Final Bricks Breaker Elmas Hileli MOD APK [v1.0.41]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Final Bricks Breaker Elmas Hileli MOD APK [v1.0.41] 1 Final Bricks Breaker Elmas Hileli MOD APK [v1.0.41] 2 Final Bricks Breaker Elmas Hileli MOD APK [v1.0.41] 3 Final Bricks Breaker Elmas Hileli MOD APK [v1.0.41] 4 Final Bricks Breaker Elmas Hileli MOD APK [v1.0.41] 5 Final Bricks Breaker Elmas Hileli MOD APK [v1.0.41] 6

Final Bricks Breaker Elmas Hileli MOD APK [1.0.41] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Heyecan verici zorluklar yaşayacak ve tuğlaları kırmanın yollarını bulacaksınız.


Final Bricks Breaker 1.0.41 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi
Artık katı türlere sahip oyunlarla ilgilenmiyorsanız, Final Bricks Breaker tam size göre. İnsanlar tuğla dünyasına katılacak ve onları yok etmenin ve en yüksek puan rekorunu yaratmanın yollarını bulacaklar.


Final Bricks Breaker v1.0.41 MOD APK


Hayatınızda stres yaşıyorsanız, Final Bricks Breaker her şeyi serbest bırakmanıza yardımcı olacaktır. Havadaki tuğlaları fethetmek için yolculuğunuza hemen başlayın. Oyun size her seviyede verilen tuğlaların seviyesine bağlı olarak sonsuz sayıda top verecektir, ancak tuğlaları doğru bir şekilde hedeflemezseniz oynayacak yeterli top olmadığı için sıra kaybetmek zorunda kalacaksınız. 


Final Bricks Breaker Para Hilesi


Topu basit bir manipülasyonla kontrol edin ve nişan almadan önce hedefi dikkatlice gözlemleyin; topun başka bir yere gitmesini istemiyorsanız doğru açıyı ayarlamanız gerekir.Adil bir oyun olmasına rağmen, oyunun hedeflerini aşmak için yeterli beceriyi de donatmanız gerekir. 


Final Bricks Breaker Elmas Hilesi


İlk bölümlerde fethetmeniz sizin için çok zor olmayacak ancak tamamlayamazsanız sırayla tekrar baştan oynamak zorunda kalacaksınız. İyi stratejiler, herhangi bir oyunda deneyimlendiğinde bile önemlidir, bu nedenle topunuzun tuğlalara daha kolay ulaşması için doğru yolları oluşturun. Ayrıca elinizdeki top sayısının tüm tuğlayı kırmaya yetecek şekilde hesaplamanız da gerekiyor.


Final Bricks Breaker Hile Apk


Oyun, oyuncuların tüm ihtiyaçlarını karşılamak için üç farklı oyuncuyu güncelleyerek size yepyeni bir alan kazandıracak. Can sıkıntısına mahal vermemek adına oyun hem klasik çim, sahneden 100 topa kadar sizi destekleyecek hem de deneyimin tadını çıkaracak. 


Final Bricks Breaker Apk indir


Seviye ne kadar yüksek olursa, hedefler o kadar karmaşık hale gelir ve bloklara yanlış nişan alırsanız muhtemelen kaybedersiniz. Ayrıca oyun, herhangi bir modda en yüksek puanı elde etmek için üstesinden gelmenizi gerektiren farklı zorluklar sunacak.


Final Bricks Breaker indir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Smoq Games 22 Pack Opener APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar