TheoTown Para Hileli MOD APK [v1.10.68a]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
TheoTown Para Hileli MOD APK [v1.10.68a] 1 TheoTown Para Hileli MOD APK [v1.10.68a] 2 TheoTown Para Hileli MOD APK [v1.10.68a] 3 TheoTown Para Hileli MOD APK [v1.10.68a] 4 TheoTown Para Hileli MOD APK [v1.10.68a] 5 TheoTown Para Hileli MOD APK [v1.10.68a] 6

TheoTown Para Hileli MOD APK [1.10.68a] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şehrin güzelliğini artırmak için oyuncular, süslemek için mevcut belirli unsurları kullanabilir.


TheoTown 1.10.68a APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  • Sınırsız para hilesi

Not : Oyuna girmeden önce ağ bağlantısını kesin.

TheoTown Şehir Simülasyonu - Sanal dünyanın efsanesini hatırlatır SimCity BuildIt'ten bahsetmeyi bitiririz. PC versiyonunun tüm temel özellikleri olan bu mobil oyun, milyonlarca kullanıcıya hızla ulaştı. Sadece heyecan verici oyun nedeniyle değil, grafikler de çok güzel ve etkileyici. Ayrıca SimCity gibi şehirler inşa etme konusunda Blueflower'dan Theo Town City Simulation da önemli adımlar attı. Tipik olarak son derece yüksek oyun başlıklarına sahip oyuncuların etkileşim miktarı, ancak oyun telaşlı değil ama çekici. Theo, 3D tasarıma sahip değil, ancak basitliği oyuncu için çok güzel. Sanal dünyanın canlılığı dalmak istediğiniz yerse bu oyun açlığınızı kolayca giderecektir.


TheoTown v1.10.68a MOD APK


TheoTown City'ye geldiğinizde, şehri onun iradesine göre kontrol etme ve inşa etme gücünü ellerinde tutacaksınız. Kusursuz ve güzel bir şehrin işlerine, sosyal hizmetlerine ve güzelliğine ihtiyacı olacaktır. Oyuncular çevredeki arazileri geri kazanarak evler ve yollar inşa etmek için daha fazla konuma sahip olacaklar. Ancak her zaman şehrinizin güzelliğini yok eden unsurlar vardır. Örneğin, ev yangını, çöplük… Şu anda oyuncuların hizmetlerini kullanmak zorunda oldukları temizlik ve onarım için inşa edilmiştir. Her detayı kontrol etme ve düzenleme yeteneği ile binalar, kişiliğe cesur bir kişilik inşa edilecek.


TheoTown 1.10.68a Para Hile Apk


Şehrin güzelliğini artırmak için oyuncular, süslemek için mevcut belirli unsurları kullanabilir. Elbette şehriniz daha parlak, göz alıcı olacak. Simülasyon Şehri'ne göre gerçeğe oldukça benzer bir oyun stiline sahip. Gerçekte var olan ve gerçekleşen her şey, her şey oyunda tasvir edilecektir. Oyuncular, yalnızca gerçek hayatta yalnızca büyük yeni güçleri yönetme yeteneği ile geniş bir alan yaşayacaklar. Oyundaki tüm unsurlar gerçek zamanlı, modern ve yüksek olarak güncellenir. "Sıkıcı" asla aklınızda görünmeyecek.


TheoTown Elmas Hilesi


Ancak kesinlikle güzel bir şehir inşa etmek zorunda değilsiniz ve yeni bir şeyler de yapabilirsiniz. Aşırı hava olayları, güzel şehri "temizlemenize" de yardımcı olabilir. Bir anda hepsi boş bir arsaya dönüşecek, ev yok, yol yok, hiçbir şey olmayacak. Bu özellik, yeni bir şehir yaratma ihtiyacı duyan ancak çözüm bulamayanlar için de oldukça kullanışlıdır. Blueflower'ın düzenli güncellemelerinde oyun düzenlenecek ve daha birçok heyecan verici özelliğe eklenecek. Kullanıcı için uzun vadede çok şey destekler.


Theotown apk oyun indir club


Theo Town City, aynı türün başlıkları olarak 3 boyutlu olarak taklit edilmek yerine klasik, tanıdık piksel stiline sahip. Ancak, bu pikseller oldukça küçüktür ve oynatıcı tarafından net bir şekilde görülmez. Tema, temiz - güzel yeşil bir şehir inşa etmek olduğundan, renk unsuru en üste yerleştirilmelidir. Ve TheoTown Şehir Simülasyonu bunu oldukça iyi yaptı, çok detaylı değil ama yine de yeterli. Pürüzsüz ve kararlı hareket efektleri. Farklı tema, çekici. Ayrıntılar temaya göre alt bölümlere ayrılmıştır ve bir keşif ve keşif dünyası yaratır. Komik ses aynı zamanda öne çıkan özelliktir; deneyim yumuşak ve yavaş olacaktır. Oyunun haritası son derece geniştir ve büyük şehrin ölçeğini getirir, bu nedenle inşaat sadece ikinci bir gün değildir. Oyuncular, birçok ilginç şeyin bulunduğu alana dalacaklar.


Theotown Apk son sürüm


Aynı oyun türüne kıyasla, grafikler çok karmaşık olmasa da, oyun güzel ve çekici. Kişiliğini ifade etme ihtiyacını ortaya koyan Theo Town City Simulation, oyunun şehri inşa etmesi gibi birçok oyuncunun hedefi olacağından emin. Her ekipman türü için optimize etme yeteneği sayesinde, oyuncuların her kullanımda oyunun boyutu ve kalitesi konusunda endişelenmesine gerek kalmayacak. Ve son olarak, oyun mobil uygulama mağazasında ücretsiz, indirin ve hemen deneyimleyin.


TheoTown İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Archero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar