Xtreme Motorbikes Para Hileli MOD APK [v1.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Xtreme Motorbikes Para Hileli MOD APK [v1.5] 1 Xtreme Motorbikes Para Hileli MOD APK [v1.5] 2 Xtreme Motorbikes Para Hileli MOD APK [v1.5] 3 Xtreme Motorbikes Para Hileli MOD APK [v1.5] 4 Xtreme Motorbikes Para Hileli MOD APK [v1.5] 5 Xtreme Motorbikes Para Hileli MOD APK [v1.5] 6

Xtreme Motorbikes Para Hileli MOD APK [1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu motosiklet oyunu size gerçek bir sürüş ve serbest stil gerçekleştirme hissi verir.


Xtreme Motorbikes 1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.
  2. Reklamsız
Motosikletler, otomobillerden sonra en popüler ikinci araçtır. Trafiğin içinden kolayca geçmenizi sağlarlar ve genellikle hedefinize daha hızlı ulaşabilirsiniz. Bunun dışında, sürmeleri çok şaşırtıcı ve süper arabalara rakip olacak kadar güçlüler. Mükemmel bir motosiklet oyunu arıyorsanız, bugün Xtreme Motorbikes'ı indirin!


Xtreme Motorbikes v1.5 MOD APK


500 binden fazla kişi şimdiden Xtreme Motorbikes oynamaktan keyif aldı. Mevcut sayısız bisikletle, tüm seviyeleri bitirene kadar sürebilirsiniz. Farklı arazilerde ve farklı zorluklarla yarışın. Farklı markalardan farklı ve güçlü motosikletlerin keyfini çıkarın. Motor sesleri gerçekçi ve grafikler de öyle. Genel olarak, bu oyunda bisikletlerle gerçekçi bir oyun deneyiminin keyfine varacaksınız.


Xtreme Motorbikes Para Hilesi


Deneyimsizler için bisiklet sürmek tehlikeli görünüyor ama hayranlar için son derece eğlenceli. Sizi hedefinize daha hızlı ulaştırabilirler ve esintinin tadını çıkarmanızı sağlarlar. Bir motosiklete biniyorsanız trafik konusunda endişelenmenize gerek yok, bu yüzden dünya çapında birçok insanın birincil ulaşım şeklidir. Ancak, birini kullanarak yarışmayı seviyorsanız ancak bunu gerçek dünyada yapmanın risklerini üstlenmek istemiyorsanız, bunun yerine neden Xtreme Motorbikes oynamıyorsunuz?


Xtreme Motorbikes apk hile


Bu oyun herkesin istediği kadar motosiklet sürmesine izin veriyor! Oyunda kilidini açabileceğin 20'den fazla güçlü tane var. Hatta bunları özel boya ve farklı jantlarla özelleştirebilirsiniz. Şehirdeki farklı parkurların keyfini çıkarın ve etkinlikleri tamamlayın. Oyunun oyuncuların eğlenmesi için verdiği farklı gerçekçi sesler var. İsterseniz binicinizi ve yolcunuzu bile değiştirebilirsiniz! Şimdi şehirde motosiklet becerilerinizi test edin!


Xtreme Motorbikes APK Dayı


Yolda her zaman birçok motosiklet var. Hızlı, gürültülü ve görülmesi çok güzel. Siz de bunu düşünüyorsanız hemen Xtreme Motorbikes'ı indirmelisiniz. Şehirde dolaşın – Bulunduğunuz ülke ne olursa olsun Motosikletler her zaman yollardadır. Hızlı bir ulaşım şeklidirler ve hızlı da olabilirler. Bisiklet yarışını seviyorsanız doğru yere geldiniz! 


Xtreme Motorbikes APK Son Sürüm


Normalde, otoyolda olmadığınız sürece bisikletinizi şehirde o kadar hızlı süremezsiniz. Ama otobanda bile hız limitleri uygulanıyor. Sınırsız sürüş yapmak istiyorsanız, şimdi Xtreme Motorbikes'ı indirin. Bu oyun, pişmanlık duymadan şehirde dolaşmanı sağlar! Ama burada da polisler olduğu için dikkatli olmalısın! Onlardan kaçının ve etkinliklerinize gidin.


Xtreme Motorbikes Apk indir


Bu oyunda sadece etkinlikleri tamamlaman gerekiyor. Şehirde olabildiğince hızlı yarışmanız ve temas noktalarında ilerlemeniz istenecek. Onları bitirdikçe, para ile ödüllendirileceksiniz. Ancak bunun da ötesinde, fazla trafik olmadığı için şehirde istediğiniz gibi dolaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ve şehrin etrafına dağılmış, çılgın numaralar yapmanıza izin veren bir sürü rampa var! Şehirdeki çılgın etkinlikleri tamamlayın ve bazı ödüller kazanın!


Xtreme Motorbikes Altın Hilesi


Xtreme Motorbikes'ta kilidini açabileceğiniz çok sayıda motosiklet var. Aslında, kullanabileceğiniz 20'den fazla var. Her birinin kendine göre farklı beygir gücü, motoru, stili, markası ve görkemi var. Şehir genelinde farklı etkinlikleri tamamlayarak ve para kazanarak favorilerinizin kilidini açın. Daha sonra bunları mağazada satın almak için paranızı kullanabilirsiniz.


Xtreme Motorbikes Motor Hilesi


Bir motosiklete sahip olmanın zevklerinden biri onu kişiselleştirmektir. Burada boyayı, jantları ve daha birçok parçayı özgürce değiştirebilirsiniz. Kendiniz gibi görünmesini sağlayın! Ayrıca biniciyi ve hatta yolcuyu değiştirebilirsiniz. Bu açık dünya bisiklet oyunu olabildiğince gerçekçi. Motor seslerinden lastik seslerine - yepyeni bir deneyim yaşayabilirsiniz!


Xtreme Motorbikes indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun CarX Drift Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar