Pocket Survivor Expansion Para Hileli MOD APK [v1.8.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pocket Survivor Expansion Para Hileli MOD APK [v1.8.8] 1 Pocket Survivor Expansion Para Hileli MOD APK [v1.8.8] 2 Pocket Survivor Expansion Para Hileli MOD APK [v1.8.8] 3 Pocket Survivor Expansion Para Hileli MOD APK [v1.8.8] 4 Pocket Survivor Expansion Para Hileli MOD APK [v1.8.8] 5

Pocket Survivor Expansion Para Hileli MOD APK [1.8.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şiddetli savaşlarla dolu heyecan verici bir hayatta kalma simülasyon oyunudur.


Pocket Survivor Expansion 1.8.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Para azalmaz
  2. Birçok beceri puanı

Pocket Survivor Expansion, şiddetli savaşlarla dolu heyecan verici bir hayatta kalma simülasyon oyunudur. Bu, birçok oyuncunun sevgisini kazanan benzersiz RPG türünde hayatta kalma dövüş oyunları serisinin 3. bölümü. 


Pocket Survivor Expansion v1.8.8 MOD APK


Savaşlara katılırken oyuncular patlamalarının nedenini bilecekler. Oyuncu daha sonra kıyamet sonrası dünyada yaşamı yeniden kazanmak için şiddetli bir mücadele verecek olan Dünya'daki hayatta kalanlara katılacak.


Pocket Survivor Expansion Para Hilesi


İlk olarak, Pocket Survivor Expansion, oyuncuların takıntılı hale gelmemesi için kanlı unsurlar gibi olumsuz etkileri oyundan kaldırdı. Ayrıca oyun, oyuncuların daha iyi anlayabilmesi ve oyuna daha hızlı yaklaşabilmesi için tüm kelimeleri İngilizce'ye çevirmiştir. 


Pocket Survivor Expansion Beceri Hilesi


Oyun, köşeye saklanacak gizli bir yuvaya sahip kişisel bir güvenli bölge ekledi. Burada oyuncular 10'a kadar yeni yuvaya yükseltebilir ve yeni bir kahraman yaratabilir. Pocket Survivor, yeni etkinliğe katılan oyuncular için benzersiz bir hediyeye sahip. 


Pocket Survivor Expansion Hile Apk


Şiddetli savaşlarda birçok harika ve çekici ödül sizi bekliyor. Oyuncuların oyunun nasıl çalıştığını daha iyi anlayabilmeleri için öğreticiye birçok yeni öğe eklendi. Kendini tanıtma menüsünde, oyuncu, oyunun gereksinimlerini tamamlamak için kaç kişinin öldüğünü görebilir. Aynı zamanda, tüm eski bonus kodları yeni bonus kodlarıyla değiştirilir. Oyun ayrıca reklam makinesinin içeriğini daha benzersiz ve çekici içerikle değiştirdi.


Pocket Survivor Expansion Apk indir


Yaşadığınız kırsalda, bir nükleer patlama tüm bölgeyi yok etti ve hayatta kalmak ve insanlarınızı korumak için her yolu kullanmalısınız. Amacınız Rusya'nın güneyindeki küçük bir şehirde hayatta kalmak ve birçok güçlü rakiple savaşmaktır. Sadece bu nadir hayatta kalma şansınız var, ancak bir şekilde tarihi değiştirmeli ve dünyayı bu nükleer yıkımdan kurtarmalısınız.


Pocket Survivor Expansion Apk Son Sürüm


Gelişmiş düzenleyici ile kendi benzersiz kahramanınızı yaratabilirsiniz. Ayrıca oyun size kolayca takip edebilmeniz için geniş ve son derece detaylı bir Wasteland haritası da sunuyor. Oyun, tüm düşmanları yenmenize yardımcı olacak 100'den fazla türde silah, zırh, sırt çantası ve diğer ekipmanlara sahiptir.


Pocket Survivor Expansion indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Racemasters- Clash Of Cars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar