MMX Hill Dash 2 Para Hileli MOD APK [v14.02.13029]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
MMX Hill Dash 2 Para Hileli MOD APK [v14.02.13029] 1 MMX Hill Dash 2 Para Hileli MOD APK [v14.02.13029] 2 MMX Hill Dash 2 Para Hileli MOD APK [v14.02.13029] 3 MMX Hill Dash 2 Para Hileli MOD APK [v14.02.13029] 4 MMX Hill Dash 2 Para Hileli MOD APK [v14.02.13029] 5 MMX Hill Dash 2 Para Hileli MOD APK [v14.02.13029] 6

MMX Hill Dash 2 Para Hileli MOD APK [14.02.13029] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 100'lerce yarış mücadelesine sahip ücretsiz bir arazi, arazi canavar kamyon yarış oyunudur.


MMX Hill Dash 2 14.02.13029 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Tüm Kilitler Açık
Offroad yarışları, geleneksel yarış formatlarına ek olarak uzun süredir bir dayanak noktası olmuştur. Biraz kuralları olan farklı bir yarış türüdür. Bu sporun diğer türlerinin çoğundan ayrılarak. Offroad hızı mutlaka en önemli faktör değildir, el becerisi ve durumsal yargı da büyük bir etkiye sahiptir. Oyunda uyarıcı olmak, oyunculara olduğu kadar izleyicilere de yoğun duygular yaşatıyor. MMX Hill Dash 2 – Offroad Truck, Car & Bike Racing , oyuncular tarafından en çok beklenen oyunlardan biridir. sürüm, bu benzersiz oyun tarzını temsil eden oyunlardan biridir.


MMX Hill Dash 2 v14.02.13029 MOD APK


MMX Hill Dash 2, off-road yarış oyunlarının tanıdık oyununu kullanır. Karmaşık önceden ayarlanmış arazide hareket etmek için bir canavar kamyonu kontrol etmenizi sağlar. Bu oyunun amacı, mümkün olan en kısa sürede bitirmek ama hız değil, dengeleme teknikleri. Önceden yapılmış araziler, uçurumların yanı sıra dik yamaçlarla son derece zordur. Dengesi iyi değilse aracınız hızla devrilecektir. Yani kesinlikle resepsiyon alacaksınız. Aslında bu, herhangi bir değişiklik olmaksızın geleneksel bir oynama şeklidir. Buradaki değişiklik muhtemelen grafikleridir. Bu farklı değişiklik, oyunculara daha iyi bir deneyim sunuyor, ilham bulmak daha kolay.


MMX Hill Dash 2 Para Hilesi


Aynı türdeki oyunlar için bunu 2D formatında yapacaklar. Bunun gibi oyunlar, çocuk oyun web sitelerinde yaygın olarak yayınlanmaktadır. Genel olarak konuşursak, bunun gibi oyunları oynamak kolaydır, ancak çok az insan görsellerin yanı sıra içeriğe de ciddi şekilde yatırım yapar. MMX Hill Dash 2, güçlü ve modern oynanışa sahip bir 3D oyun görüntüsü oluşturmayı bir kez daha başarıyor. Geleneksel oynanışı korurken, görsel iyileştirmeler bu oyunun bir adım daha ileri gitmesine izin verdi.


MMX Hill Dash 2 Elmas Hilesi


Araçlardan yola ve arka plana kadar her şey özenle tasarlanmış 3D görüntüler kullanılarak modernize edildi. Daha sonra tartışacağımız arabaların benzersizliği; Burada manzaraya ve parkurlara dikkat etmelisiniz. Manzara, nerede oynadığınızı gösteren benzersiz bir şekilde tasarlanmış ve benzersizdir. Örneğin karlı dağlarda oynarsanız, hava soğuktur, yollar kayganlaşır ve bazen kar yağar. Ya da vadi, çöl, şehir gibi kelimelere de gidebilirsiniz… Her yerin oyuncular için zorluğu artıran kendine has özellikleri var.


MMX Hill Dash 2 Araba Hilesi


MMX Hill Dash 2, size mevcut yarış oyunları hakkında biraz klişeleşmiş bir deneyim sunmuyor. Oyuncuları cezbetmek için en yeni süper araba modellerini kullanarak şu anda yarış oyunları için sıklıkla yarışın. Aslında bu da doğru bir stratejidir. Ancak, daha küçük bir oyun asla hit oyunlarla rekabet edemez. Canavar kamyonlar bu oyunda tercih edilen nesnelerdir. Çünkü bu modeller off-road yarışlarındaki gücü ve çok yönlülüğü gösteriyor. Tepelerde koşan bir Lamborghini göremezsiniz. The Micro, The Monster, The Tank, The Buggy, The Quad Bike, The Amphibian, The Supercar ve the Snow Mobile… Bu Monster Trucks'ın en ünlü isimlerinin hepsi oyunda olacak. Genel olarak, oyun yapımcıları mevcut tasarımlara ek olarak başka benzersiz modeller de yaratıyor.


MMX Hill Dash 2 Hile Apk


Bu sadece oyunun oynanış kolaylığını gösterir. Rahatça oynamak için iki parmağınızı ve bir telefon ekranını kullanmanız yeterlidir. Oyun, soldan sağa bir ekran kaydırma mekanizması ile 3. perspektifte gösterilecektir. Ekranın sol tarafından başlayacak ve hedefinize ulaşana kadar sürekli hareket edeceksiniz. Geleneksel oyunda olduğu gibi, sağ taraftaki gaza dokunduğunuzda araç ilerleyecektir. Tersine, sol taraftaki fren pedalı aracın yavaşlamasına neden olur. "MMX Hill Dash 2"nin karmaşık arazisi, arabanızın devrilmesine neden olmak için çok kolaydır. Oyuncu, bitişe hızlı bir şekilde ulaşmak için hız ve el becerisini dengelemelidir.


MMX Hill Dash 2 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Yakıt Kralı APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar