Rusty Lake Hotel Son Sürüm Full APK [v3.0.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Rusty Lake Hotel Son Sürüm Full APK [v3.0.9] 1 Rusty Lake Hotel Son Sürüm Full APK [v3.0.9] 2 Rusty Lake Hotel Son Sürüm Full APK [v3.0.9] 3 Rusty Lake Hotel Son Sürüm Full APK [v3.0.9] 4

Rusty Lake Hotel Son Sürüm Full APK [3.0.9] - Android için son sürüm ücretsiz indirin! Dedektif olmak gibi bir hayaliniz var ise bunu en azından oyunda deneyin.


Rusty Lake Hotel 3.0.9 MOD APK AÇIKLAMASI


Rusty Lake Hotel apk, benzersiz oyun mekaniğine sahip bir dedektif görevidir. Bu proje, polisiye türünün en ünlü edebi eserlerinden birine dayanmaktadır.

bir teknenin ana karakterleri olan bir adaya vardığında gelişmeye başlar ve bu arada bunlar hayvanlardır. Adada küçük bir otel dışında başka bir şey yok ve tüm olaylar ve eylemler altı otel odasında gelişiyor. Oyun şu şekilde gerçekleşiyor, karakterler kendi hayatlarını yaşıyor, yürüyor, yemek yiyor, iletişim kuruyor ve bu sırada anlamanız gereken garip şeyler oluyor. Oyunun ana özellikleri, oyuncunun son dakikaya kadar gitmesine izin vermeyecek tam bir gerilim atmosferini içeriyor. Gerçeküstü grafikler ve iyi seçilmiş bir film müziği, yalnızca olanların gerçek dışılığını vurgulayacaktır.


Rusty Lake Hotel 3.0.9 FULL APK


Normalde 15 TL gibi bir ücreti olan bu oyunu sitemizden indirerek ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.  Rusty Lake Hotel'i ziyaret etme vaktiniz geldi. Bu garip, stilize edilmiş odadan kaçış tarzı bulmacada, oyuncuyu eğlendirmek, şaşkınlığa uğratmak, ancak sonuna kadar bağlı tutmak için bir dizi olaylar ve dönüş vardır. Rusty Lake efsanesi, geliştirici tarafından Cube Escape başlığı altında bir dizi benzer bulmaca üzerinde deneysel olarak araştırıldı, ancak bu, ilk kez bağımsız bir başlıkla hikayeye gerçekten giriyor.


Rusty Lake Hotel Ücretsiz indir APK


Oyuncuya akşam yemeği için malzeme tedarik etme işi verilir - otelin şefi Bay Kurbağa, her misafirin odasını gece ziyaret ederek size malzemeleri temin etmeniz gereken bir dizi tarif verir. Yemekler sebze veya domates veya patates gibi nişastalı bir şeyden yapılır, kekik gibi otlarla veya belki biraz kırmızı şarapla tatlandırılır, ancak yemeğin ana odak noktası ettir. Bunun nereye gittiğini görebiliyor musun?

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar