Brain Out Mega Hileli MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Brain Out Mega Hileli MOD APK 1 Brain Out Mega Hileli MOD APK 2 Brain Out Mega Hileli MOD APK 3 Brain Out Mega Hileli MOD APK 4

Brain Out Mega Hileli MOD APK [v2.4.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zihninizin yeteneklerini test etmek için çeşitli zorlu zeka oyunları ve çeşitli bilmeceler içeren ücretsiz bir zorlu bulmaca oyunudur.


Brain Out 2.4.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. İpucu Hilesi. Bir seviyeye başlayın ve birçok ipucu alın!

Günümüzün bulmaca oyunları ya mantığa bağlı kalıyor ya da yeni işlevler ve mekaniklerle oyuncuları eğlendirmek için yeni stiller yaratıyor. Ancak bazı oyunlar sağduyuya aykırıdır ve oyuncuları eğlendirmek için pek çok yeni şey yaratır. Bunlardan biri de bulmaca türüne ait olan ancak çoğu zaman oyuncuları şaşırtan Brain Out.


Brain Out v2.4.0 MOD APK


Ayrıca, birçok yeni şey de ekliyor ve oyuncular, ondan gelen tüm zorlukları tamamlamak için kutunun dışında düşünmek zorunda. Harika olan şey, oyunun aynı zamanda güçlü bir oyuncu topluluğuna sahip olması ve düzenli olarak yeni ve etkileyici içeriğin ortaya çıktığı yer burasıdır.


Brain Out Para Hilesi


Brain Out'un öne çıkan özelliği, tüm saçma bulmacaları ve herhangi bir kurala uymamaları, hatta onlara mantık uygulamaya çalıştıklarında oyuncuları kızdırıyor veya kafasını karıştırıyor. Bununla birlikte, tüm bulmacaları aşmanın basit yolu basittir: sonsuz yaratıcılığa sahip olmak veya bir çocuk gibi masum olmak.


Brain Out Altın Hilesi


Oyundaki tüm bulmacalar, oyuncuların çözümü tanıması için özel ipuçlarıyla birlikte yalnızca mizahi elle çizilmiş çizimler kullandığından basit olacak şekilde tasarlanmıştır. Sadece bu da değil, her bulmaca çok fazla etkileşim içeriyor ve oyuncular hiç düşünmedikleri en basit adımlarla her zaman şaşıracaklar. Bununla birlikte, oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak, zorlukları giderek artacak ve saçmalığı yeni zirvelere taşınacak ve akıllarını uçuracak.


Brain Out İpucu Hilesi


Oyunun her yaştan insan tarafından bu kadar sevilmesinin ve beğenilmesinin birçok nedeni var; her şey oyunculara getirdiği rahatlama ve mizah etrafında dönüyor. Saçmalığı, her cümle birçok sürpriz veya daha önce hiç yaşamadıkları yeni şeyler içerdiğinde oyuncular için yeni motivasyonlardan biri haline gelebilir. Sadece bu da değil, her içeriğin, oyuncunun ruh halini iyileştiren veya iyi sonuçlarla bulmacaları sürekli olarak tamamlarken onlara biraz neşe veren birçok özel unsuru vardır. Bu oyun boyunca oyuncunun hayal gücüne bağlı olarak, oyunu ünlü ve ünlü yapan diğer birçok şaşırtıcı şeyi keşfedecekler.


Brain Out Hile Apk 2023


Brain Out'taki bazı bulmacalar yeni ve beyinsiz bir şekilde inşa edilmiştir; hatta cevapların içeriğinin bir kısmı oyuncunun önünde görülebilir. Elbette, oyuncu kutunun dışında düşündüğünde, tüm ipuçlarından yararlanmak veya ekranda bulunan sorulara dikkat etmek de dahil olmak üzere her şey kolayca çözülebilir. Ayrıca, bazı bulmacalar birkaç ek nesne sunar, oyuncu için çok fazla dikkat dağıtır ve bulmacaları çözmek onlara kalmıştır. Bulmacaların geliştirilmesine ek olarak, oyuncular pes ettikleri takdirde cevaba dönmek için sürekli ipuçları gibi birkaç özel işlevi kullanabilirler. Oyundaki tüm bulmacalar bu özelliği destekler ve oyuncuların her bulmaca için daha fazla ipucu almak için farklı yolları olacaktır.


Brain Out Apk indir


Oyunda birçok absürt bulmaca var ama insanların rahatlamak veya diğer insanlarla sohbet etmek için gelebileceği sağlam ve rahatlatıcı bir oyuncu topluluğu var. Hepsinden iyisi, aynı zamanda oyuncuların bulmacalarını tasarlamaları ve yeni bulmacalar için öncül oluşturmak üzere hayal güçlerini ortaya koymaları için ayrı bir alana sahiptir. Oyunun gelişimi sonsuzdur ve oyunculara etkileyici ve eğlenceli bulmacalar sunmak için her zaman kutunun dışındaki birçok olasılıktan yararlanır. Hepsinden iyisi, çeşitli çarpıcı renkleri kullanabilir, böylece yapbozları daha canlı ve yaratıcı hale getirir. Her oyun içeriği, topluluktan büyük bir katkı sağlar ve oyuncular, diğer oyuncuları eğlendirmek için fikirlerini göndermekten çekinmezler.


Brain Out indir (MOD, ipucu Hilesi)


Bir önceki android oyun Berandal Sekolah APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar