Alien Invasion Para Hileli MOD APK [v2.0.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Alien Invasion Para Hileli MOD APK [v2.0.5] 1 Alien Invasion Para Hileli MOD APK [v2.0.5] 2 Alien Invasion Para Hileli MOD APK [v2.0.5] 3 Alien Invasion Para Hileli MOD APK [v2.0.5] 4 Alien Invasion Para Hileli MOD APK [v2.0.5] 5 Alien Invasion Para Hileli MOD APK [v2.0.5] 6

Alien Invasion Para Hileli MOD APK [2.0.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yemek tüketin, doğurun, hayatta kalın ve tembel bir efendi olmaktan kaçının!


Alien Invasion 2.0.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Taş Hilesi
  3. Sınırsız İyileştirme Kartı

Hayatta kalma rpg macera oyunlarının veya rol yapma boşta eğlenceli oyunların hayranı mısınız? Alien Invasion APK, türlerin bir karışımını sunar. İşte ve evde sıkılmak için hayatta kalma uzaylı oyunumuzu indirin. Muhteşem oyunun keyfini çıkarın. Garip hissedin ve evrimin sırlarını keşfedin, ardından tüm insanlığı yok edin!


Alien Invasion v2.0.5 MOD APK


Alien Invasion oyununda 2042 uzaylı istilası ve herkesi ve her şeyi yemeye başlarlar. Korku canavarı dev bir örümceğe benziyor ve durdurulması imkansız. Aylaklar diyarında ölümsüz bir tehdittir. Bu rol yapma oyunu her yerde, her zaman mevcuttur ve - en iyisi - ücretsizdir! Bu çevrimdışı oyun tamamen örümceğin evrimi ve büyümesiyle ilgilidir. 


Alien Invasion Para Hilesi


Bu uzaylıyı bir örümcek veya ksenomorf olarak tanımlayabilirsek, eğlenceli bir çevrimdışı oyun olacak. Onlar yemek yemeyi seven ve asla kimseyi esirgemeyecek eski uzaylılardır.


Alien Invasion Taş Hilesi


Hikayemizin ana düşmanı, diğer filmlerdeki bir örümceğe veya ksenomorfa benzeyen bir yaratıktır; ancak insanlığa yardım etmek yerine hepsini yutup yok etmeye çalışır. Yakın çevrenizdeki herhangi bir şeyi avlayarak bu anlamsız maceraya katılın. Ölü alan kavramına aşina mısınız? 


Alien Invasion Apk Hile


Hayatta kalma oyunumuz her yönüyle korkunç! Öte yandan, belki biraz daha az. Sen oldukça büyük bir uzaylı örümceksin ve her şey senin ellerinde… şey, dokunaçlar. Örümcek olduğunuz için yaratıklardan kaçınmanıza veya onlara ateş etmenize gerek yok.


Alien Invasion Apk indir


Yemek tüketin, doğurun, hayatta kalın ve tembel bir efendi olmaktan kaçının! Hayatta kalmak için tek başınıza ilerlemeye ve yeteneklerinizi arttırmaya çalışmalısınız. Duyarlı yeni türler alın ve onları emerek uzaylı ordunuzu kurun. Kendimi dünya dışı bir istilacı ve süper kötü adam gibi hissediyorum! Hayatta kalanların kaçmasına izin vermeyin. Doğrudan cehennemden gelen bir terör örneği oluşturun. Bu anlamsız varoluşta herkesi öldürmeli ve tüketmeliyiz.


Alien Invasion indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Archer Hero - Arrow Master APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar