[Son Sürüm] FM 2021 Mobile - Football Manager TEK APK MOD indir [v12.3.1]

Puan: 4.80 (Oylar: 5)
[Son Sürüm] FM 2021 Mobile - Football Manager TEK APK MOD indir [v12.3.1] 1 [Son Sürüm] FM 2021 Mobile - Football Manager TEK APK MOD indir [v12.3.1] 2 [Son Sürüm] FM 2021 Mobile - Football Manager TEK APK MOD indir [v12.3.1] 3 [Son Sürüm] FM 2021 Mobile - Football Manager TEK APK MOD indir [v12.3.1] 4 [Son Sürüm] FM 2021 Mobile - Football Manager TEK APK MOD indir [v12.3.1] 5 [Son Sürüm] FM 2021 Mobile - Football Manager TEK APK MOD indir [v12.3.1] 6

Son Sürüm Football Manager - FM 2021 Mobile TEK APK Full indir [12.3.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Takım yönetmeyi seviyosanız bu yeni çıkan oyunu denemelisiniz.


FM 2021 12.3.1 APK AÇIKLAMASI


ÖNEMLİ:

 1. Kaldırılan lisans kontrolü;
 2. Lucky Patcher ile ücretsiz satın alımlar için destek eklendi.
  Ücretli içeriğin engelini kaldırmak için:

Lucky Patcher'ı kurun ve başlatın (root gerekmez, başlattıktan sonra en son sürüme güncellediğinizden emin olun);

 1. Anahtarlarda, Google Fatura ve Proxy Sunucusunun satın alma işlemlerine benzemesini sağlayın;
 2. Oyunu kurun ve çalıştırın;
 3. Oyun içi mağazaya gidin ve istediğiniz ürünü seçin;
 4. Her şeyi doğru yaptıysanız, satın alma işlemine devam etmenizi isteyen bir pencere açılacaktır. Evet'i tıklayın;
 5. 10 saniyeye kadar bekleyin, ardından satın alma işleminin başarılı olması gerekir.

 • Saldırıya uğramış satın alımların düzgün çalışması için Lucky Patcher'ın en son sürümünü yüklediğinizden emin olun!
 • Tüm oyuncuların rastgele isimleri olacak!

Gerçek isimli Takım Dosyaları:

 1. Oyunu yükleyin ve bir kez çıkın;
 2. Favori takımınızın adını içeren zip dosyasını indirin ve açın, “fm_save1.fms” benzeri bir dosya alacaksınız;
 3. Bu dosyayı kopyalayın ve “ Documents\Sports Interactive\Football Manager 2021 Mobile\normal\games ” klasör yoluna yerleştirin;
 4. Oyunu açın, ardından kaydedilen oyunu seçin ve keyfini çıkarın !!!


Tek Apk olarak indiriyor ve tek tıklama ile kuruyosunuz. Her şeyden önce: Football Manager 2020'yi oynamış olan tüm oyuncular için Football Manager 2021 Mobile (FM 2021 Mobile) oyunu yabancı gelmeyecektir. Her zaman olduğu gibi, maçın başında kendi antrenör ve tuttuğu takımlar için bazı bilgiler veriyoruz, kariyerimiz boyunca mevcut olması gereken ligleri ve ardından koçluk yapmak istediğimiz kulübü seçiyoruz. 50'den fazla ülkeden, amatör sporlardan en iyi uluslararası oyunculara kadar seçim yapabileceğiniz 2.500 takım var.


Football Manager 2021 Takım Dosyası indir


Ardından, birçok veri, liste ve istatistik içeren çok sayıda menüye girer. Şimdiden görebiliyorsunuz: Bu "sıradan" olmayacak. Futbol Menajerliği için hazır olmak zorundaydın ve hala olmalısın. Eğitmen ve yönetici simülasyon,,terim kesinlikle burada kullanılabilir,hemen hemen her şeyi ayarlamanıza ve ne istediğimizi belirlemenize izin verir. Fm 21 Ücretsiz Apk Açıklaması, Fm 21 Apk Ücretsiz İndirimi, Fm 21 Apk Full Mod İndirimi Antrenman, sıralama, transferler, sözleşmeler, çalışanlar ve taktikler yalnızca temel başlangıçlar ve genel terimlerdir. Güçlü ve hala dahil olan lisans paketleriyle birlikte, hayranlar, istatistik hayranları ve gerçek taktik tilkiler için oyun, türünün zirvesinde hala geride kalıyor.


Football Manager 2021 v12.3.1 MOD APK


FM 2021 haberlerine geçmeden önce, franchise'a yeni gelenleri almak ve onlara muhtemelen burada neye dahil olduklarını açıklamak için biraz daha geri gitmek istiyoruz. Söylediğim gibi. Bu oyunda "Set taktikleri" sadece hangi oyuncunun seçilen dizilişte hangi pozisyonda başlayacağını ve kimin yedek kulübesinde olacağını seçmekle ilgili değildir. FM 2021 satın al, Football Manager 2021 satın al, Football Manager 2021 fiyat gibi soruların cevapları yazımızda. Fm 21 Apk Nasıl İndirilir? Fm 21 Apk Nasıl Yüklenir? 

Tüm takımın ve aynı zamanda her bir oyuncunun istenen davranışını belirleyebiliriz ya da en azından diliyoruz. Sonunda fikirlerimizle yeteneklerin ve gazilerin yaptıkları şey farklı bir hikaye. Bu, ayarlarımızın ve talimatlarımızın hiçbir etkisi olmadığı anlamına gelmez, sadece bazen oyuncular sadece anlayıştan yoksun, iyi prova edilmiş veya sadece gereksinimlerimizi karşılama yeteneğinden yoksundur.  Bu da takımın morali üzerinde bir etkiye sahiptir - ve moral de sahadaki performansı etkiler. Sahanın üzerindeki ve yanındaki atmosferi aramalar ve taktik talimatlarla aktif olarak belirlemeye devam ediyoruz ve bu da bizi FM 2021'deki ilk büyük yeniliğe getiriyor.


FM2021 Takım Kadrosu Yaması


Football Manager 2021'deki en değerli yeniliklerden biri, seçtiğiniz ifadeleri, ifadeleri ve istenen vücut dilini cevaplamak için hem basın konferanslarında hem de örneğin kabinde konuşmalar sırasında seçebileceğiniz jestlerdir.Seçenekler, sadece başını sallamaktan veya parmağınızı işaret etmekten, tatmin edici olmayan bir ilk yarıdan sonra duygusal konuşmalar içeren uçan şişelere, kolların üzerine yayılmasına kadar uzanır. Hangi vücut dilini seçtiğinize bağlı olarak, iletişiminiz oyuncular, basın, kulüp üyeleri ve taraftarlar için daha da anlamlı olabilir. Davranışınızın etrafındaki hemen hemen her şey üzerinde doğrudan bir etkisi vardır: Ruh hali, memnuniyet, tutum ve nihayetinde belki de tüm işiniz. Fm 21 Apk Ücretsiz Full Nasıl Yapılır? Burada her şey bir şekilde bağlantılı.


Football Manager 2021 Mobile Tek APK indir


FM 2021 Android için olan bu sürümünde yardımcı eğitmenler, bölüm başkanları ve basın sözcüsü bizi elimizden alıyor, kısa metin eğitimleriyle bizi bireysel alanlarla tanıştırıyor ve daha sonra birçok görevi bizim için tamamen üstleniyor. Sözleşme görüşmelerinden eğitim eğitimine kadar her şeyi (elbette sadece çalışanlara büyük güven duyduğumuz için) başka ellere aktarabiliriz. Ama buna gerek yok. Kendimize baktığımız konular bize kalmış.

Böylece oyunla ısınırken giderek daha fazla göreve yaklaşabiliriz, takımı ve olasılıkları tanıyabiliriz. Bütün bunlar, Futbol Menajerinin gazilerine aşina ve aşina olmalıdır. Bu nedenle, şimdi 24 Kasım'da lansmanını kutlayacak olan 2021 bölümünde daha fazla değişiklik yapalım.


Football Manager 2021 Mobile APK


Özellikle Football Manager'ın uzmanları için, sonraki bölümde hangi inceliklerin uyarlandığı ve iyileştirildiği önemli olacaktır. Bu, örneğin, kendi ekibinizle etkileşim kurma becerisini içerir. Hızlı sohbetler, bütün bir konferansın gereksiz olacağı şeyleri düzenlemeyi mümkün kılar. Basın toplantıları, ekip tartışmaları ve kişisel toplantılar revize edildi ve unsurlar daha net ve mantıklı bir şekilde düzenlendi. 


FM 2021 Son Sürüm Apk


Oyunun menü gücüne girdiğinizde, birçok yeni nüansın ardındaki anlamı yavaş yavaş anlayacaksınız. Her oyundan önceki yeni taktik seansı, FM 2021'de size oyundaki taktiklerde değişiklik yapmak ve rakibe tepki vermek için son dakika seçeneği sunuyor. Bu aynı zamanda personelin, belki de kendi yaklaşımınızı önemli ölçüde nasıl optimize edebileceğiniz konusunda önemli öneriler sunarak yardımcı olduğu yerdir. Merkez savunma oyuncuları arasında daha kısa paslar? Rakibe daha yüksek basmak veya daha yakın durmak mı? Rakip takıma bağlı olarak, bu numaralar kazanma ve kaybetme arasındaki fark anlamına gelebilir.


Football Manager 2021 Apk Ücretsiz Tam Sürüm indir


Oyunda da, sahadaki eylemlere daha da fazla odaklanması gereken ve işe yarayan yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü görüyorsunuz. Sadece birkaç dakika sonra, olan biteni gerçekten etkileyebileceğimiz hissine kapılıyoruz. Bu noktada büyük iltifatlar! Bunu daha önce buradaki kadar yoğun bir yönetici unvanıyla görmemiştik. Oyundaki heckling, değişiklikler ve taktik talimatlar elbette yenilikçi bir şey değil, ancak Football Manger 2021 bu yönleri zekice kullanıyor ve uyguluyor. Kararlarımızın bir etkisi var, çok iyi! Yine, burada da aynı şey geçerlidir: Yardımcı koçunuz size gelir ve size bir değişiklik yapma veya topa sahipken bir rakibi daha fazla baskı altına sokma bahşişini verirse, bunun için genellikle iyi bir nedeni vardır.


FM 2021 Mobile Yüz Paketi indir


Tüm övgülere rağmen, Futbol Menajeri 2021'de güçlü ve zayıf yönlerinde kalmaya devam edecek. Futbol sahasındaki taraftarlar ve teorisyenler için, "Olasılıklar Canavarı" en az Football Manager 2020 kadar tavsiye edilebilir. Yeni özellikler, ekibimizi kurmak, ekibi ve çalışanları yönetmek ve özellikle menüdeki olaylara tepki vermek için bize daha da iyi seçenekler sunuyor. Bu yönetici olmayı biraz daha iyi hissettiriyor. Yine de: Menüler, sayılar ve teori işçiliği ile ilgilenmiyorsanız, Football Manager 2021'de de mutlu olmayacaksınız. Oyunun büyük bir kısmı, oyuncuların şartnameleri uygulayıp uygulayamayacağını ve önlemlerimizin meyve verip vermediğini görmek için aradaki oyunlara bakmadan önce teorik optimizasyonlardan oluşuyor.


Fm 2021 Mobile FULL APK indir


İşte bu noktada FM 2021'in en büyük eleştirisine geliyoruz: Yeşil çimenlerin üzerindeki "aksiyon". Aslında adı hak etmiyor. Oyuncular hala son derece sert, tahtadan ve bu nedenle güvenilmez hareket ediyorlar. Ses efektleri (özellikle topa vururken) donuk ve tarihli görünüyor. Her iki nokta kombinasyon halinde oyun deneyimi üzerinde son derece olumsuz bir etkiye sahiptir - genel deneyimin yalnızca küçük bir bölümünü oluştursa ve odak noktası elbette FIFA veya PES gibi futbol simülasyonları kadar olmasa bile.


FM 2021 Mobile Nasıl indirilir?


Oyunlarımızı nasıl takip edebileceğimize ve hangi hızda görmek istediğimize dair seçenekler, hareketsiz sınırda gösterimi sadece kısmen telafi ediyor. Bu nedenle Football Manager 2021 için yalnızca sınırlı bir satın alma önerisi verebiliriz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar