Minion Fighters Mega Hileli MOD APK [v1.0.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Minion Fighters Mega Hileli MOD APK [v1.0.7] 1 Minion Fighters Mega Hileli MOD APK [v1.0.7] 2 Minion Fighters Mega Hileli MOD APK [v1.0.7] 3 Minion Fighters Mega Hileli MOD APK [v1.0.7] 4 Minion Fighters Mega Hileli MOD APK [v1.0.7] 5

Minion Fighters Mega Hileli MOD APK [1.0.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Canavarlarınızın gücünü gözlemleyecek ve çeşitli ödüller kazanacaksınız.


Minion Fighters 1.0.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Menü MOD
  2. Hızlı Oyun hilesi
  3. Ücretsiz mağaza kutusu

Minion Fighters Epic Monsters, canavarların hayatta kalan tek kişi olmak için arenada yarışacağı bir oyundur. Canavarlarınızın gücünü gözlemleyecek ve çeşitli ödüller kazanacaksınız. Aynı zamanda, her kaynağın canavarların gücünü artırmaya yardımcı olması için kullanımı vardır; diğerleri, çağırma parşömenlerine erişmeye yardımcı olur.


Minion Fighters v1.0.7 MOD APK


Oyuncuların Minion Fighters'da buldukları oyun, canavarlar arasındaki savaşlar ve en güçlü canavarı bulma nihai hedefi etrafında dönüyor. Sekiz canavar olacak ve birbirleriyle rekabet etmek için çiftlere ayrılacaklar. Ayrıca, elbette, en güçlü canavar sonunda kazanan olacak ve sahip olduğunuz canavar üzerinde herhangi bir etkiniz olmayacak. Başka bir deyişle, oturup onların savaşmasını izler ve sonuçları beklersiniz.


Minion Fighters Para Hilesi


Bu oyunda bulacağınız ilk şey, üç başlangıç ​​canavarından bir canavar seçmektir. Farklı şekillere sahipler ve belirli saldırı menzillerine sahip silahlar kullanıyorlar, bu yüzden seçim yapıldıktan sonra oyunun ilk maçları da ortaya çıkıyor. Aynı zamanda oyuncu direkt olarak oyuncuyu kontrol etmediği için kontrol konusunda çok fazla zorluk çekmeyecek ve sadece sahip olduğu canavarın istatistiklerine odaklanmalıdır.


Minion Fighters Hile Apk


Minion Fighters Epic Monsters'da, kaynakları toplamak ve etkileyici ödüller almak için gücünüzü sürekli olarak artıracak ve savaşlara katılacaksınız. Savaş başladığında, sekiz rakip sekiz pozisyonda görünecek ve her bir çift sürekli olarak birbirini yok etmeye çalışacak. Düşman saldırı menziline girene kadar geriye doğru hareket edecekler. Ayrıca, her canavarın canavarın saldırabileceği bir enerji çubuğu vardır.


Minion Fighters Apk indir


Bir saldırı yapıldıktan sonra canavarınızın durduğunu görürsünüz ve enerji çubuğu canavarın bir sonraki saldırıyı yapmasına izin vermek için dolmaya başlar. Ayrıca canavarların saldırı özelliklerine bağlı olarak saldırı hızı ve mana yenileme hızı da farklı olacaktır. Yay ile saldıran canavarlar genellikle daha hızlı saldırı hızına sahip olur, ancak normalde canavarlar genellikle daha fazla hasar verir.


Minion Fighters Elmas Hilesi


Bir maçın sadece bir turda olmayacağını anlayacaksınız çünkü işin içinde birçok canavar var. Canavar sayısı sekizden dörde, dörtten ikiye düşürülecek ve son iki canavar bir kazanan bulmak için birbirini yok etmeye çalışacak. Yani karakterin gücünü hazırlamak gerekli bir şey olacak ve bunu yapabilecek birçok mekanizma var. Tabii ki, canavar sistemi görmezden gelemeyeceğiniz tamamen çeşitlidir.


Minion Fighters Taş Hilesi


Minion Fighters: Epic Monsters seviyelerine katıldığınızda birçok kaynak ve ödül alacaksınız. Bunlardan biri, canavarın istatistiklerini artırmanıza yardımcı olacak altın paralar olacak ve bu, hayatta kalan son kişi olmanıza yardımcı olacak önemli bir unsur. Aynı zamanda oyun reenkarnasyon mekanizmasını da tanıtıyor ve bu mekanizma ile yükseltme yoluyla kazanılan tüm istatistikler sıfırlanıyor ancak temel istatistikler iyileştiriliyor.


Minion Fighters indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Streets of Rage 4 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar