.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Nadir metalleri çıkarmak için tıklamanız yeterli.


Idle Planet Miner 1.10.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Ücretsiz uygulama içi satın alımlar!
Dünya, insanlar tarafından sömürülen ve işlenen, insan yaşamı için yararlı ve hizmet eden nesnelere dönüştürülen mineral bakımından zengin bir gezegendir. Örneğin cevher türleri: demir, alüminyum, çinko, petrol ve altın, elmas ve nadir kuvars gibi mücevherler. Her yıl milyonlarca ton mineral sömürülüyor. Dolayısıyla, gelecekte mineral kaynakları giderek tükenecek ve artık insan ihtiyaçlarını karşılamaya yetmeyecek. O zaman, insanlar mineralleri kullanmak için yeni gezegenler bulmak zorunda kalacak ve bu aynı zamanda Idle Planet Miner oyununun içeriğidir . Bu, Tech Tree Games tarafından geliştirilen boşta bir oyundur. Kapsamlı içeriği ile oyun size birçok unutulmaz deneyim sunmayı vaat ediyor.


Idle Planet Miner v1.10.1 MOD APK


Idle Planet Miner'a katılın, dünya dışı bir maden mühendisi olun ve güzel bir yardımcı Luna olarak size eşlik edin. Ve işiniz, maden cevheri kullanan ve değerli metalleri Luna'nın rehberliğinde kullanan bir gemiyi kontrol etmektir. Oyunun başında siz ve uzay geminiz birçok isimsiz gezegenin bulunduğu uzayda duracaksınız. Bu gezegenler değerli mineraller içerir ve her bir gezegene tıkladığınızda referansınız için gerekli bilgiler görünecektir. Geminizin bu gezegenlere inmesine izin verecek ve kar toplamak için maden madenciliği ve üretim merkezleri inşa etmeye başlayacaksınız. Daha fazla paranız olduğunda, ekipmanınızı yükseltin, böylece gezegende daha derine inebilir ve daha verimli çalışabilirsiniz. Oradan, madencilik ölçeğinizi güneş sisteminin ötesine, galaksideki diğer yıldızlara genişletebilirsiniz.


Idle Planet Miner Para Hilesi


Ancak gezegenler mevcut değil ve madencilik işinize başlamak için bir miktar para ödemeniz gerekiyor. Çok sayıda gezegenin kilidini açtığınızda, iş yükünüzün önemli ölçüde artacağı anlamına gelir. O zaman, iş yükünüzü azaltmak ve daha fazla kar elde etmek için daha fazla işçi ve yönetici işe alın. Özellikle, uzay dışında, kuyruklu yıldızlar veya göktaşları gibi oldukça heyecan verici birçok olay vardır. Ortaya çıktıklarında ve uçtuklarında, nadir bulunan mineralleri toplamak için onları ezmeye çalışın. Elbette çok para kazanacaksınız.


Idle Planet Miner Hile Apk


Idle Miner Planet tıklama üzerine kurulu bir oyundur, yapboz oyunları veya rol yapma gibi düşünmeden tıklamanız ve tıklamanız yeterlidir. Idle Planet Miner, güneş sistemindeki gezegenlerle evrenin güzelliğini tasvir eden, oldukça eğlenceli, güzel bir grafik arka planına sahip. Şu anda, Idle Planet Miner ile gizemli galaksiyi keşfetme yolculuğuna çıkın. Oyun tamamen ücretsiz olarak yayınlandı ve ağ bağlantısı gerektirmediğinden her yerde ve her zaman oynayabilirsiniz.


Idle Planet Miner İndir (MOD, Ücretsiz Alışveriş)


Bir önceki android oyun Stick Wars 2 Battle of Legions APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar