Ghosts of War Shooting Mermi Hileli MOD APK [v0.2.18]

Puan: 4.83 (Oylar: 20)
Ghosts of War Shooting Mermi Hileli MOD APK [v0.2.18] 1 Ghosts of War Shooting Mermi Hileli MOD APK [v0.2.18] 2 Ghosts of War Shooting Mermi Hileli MOD APK [v0.2.18] 3 Ghosts of War Shooting Mermi Hileli MOD APK [v0.2.18] 4 Ghosts of War Shooting Mermi Hileli MOD APK [v0.2.18] 5 Ghosts of War Shooting Mermi Hileli MOD APK [v0.2.18] 6

Ghosts of War Shooting Mermi Hileli MOD APK [0.2.18] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 2. Dünya savaşını konu alan harika bir oyun. Denemelisiniz.


Ghosts of War Shooting 0.2.18 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Mermi Hilesi

Savaş her zaman yaygın bir konu olmuştur ve oyunlara dönüştürülmek üzere seçilmiştir. Battlefield, Call Of Duty ve daha pek çok oyun serisi gibi bu konunun başlıca örneklerinden bazıları bu temayı yapmak için daha çok kullandı. Piyasaya sürülen birçok oyun arasında, II.Dünya Savaşı teması her zaman hem oyun yapımcılarını hem de oyuncuları çeken bir şey olmuştur. Bu tehlikeli savaşa mobil platformda dahil olmak istiyorsanız Ghosts of War WW2 oyunu harika bir seçim olacaktır.


Ghosts of War v0.2.18 MOD APK


Oyuncuların daha önce deneyimlediği diğer birçok oyun gibi, bu oyunda da oyuncular İkinci Dünya Savaşı yaşayacaklar. Aslında hepiniz insanlık tarihindeki en önemli iki savaştan biri olan İkinci Dünya Savaşı'nı bir veya daha fazla duymuşsunuzdur. Oyuncular, ailelerinde veya gittikleri okulda büyükanne ve büyükbabalardan dinlenebilir. Birçok yerden bahsedildi, ancak hiçbir yer oyuncuların bunu doğrudan deneyimlemesine izin vermiyor. Ve bu oyun, oyuncuların bu büyük savaşları yeniden hissettikleri yerdir.


Ghosts of War 0.2.18 Mermi Hile Apk


Bu oyun İkinci Dünya Savaşı'nda geçiyor ve oyuncular oyunu deneyimlemek için savaş alanında sıradan bir asker rolünü oynayacaklar. Oyuncu, oyunda önemli bir role sahip biri değildir, ancak siz sadece ülkeniz için savaşan bir askersiniz. Oyuncu, savaşın başarısı için en basit ama belirleyici bir rolden başlamalıdır. Oyuncular bu oyunla harika bir deneyim yaşayacaklar çünkü getirdiği şey en otantik.  Genellikle, oyuncu İkinci Dünya Savaşı ile ilgili savaş oyunlarına geldiğinde, oyunu oynamak için kazananı temsil eder. Ancak bu oyun, oyuncuların savaşa katılacakları orduyu seçmelerine izin veriyor. Oyuncular, oyunu deneyimlemek isteyen herhangi bir ülkenin herhangi bir ordusunun herhangi bir askeri olabilir. Bu, oyun bitene kadar bir karakter olmaktan ziyade, oyunu farklı kılmaz.


Ghosts of War 0.2.18 Mermi Hile Apk


Oyuncular, oyunu oynamak için Nazilerin, Japonya'nın, Amerika'nın, İngiltere'nin ve diğer birçok ülkenin askerleri olabilir. Her ordunun farklı kostümler, forte ve orduya bağlı olarak diğer birçok şey gibi kendine has özellikleri vardır. Günümüzde pek çok yeni silah doğdu ve savaşı öncekinden çok farklı kıldı. Ama o zamana dönersek, silahlar şu anki kadar modern değildi ve günümüzün silahlarından çok farklılıkları var. Oyun, o zamanın tüm silahlarını restore etti ve oyuncuların kullanması için oyuna getirdi.


Ghosts of War Son Sürüm Apk


Oyuncuların savaşmak için oyunda savaşmak için kullanabilecekleri 23'ten fazla farklı silah var ve hepsi o döneme ait eski silahlar. O dönemin efsanevi silahlarının bazı örnekleri arasında Mosin tüfekleri, Mauser tüfekleri, Thompson hafif makineli tüfekler ve daha fazlası bulunur. Ancak onlara sahip olmak için oyuncunun, silahların kilidini açmak için oyunun gerektirdiği kadar kart toplaması gerekir.


Ghosts Of War WW2 0.2.18 Hile Apk


Savaşta, silahlar ve teçhizat büyük bir rol oynar, bu nedenle oyuncuların düşmandan daha güçlü hale gelmeleri için sahip oldukları şeyleri yükseltmeleri gerekir. Bu özellik, oyuncuların oyunun yükseltmede kullanması gereken malzemeleri edinmesini gerektirir.


Ghosts of War WW2 Shooting indirin (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi) 


Bir önceki android oyun Otobüs Simulator Ultimate APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 20 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar