Candy Charming Enerji Hileli MOD APK [v19.7.3051]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Candy Charming Enerji Hileli MOD APK [v19.7.3051] 1 Candy Charming Enerji Hileli MOD APK [v19.7.3051] 2 Candy Charming Enerji Hileli MOD APK [v19.7.3051] 3 Candy Charming Enerji Hileli MOD APK [v19.7.3051] 4 Candy Charming Enerji Hileli MOD APK [v19.7.3051] 5 Candy Charming Enerji Hileli MOD APK [v19.7.3051] 6

Candy Charming Enerji Hileli MOD APK [19.7.3051] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların çok farklı bir oyun deneyimi yaşamalarını sağlayan benzersiz bir şeker düzenleme oyunudur.


Candy Charming 19.7.3051 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Enerji Hilesi

Elbette herkes, elmas oyun stiline sahip, ancak oyunculara daha fazla cazibe ve eğlence getirmek için birçok iyileştirme içeren çok ünlü bir şeker düzenleme oyunu olan Candy Charming Match 3 Game'i duymuştur. Oyun, oyuncular için yeni bir esinti yaratmak için birçok benzersiz efektle birlikte birçok yeni seviye ekleyerek entegre edilmiştir.


Candy Charming v19.7.3051 MOD APK


Oyuncular Candy Crush Saga gibi önceki oyunları oynamışlarsa, bunun oyuncu topluluğu için bir fırtınaya neden olduğunu da bilirler. Öte yandan Candy Charming de bu sürümlere benzer bir oyundur, ancak daha yeni bir şekilde bir oyuna yükseltilmiştir. Sürekli artan birçok zorlukla birlikte puansız ardışık oyun seviyeleri ile bu oyunun büyülü bir çekiciliği var.


Candy Charming Para Hilesi


Bu oyunda, yeni bir oyuncu olsanız bile oynanış basittir. Bu oyunda seviyeleri fethetmek için oyuncular aynı renkten üç şekerle bir sıra oluşturmaya veya aynı sıradan 4 veya 5 şeker oluşturmaya çalışacaklar. Uzun bir şekerleme dizisi oluşturursanız, bonus puanlarınız ikiye katlanır. Bu nedenle, oyuncular daha fazla bonus puan kazanmak için büyük bir patlama yaratmak için onları birçok farklı şekerle birleştirmelidir.


Candy Charming Altın Hilesi


Candy Charming, oyunculara tasasız oynamanız için 3000'den fazla farklı seviye ile bir deneyim sunar. Ancak oyun, kolaydan zora doğru oyun seviyesini artıracak; ilk 100 seviye hakkında, oyuncular seviyeyi çok hızlı bir şekilde tamamlayacaklar. Seviyeyi arttırırsanız, daha karmaşık zorluklarla birlikte zorluk seviyesi de artar. 


Candy Charming Hile Apk


Oyun, donmuş şeker veya oyuncuların tamamlamak için çok zaman harcamak zorunda oldukları bazı karmaşık bulmaca seviyeleri gibi zorluklar sunacak. Bununla birlikte, her tur için oyuncunun yalnızca belirli sayıda turu vardır, bu nedenle oyuncular zorluk seviyesinin her turunda tur sayısını kendileri için korumayı düşünmelidir.


Candy Charming Apk indir


Bir şeker cenneti, oyuncuların onu keşfetmesini ve fethetmesini bekliyor ve onu büyük bir tatlı koleksiyonuna dönüştürüyor. Oyun, göze parıldayan birçok renkle birçok farklı şeker sunar. Ne kadar çok seviye fethederseniz, o kadar nadir şekerler göreceksiniz. Ek olarak, nadir şekerler genellikle oyuncuların donmuş şekerleri kırmasına ve mücadeleyi kısaltmasına yardımcı olacak büyük güçlere sahiptir. Bununla kalmayıp, oyun aynı zamanda oyunu daha da eğlenceli hale getiren çok sayıda güzel efekte sahip birçok güçlendirmeye sahiptir.


Candy Charming Elmas Hilesi


Oyun, hesabınızın seviye atlamasına ek olarak, oyuncuların daha az sıkılması için birçok farklı etkinlik de sunuyor. Oyun, oyuncuların arkadaşlarıyla savaşa katılmasına izin veren birçok zorlu etkinlik yaratıyor. Skor tablosu lideri birçok güç ödülü ve büyük bir puan alacaksa, etkinlik süresi sadece birkaç gündür. Bu nedenle, oyuncular şeker parçalayıcıları yenip yenemeyeceklerini görmek için kendilerine meydan okumalı mı?


Candy Charming indir (MOD, Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Tower Miner APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar