Survival on Raft Ocean Nomad Para Hileli MOD APK [v1.214.3]

Puan: 4.00 (Oylar: 1)
Survival on Raft Ocean Nomad Para Hileli MOD APK [v1.214.3] 1 Survival on Raft Ocean Nomad Para Hileli MOD APK [v1.214.3] 2 Survival on Raft Ocean Nomad Para Hileli MOD APK [v1.214.3] 3 Survival on Raft Ocean Nomad Para Hileli MOD APK [v1.214.3] 4 Survival on Raft Ocean Nomad Para Hileli MOD APK [v1.214.3] 5 Survival on Raft Ocean Nomad Para Hileli MOD APK [v1.214.3] 6

Survival on Raft Ocean Nomad Para Hileli MOD APK [1.214.3] - Android için son sürüm ücretsiz indirin! Karakterinizi kişiselleştirin ve okyanusun tehlikelerine karşı hayatta kalmak için elinizden gelenin en iyisini yapın


Survival on Raft: Ocean Nomad MOD APK AÇIKLAMASI


Bu açık dünya RPG oyununda hayatta kalmanın zamanı geldi. Salınızda okyanusu dolaşın ve etrafınızdaki dünyayı keşfedin. Bu arada salınızı köpekbalıklarından ve yaklaşabilecek diğer tehlikelerden koruyun.

Mod Özellikleri: Sınırsız Para Hilesi: harcadıkça artar


Survival on Raft: Ocean Nomad 1.214.3 Para Hile APK


Hayatta kalma simülatörü oyunlarının ve RPG tarzı unsurların hayranıysanız, o zaman kesinlikle bu oyunu deneyin. Android için Survival on Raft Ocean Nomad'ı hemen indirin.

Hayatta Kalma Unsurları

Oyunda hayatta kalmak ve başarılı olmak için aşağıdaki hususlara dikkat etmeniz gerekir:

Farklı kaynakları yakalamak için kancanızı kullanın: Okyanusta tonlarca faydalı öğe yüzecek. Hepsini elde etme fırsatınızı kaçırmayın. Kancanızı her zaman hazır tutun, bir sonraki adımda hangi yararlı öğeleri bulacağınızı asla bilemezsiniz.

Farklı silahlar ve zırhlar üretin: Silahlı değilseniz ve savaşa hazır değilseniz, kendinizi korumada pek şansınız olamaz. Etin kırılması ve kırılması kolaydır, ancak bir tabanca veya iki elli bir silah, gelgiti bir anda değiştirebilir


Survival on Raft: Ocean Nomad 1.214.3 Alışveriş Hile Apk


Salınızı güvende tutun: Ayrıca, salınızın durumuna dikkat etmeniz gerekir. Alan ve kaliteye dair net bir anlayış olmadan, anında batacaksınız. Salınızı her zaman genişlettiğinizden ve hayatta kalma sürenizi uzatmak için mümkün olan en iyi durumda tuttuğunuzdan emin olun.

Keşif: Dış dünyada sizi tam olarak neler bekliyor? Dışarı çıkıp kendiniz keşfetmeniz gerekecek. Kilidini açman için gizli sırları ve hazineleri olan birçok farklı izole ada var. Öte yandan, bazıları tehlike ve hatta ölüm anlamına da gelebilir. Dikkatli olun ve dikkatli ilerleyin.


Raft Survival Ocean Nomad Nasıl Oynanır?


Kontrollerin anlaşılması çok kolay. Aynı şey kullanıcı arayüzü için de söylenebilir. Tüm düğmeler ve eylemler mobil ekranınızda görüntülenir. Yani, hiçbir zaman bir kayıp ya da kafa karışıklığı hissi olmaz. Oynarken cep telefonunuzu tutarken iki el kumandası rahat ve doğal hissediyor.

Arayüzün okunması da kolaydır. Size her zaman yardımcı olacak erişilebilir bir envanteriniz ve menünüz var. Hiçbir şeyin bulunması veya anlaşılması çok zor değil.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar