Prime Peaks Araba Hileli MOD APK [v32.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Prime Peaks Araba Hileli MOD APK [v32.2] 1 Prime Peaks Araba Hileli MOD APK [v32.2] 2 Prime Peaks Araba Hileli MOD APK [v32.2] 3 Prime Peaks Araba Hileli MOD APK [v32.2] 4 Prime Peaks Araba Hileli MOD APK [v32.2] 5 Prime Peaks Araba Hileli MOD APK [v32.2] 6

Prime Peaks Araba Hileli MOD APK [32.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sınırları zorlayıcı dik tepelere tırmanmaya ve sert kayalıklarda gezinmeye cesaretiniz var mı ?


Prime Peaks 32.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm arabalar açık
  2. Araba hilesi
  3. Ücretsiz iyileştirmeler

Prime Peaks , çok sayıda oyuncuyu kolayca çeken benzersiz ve çekici bir oyuna sahiptir. Oyunun yanı sıra, bu oyunda ses, grafik veya diğer oyunlarda bulunmayan bazı özel özellikler gibi birçok harika şey var. Ayrıca, bu oyun tek oyuncuyla sınırlı değil, aynı zamanda insanları heyecan verici zorluklarla da buluşturabilir.


Prime Peaks v32.2 MOD APK


Bu oyunda oyuncular, karmaşık arazileri geçebilecek ve zorlu zorlukların üstesinden gelebilecek arabalarını kontrol edecekler. Ancak, yol basit değildir ve oyuncular için her zaman zor zamanlar yaratacaktır. Karmaşık arazinin yanı sıra, oyuncuyu engelleyen bazı engeller olacak ve bunlar yok edilebilir veya aşılabilir. Ancak engelleri yok etmek aracı büyük ölçüde etkileyecek ve oyuncunun bunları onarmak için çok para harcaması gerekecek.


Prime Peaks 32.2 Para Hile Apk


Prime Peaks, oyununu daha eğlenceli hale getirmek için gerçekçi fizik mekaniği de uygulayacak. Engebeli arazi, oyuncunun dengesini daha hızlı kaybetmesine neden olur ve oyuncunun, oyuncunun başarısız olmasına neden olan devrilmeyi önlemek için aracı sürekli olarak ayarlaması gerekir. Oyuncular kontrol yöntemini oyun tarzlarına uyacak şekilde değiştirebilirler. Bu oyun, birçok oyuncu türü için birçok farklı kontrol yöntemine sahiptir. Ve elbette, oyunculara her zaman en iyi deneyimi yaşatmaya çalışacaktır.


Prime Peaks 32.2 Araba Hile Apk


Bu oyun, oyunculara en iyi deneyimi ve memnun oyuncular sağlamak için en gelişmiş 3B grafik biçimini ve en spesifik ayrıntıları kullanacaktır. Oyunda kullanılan bu tip grafiklerle her şey gerçek oluyor ve bu da oyuncuyu keyifli hale getiriyor. Tabii ki, üst düzey bir grafiğe sahip olmanın yanı sıra, oyun aynı zamanda mükemmel bir ses sistemi ile birlikte geliyor. Arka plan müziğinden arka plan seslerine kadar her şey detaylandırılacak ve bu oyun türüne yeni bir his getirecek.


Prime Peaks Son Sürüm Apk indir


Oynanışa ve diğer şeylere sahip olmanın yanı sıra, bu oyun aynı zamanda oyuncuların birçok farklı araba toplamasına da izin veriyor. Her arabanın mükemmel performansı vardır ve ayrıca karmaşık zorluklara uyum sağlamak için yükseltilebilir. Oyuncunun arabaları da renk ve kişiselleştirmeyi değiştirebilir, özelleştirme aracın performansını biraz etkileyecek, ancak oyuncuya yepyeni bir tarz getirecek. Prime Peaks'in Google Play'de çok sayıda indirmesi var ve bu oyun bundan bir fırsat olarak yararlanarak "Parça Oluştur" özelliğini yarattı. Bu özellikte, oyuncu özel bir yarış pisti oluşturacak ve bunu özgürce özelleştirebilecektir. Oyuncular bir parkur oluşturmayı bitirdikten sonra, bu oyunun Tracks topluluğuna yükleyecekler. Diğer oyuncular Parçalarınızı deneyebilir ve oradan kendi algılarına göre yargıda bulunabilirler.


Prime Peaks Hile Apk


Bu oyun aynı zamanda oyuncunun puanına dayanacak ve bunları dünya skor tablosunda düzenleyecektir. Bu oyunda mükemmel olan herkes yukarıda görünecek. Bu puan tablosunda yer almak istiyorsanız, görevleri en iyi şekilde tamamlamanız gerekir.


Prime Peaks İndir (MOD, Kilitler Açık / Araba Hilesi)


Bir önceki android oyun CS GO Mobile APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar