Gun Club 3 Virtual Weapon Sim Para Hileli MOD APK [v1.5.9.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Gun Club 3  Virtual Weapon Sim Para Hileli MOD APK [v1.5.9.6] 1 Gun Club 3  Virtual Weapon Sim Para Hileli MOD APK [v1.5.9.6] 2 Gun Club 3  Virtual Weapon Sim Para Hileli MOD APK [v1.5.9.6] 3 Gun Club 3  Virtual Weapon Sim Para Hileli MOD APK [v1.5.9.6] 4 Gun Club 3  Virtual Weapon Sim Para Hileli MOD APK [v1.5.9.6] 5 Gun Club 3  Virtual Weapon Sim Para Hileli MOD APK [v1.5.9.6] 6

Gun Club 3 Virtual Weapon Sim Para Hileli MOD APK [1.5.9.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yeni silahlar ve tamamen yeni silah işleme motoru eklendi!


Gun Club 3 Virtual Weapon Sim 1.5.9.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Gun Club 3 Virtual Weapon Sim ile usta bir nişancı olun. Bu, yaratıcı bir şekilde tasarlanmış bir atış oyunudur, çok şiddetli değildir ama yine de oyuncular için teşvik edicidir. Oyun, oyunculara gerçek bir silahlı çatışmadaki gibi deneyimler yaşatacak süper gerçekçi grafikler ve ses sistemi ile birlikte onlarca farklı silahı, kendi özellikleriyle çeşitli savaş haritalarını gerçekçi bir şekilde simüle ediyor.


Gun Club 3 Virtual Weapon Sim v1.5.9.6 MOD APK


Hala bir nişancı oyunu, ancak büyük şiddet içeren görüntülere tanık olmak zorunda kalmayacaksınız. Oyun, bir savaştan ziyade bir eğitim ortamı bağlamında inşa edilmiştir. Doğrudan insanlarla veya zombilerle savaşmayacaksınız; bunun yerine, her savaşta hedefiniz mermi olacaktır. Seçilen moda bağlı olarak bu hedef sabit veya hareketli olacaktır; ayrıca bir insan veya bir zombinin sembolik şeklini de alabilir. Yine de yenildiğinde aynı türdeki oyunlarda diğer karakterler gibi kan ya da ölüm olarak görünmeyecektir.


Gun Club 3 Virtual Weapon Sim Para Hilesi


Gun Club 3 Virtual Weapon Sim, aralarından seçim yapabileceğiniz 3 mod sunar. Bunlardan ilki, kağıt stellerin yakından uzağa doğru sıralandığı “Alley Yolu”dur. İkincisi, duvarların, kasaların arkasında veya karanlıktan rastgele çıkacak mermilerle “Depolama”. Son olarak, oyuncular için yüksek beceri gereksinimleri olan 2. Dünya Savaşı bağlamını deneyimleyeceğiniz “İttifak Modu”.


Gun Club 3 Virtual Weapon Sim Altın Hilesi


Gun Club 3'te çok çeşitli bir cephane sizi bekliyor. Tabancalar, tüfekler, keskin nişancı tüfeklerinden oluşan bir koleksiyon… Popüler silahlardan yüksek değerli silahlara, örneğin M202A1, Roketatardan HK416 Tüfeğine veya 1777 Corrige Çakmaklı Tüfeğe… Siz Mk11Mod0, Mk18Mod0, Mk43Mod0 gibi aynı tipte bir silah koleksiyonuna da sahip olabilirsiniz… Ancak ciddi hasara sahip silah için çok para harcamanız gerekecek. 


Gun Club 3 Virtual Weapon Sim Apk Hile


Oyun sırasında yükleme, yeniden yükleme, nişan alma gibi manipülasyonlar veya her atışta silahın geri tepmesi, kıvılcımlar çıkması gibi gerçekçi efektler yaşayacaksınız. Bununla birlikte, silah sesleri, mermilerin düşmesi veya yükleme ve boşaltma sırasında tıkırdama gibi mükemmel ses efektleri sizi gerçekten savaşın içine sokacak. Silahları detaylı tasarım, keskin 3D simülasyon ile şekillendirin, elinizde gerçek bir silaha sahip olduğunuz hissini yaratın.


Gun Club 3 Virtual Weapon Sim Apk indir


Gun Club 3 Virtual Weapon Sim'deki tüm zorlukların üstesinden gelebilmek için sadece yüksek becerilere sahip olmanız değil, aynı zamanda nasıl para kazanacağınızı ve paranızı uygun şekilde nasıl kullanacağınızı da bilmeniz gerekiyor. Her turda, puanladığınız puan sayısına bağlı olarak belirli bir miktarda altın alacaksınız. Meydan okumalarda ortaya çıkan masum insanlara zarar verirseniz puan düşeceğinizi unutmayın. Bu parayı ekipmanı yükseltmek ve daha ciddi hasara sahip daha fazla silah satın almak için kullanın.


Gun Club 3 Hile


Görev sistemi her gün sizin için birçok yeni görevi güncelleyecektir. Değerli eşyaların yanı sıra makul miktarda para almak için onları kontrol edin ve tamamlayın. Yüksek beceriniz ve makul harcamalarınız ile ücretsiz olarak zirveye tırmanabilirsiniz. Ancak, bazı özel silahlar satın almak için gerçek parayı kullanmanın daha kolay bir yolu var. Heyecan verici bir yarışma için daha fazla arkadaşınızı oynamaya davet edin.


Gun Club 3 Virtual Weapon Sim indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Super MoonBox 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar